MinecraftPočítačová hra, kde nejste omezeni pohybem, jednáním a ani časem má název Minecraft. Od svého počátku se hra neustále vyvíjí a nemá konec, vždy v ní můžete pokračovat. Tuto hru můžete hrát single, nebo si zahrajte spolu s přáteli - Minecraft multiplayer. O popularitě této hry svědčí i fak

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Minecraft

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

1589x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

Windows

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Minecraft je pohodová kostková hra, která nikdy neskončí, je plná nečekaných překvapení, zážitků, tajemství a dobrodružství. Hra, kde vy sami určíte co, kdy a jak budete dělat. Minecraft je počítačová hra, kde nejste omezeni pohybem, jednáním a ani časem má název Minecraft. Od svého počátku se hra neustále vyvíjí a nemá konec, vždy v ní můžete pokračovat. Tuto hru můžete hrát single, nebo si zahrajte spolu s přáteli -Minecraft multiplayer. O popularitě této hry svědčí i fakt, že o ní vyšly knihy. Windows i Mac a Linux tuto hru plně podporují.

Minecraft hry

Majnkraft hry vás jistě dostanou. Minecraft Classic, Minecraft Pokemon, Minecraft Kogama, Minecraft World, Minecraft Car mode,…můžete si vybrat z množství Minecraf online her. Nejde o jednu a v podstatě tu samou hru. Můžete si zahrát jakou jen hru chcete zdarma. Je jen na vás jestli si zvolíte hru pro jednoho hráče, nebo více. V této hře vstupujete do světů z kostek (bloků), ve kterých vás čeká vždy jiné dobrodružství. Prostřednictvím módů, které se stále ke hře vydávají je hra zajímavější, dobrodružnější a plná překvapivých událostí. Minecraft je hra, která má pro vás stále něco nového – nová dobrodružství, nové světy, nové postavy. Hru lze hrát is přáteli. Minecraft multiplayer je verze hry, kterou můžete hrát až s 10 – těmi přáteli. Společně se tak podílíte na ději a vývoji hry. Pokud si chceš užít zábavu, zkrátit dlouhé chvíle či si jen tak zahrát Minecraft stahuj pro PC.

Minecraft mods

Minecraft – hra, která se stále vyvíjí. Na jejím vývoji se mohou podílet i nezávislí programátoři a vytvářet další módy. Můžete si je stáhnout a hra tak získává na zajímavosti. Celkově existuje téměř 50 tisíc módů, které každou hru obohatí o další dimenze, mohou být zaměřeny na zlepšení technologií, pěstování nových plodin,… Neměli byste tyto módy přehlížet. Můžete si je stáhnout a hru si tak lépe vychutnat. Stačí jen vyhledat Minecraf modsdownload, vybrat si jaký mód chcete a stáhnout si jej. Nezapomeňte ani na mapy. Jejich stažením se dostanete do různých světů, ve kterých můžete plnit spoustu misí či úkolů. Minecraft mapy každou hru oživí. S pomocí módů můžete vylepšit své minecraft zbraně můžete letět na Měsíc, získat kouzelné schopnosti nebo být superhrdinou. Ve hře se vám určitě sejdou i Minecraft lektvary a recepty. Pokud jste se rozhodli Minecraft stáhnout získáte v jedné hře více her. Stačí si jen stáhnout příslušné módy a rozvíjet svoji hru podle svých představ. Při jejich stahování si ale dejte pozor, ne všechny módy jsou vhodné pro všechny verze Minecraft hry (majnkraft hry). Některé prostě nejdou. Pokud po některých módech toužíte a nejsou kompatibilní s vaší verzí je lepší si stáhnout starší verzi. Ne každý chce za hru platit. Vyhledávání Minecraft zdarma je často zadávanou frází na internetu. Můžete legálně získat zkušební verzi hry a následně se rozhodnout zda si ji zakoupíte, nebo získáte warez Minecraft, neboli verzi, která si sice lze hrát, ale má různá omezení. Pokud jste přece jen klikli na Minecraft warez download musíte si ve hře vystačit s minimem. Přijdete o pár možných vylepšení zbraní, některé lektvary – minecraft marmelády a recepty nemusí být tak účinné ai vaše postavička - skin, se kterou hrajete hru se nebude dát změnit.

Minecraft skins

Jakmile jste si po kliknutí na Minecraft stáhnout hru zapnuli dostali jste zeleného panáčka – postavu se kterou hru hrajete. Pokud vám není sympatický můžete si jej vyměnit. Pokud máte oficiální placenou verzi. U verzí hry Minecraft zdarma , nebo warez Minecraft se to nedá. Jednoduchý způsob je postavu si stáhnout. Stačí jen kliknout na Minecraft skinsdownload a vybrat si postavu jaká se vám líbí. Najdete zde spoustu různých postav. Na jejich tvorbě se podílí hráči hry osobně. Jednoduše si skin vytvoří nabídnou jej veřejnosti zdarma. Případně si ze hry přes Minecraft Launcher můžete vybrat postavu jakou jen chcete. Trochu složitější, ale o to originálnější je druhý způsob. S webovou aplikací si můžete vybranou postavu vylepšit nebo vytvořit zcela novou. Těchto aplikací existuje několik a je jen na vás, kterou si vyberete.

Minecraft Launcher

Minecraft Launcher je spouštěč, nebo startér – jde o přihlašovací a stahovací front-end pro klienta. Launcher zodpovídá za stažení hlavních balíků Java tedy i hry Minecraft (uchovává kódy a zdroje hry). Prostřednictvím Minecraft Launcher se můžete přihlásit do svého účtu ve hře a pokračovat v ní i když nemáte zrovna možnost připojit se na internet. Při každém spuštění Minecraft Launcher se zkontroluje hra a uloží se nová data, abyste ve hře mohli pokračovat. Kliknout na Minecraft Launcherdownload se určitě vyplatí. Je sice pravda, že vás vyzve k zakoupení hry (pokud tak neučiníte můžete si zahrát demo verzi), ale získáte s ním přístup k mnoha vylepšením hry.
  • Automaticky aktualizuje hru pokaždé, když jsou k dispozici nové aktualizace
  • Podporuje více než 50 jazyků
  • Umožňuje přístup ke starším verzím hry (můžete v nich použít módy, které v nové verzi nefungují)
  • Prostřednictvím launcheru můžete hrát hru i bez připojení k internetu – podporuje režim offine. Připojení na internet potřebujete jen když hru poprvé spouštíte – abyste získali všechna požadovaná data.)
  • Umožňuje změnu skins – postavičky a mnoho dalšího.

Minecraft Pocket Edition zdarma

Pokud většinu dne trávíte na mobilním telefonu, můžete si do něj Minecraft stáhnout. Minecraft Pocket Edition je verzí originální hry, která byla vytvořena pro mobilní zařízení - tablety, mobilní telefony. Takto si budete moci zahrát Minecraft zdarma kdekoli budete. Stačí mít jen u sebe mobilní telefon a staženou mobilní verzi – tedy Minecraft pocked edition. Sice neobsahuje vše co Minecraft na PC, ale určitě se pobavíte.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Minecraft.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Minecraft.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Minecraft?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilní hra

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Vánoční Carol 34.2

Vánoční hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »Mafia 1

PC hra.

1968

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nejste omezeni pohybem, jednáním a ani časem má název Minecraft. Od svého počátku se hra neustále vyvíjí a nemá konec, vždy v ní můžete pokračovat. Tuto hru můžete hrát single, nebo si zahrajte spolu s přáteli - Minecraft multiplayer. O popularitě této hry svědčí i fak

1589

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1528

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1312

Freeware

1185

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je ve světě online her nováčkem. Ale už teď má. tato hra opřežití na ostrově mezi stovkou hráčů miliony nadšenců. 100 hráčů a vítěz může být jen jeden - buďte jím vy. Staňte se nejlepším bojovníkem a vyhrajte vládu nad světem.

1150

Freeware

Game Twist Slots

Kasino hry.

1098

Freeware

Vietcong

PC hra.

998

Freeware

Mariáš

Karetní hry.

699

Freeware

Counter Strike 1.6 Non – Steam

Counter Strike 1.6 je tou nejmultiplayerovou online hrou na světě. Střílení, osvobozování, výzbroj a výstroj – hra plná akce, střílení a taktiky. Kdo bude vítěz a kdo poražen? Chcete to vědět? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

680

Freeware

další programy »logo

9233 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 dny

TOPlist