Libreoffice6.4.1LibreOffice je balíček kancelářských programů, které mohou směle konkurovat gigantům jako Office a pod. Tento kancelářský balíček zdarma může být také ve vašem počítači. Stačí jej jen stáhnout a můžete začít tvořit dokumenty, tabulky, prezentace a pod.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Libreoffice 6.4.1

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

6.4.1

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

518x   (tento týden: 5x)

Operační systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

LibreOffice je balíček kancelářských programů, které mohou směle konkurovat gigantům jako Office a pod. Tento kancelářský balíček zdarma může být také ve vašem počítači. Stačí jej jen stáhnout a můžete začít tvořit dokumenty, tabulky, prezentace apod. Kancelářské programy jsou vhodným programem do každého počítače. Občas nějaký dokument nebo tabulku potřebujeme vytvořit i doma nebo ve škole. Kancelářské programy ke stažení jsou proto ideální volbou pro každého z vás. Balík Office jistě využijete nejen v domácnosti, ale i ve škole, při studiu nebo v práci. Možná právě pro vás je výzva „LibreOffice stahuj“.

LibreOffice (kancelářský program)

Kancelářských programů je na trhu značné množství. Kromě asi nejznámějšího Microsoft Office si můžete stáhnout jiné programy, které jej plnohodnotně nahradí. LibreOffice je jedním z nich a oproti konkurenčním produktům vyniká hlavně svou cenou. LibreOffice cena je.... grátis. LibreOffice je bezplatný open source software, na kterém stále pracuje velká komunita vývojářů i uživatelů. Nejnovější verze LibreOffice, která vyšla v tomto roce může být i ve vašem počítači. LibreOffice vs OpenOffice - LibreOffice je podobný programu OpenOffice. Není divu. Pracují na něm vývojáři, kteří pracovali na OpenOffice. LibreOffice vychází z OpenOffice. LibreOffice je ale dynamičtějším a stále se vyvíjejícím programem. Programy a funkcemi může směle konkurovat jakémukoli jinému sadě Office. V kompletním balíčku naleznete šest programů.
  • LibreOffice Writer – psaní dokumentů. Je kompatibilní s různými formáty dokumentů včetně Microsoft Word, Excel, PowerPoint,... (LibreOffice Word)
  • LibreOffice Calc – tabulky – tento program zvládnou i začátečníci, kteří s tabulkami nemají žádné zkušenosti. Pokročilé funkce zase mile překvapí uživatele, kteří s tabulkami pracují každý den. (LibreOffice Excel)
  • LibreOffice Impress prezentace – široká škála nástrojů pro kreslení nebo tvorbu diagramů, efekty a animace udělají z každé prezentace jedinečnou originální práci (LibreOffice PowerPoint).
  • LibreOffice Draw – grafika – ať už tvoříte grafické výkresy, nebo jen skici tento program je ideální pro výrobu brožur, plakátů ale i technických výkresů.
  • LibreOffice Math – program pro tvorbu matematických vzorců. Tento program můžete spustit přímo, nebo jej otevřít v jiných aplikacích tohoto kancelářského balíčku (Impress, Draw, Writer,...)
  • LibreOffice Base – rychlá správa databází uspokojí nároky běžných uživatelů ale i podnikatelů či firem.
Pokud hledáte v internetovém prohlížeči výrazy jako LibreOffice Word, LibreOffice Excel, případně LibreOffice PowerPoint asi nic konkrétního nenajdete. Jednotlivé programy mají odlišné názvy. Stačí si jen zvyknout na nové názvy.

LibreOffice download

Pokud hledáte balík kancelářských programů LibreOffice je tou nejlepší možností. Stažení a také používání této aplikace je zdarma a nikdo od vás nebude požadovat platbu abyste jej mohli dále využívat. LibreOffice 64bit je kompatibilní s více operačními systémy: LibreOffice Windows, LibreOffice Windows XP, LibreOffice Mac. LibreOffice zdarma si může stáhnout kdokoli, kdo potřebuje napsat dokument, prezentaci, nebo udělat tabulku. Kancelářský balík toho dokáže mnohem více, proto je vhodný nejen pro fyzické osoby, ale také pro práci na profesionální úrovni. Pokud jste někdy v minulosti pracovali s kancelářskými balíky práce s LibreOffice bude pro vás jednoduchá. Přehledné rozhraní a jednoduché ovládání jsou tím, čím tento program vyniká. Nebudete potřebovat žádný LibreOffice návod. Pokud ale přece na internetu najdete spoustu návodů a videonávodů pro práci s jednotlivými programy. Téměř všechny kancelářské programy ke stažení lze zdarma používat jen jistou dobu. Pokud hledáte kvalitní, přehledný, rychlý a spolehlivý balíček office zdarma stáhněte si LibreOffice free. Obsahuje vše, co potřebujete.

LibreOffice CS

Nejčastější obavou, se kterou se při změně kancelářských programů pasujete je jazyková bariéra. Při aplikaci LibreOffice zdarma se tohoto obávat nemusíte. Tento kancelářský program je dostupný v mnoha jazykových verzích a jednou z nich je i LibreOffice CZ. Pokud byste ale chtěli program v českém, nebo jiném jazyce stačí si jen stáhnout LibreOffice CZ a pod. Získat můžete také LibreOffice online. Je to serverová služba, která byla vytvořena z hlavního kódu LibreOffice. Můžete ji mít také zdarma, ale je určena pouze pro domácí a vývojové použití. Takže pokud překročí 10 souběžných dokumentů, a 20 připojení zobrazí se vám oznámení o nepodporované verzi. LibreOffice zdarma je balíček nejpoužívanějších kancelářských programů, které najdou uplatnění nejen v práci, ale i doma. Tento balík office obsahuje všechny důležité programy a oproti stejným programům vyniká hlavně tím, že je zdarma. Jeho stažením, instalací a používáním se k ničemu nezavazujete a je jen na vás jak dlouho jej budete používat. Pokud ještě váháš, jestli si LibreOffice free stáhnout není nad čím. Pokud nebudeš s aplikací spokojen, stačí ji jen odinstalovat. Je to zdarma, takže... LibreOffice stahuj. A spokojeně i přes správce stahování.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Libreoffice.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Libreoffice.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Libreoffice?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2749

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2376

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2091

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1884

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1846

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1444

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1335

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1284

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

920

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je nejlepší CAD program, který si můžete stáhnout zdarma. Funkce, za které u jiných programů platíte zde máte zdarma.

890

Freeware

další programy »logo

9313 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 7 dny

TOPlist