Zoner Context4.0Zoner Context je výkonný univerzální autorský nástroj pro elektronické publikování.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Zoner Context 4.0

Licence:

Trialware

Licence:

Trialware

Číslo verze:

4.0

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Zoner Software s.r.o.

Web programu:

http://www.zoner.czNeznámý

Počet stažení:

85x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

95/98/ME/NT/2000

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Zoner Context je výkonný univerzální autorský nástroj pro elektronické publikování. Zoner Context podporuje vlastní pokročilou hypertextovou technologii, která umožňuje snadno prezentovat širokou škálu dat – text a tabulky, grafiku, kresby, obrázky a multimédia. Najdete zde vše, co budete potřebovat k vytvoření firemních katalogů, ceníků, populárních a odborných publikací, skript, vnitrofiremních směrnic a předpisů, publikací zákonů a vyhlášek, elektronických časopisů, výkladových slovníků a dalších elektronických dokumentů. Výsledná publikace, připravená v Zoner Context Designeru (hypertextovém editoru) může být zkompilována do speciálního formátu multimediální knihy určené pro Zoner Context Viewer. Základní charakteristiky Zoner Contextu 4 Vlastní hypertextový „WYSIWYG“ editor, rozšířené styly odstavců, vzorové stránky a šablony dokumentu, import a export textu z/do souboru TXT, RTF nebo ze schránky, vkládání obrázků JPG, TIF, PCX, BMP, TGA, WPG, ICO, MAC, WMF a GIF včetně průhlednosti, bitmapové pozadí stránek, aktivní oblasti bitových map, podpora animovaných obrázků GIF, vkládání čtyřstavových tlačítek, stromová struktura obsahu, vyskakovací (pop-up) okna rejstřík klíčových slov systémové odskoky, kontroly hypertextových vazeb a vložených souborů, automatické generování matrice pro duplikaci CD-ROM, export publikací do HTML, korektor pravopisu, libovolný vzhled prohlížeče, lupa na obrázky v prohlížeči, a další ... Navíc varianta PROFI: fulltextové prohledávání s lingvistickou analýzou, vazby na externí programy, vkládání multimediálních prvků – videa a zvukové soubory, řetězení nebo rozdělování dokumentů, distribuce jiných jazykových verzí. A něco pro bezpečnost dat: zajištění dokumentu heslem pro editování i prohlížení, komprimace textu a grafiky v souborech, možnost povolit/zakázat tisk a kopírování do schránky ve výsledné publikaci.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Zoner Context.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Zoner Context.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Zoner Context?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikace pro tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová dieťaťa 2.9

Vzdělávací mobilní hra pro děti

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2840

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2656

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2185

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1921

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1893

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1519

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1419

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1333

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je nejlepší CAD program, který si můžete stáhnout zdarma. Funkce, za které u jiných programů platíte zde máte zdarma.

1030

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

957

Freeware

další programy »logo

9349 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 20 hodinami