Powerpoint ZdarmaSpolečnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Powerpoint Zdarma

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

1908x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Společnost Microsoft má jednu z nejpropracovanějších kancelářských sad Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení prezentací, školních prací a přednášek na profesionální úrovni.

PowerPoint Viewer download

V programu PowerPoint si můžete vytvořit zajímavé a perfektní prezentace. Co ale v případě, kdy Microsoft Office nemáte a potřebujete si otevřít prezentaci, která vám přišla mailem? Nemusíte si stahovat celou sadu Office 2010 (nebo jinou verzi), případně program PowerPoint zdarma. Stačí si jen stáhnout PowerPoint Viewer. PowerPoint viewer download je výborný nápad, i pokud si chcete prohlédnout nějaké prezentace na internetu. PowerPoint Viewer zdarma je výhodný program, který využijete, i když si chcete prohlédnout nějakou prezentaci na internetu. V tomto programu můžete otevírat nejen prezentace, ale také dokumenty Word. Další výhodou PowerPoint Viewer / PowerPoint Reader je rychlý tisk dokumentu. Program umí prohlížet soubory s příponou *.ppt.

PowerPoint Viewer Windows

Můžete si stáhnout PowerPoint Viewer 32 bit, ale také oblíbenější a rychlejší verzi PowerPoint Viewer 64 bit. Nejnovější PowerPoint Viewer má jen jednu podmínku – funguje v operačním systému Windows. PowerPoint vám umožňuje prezentace vytvářet, číst a také vytisknout. Pokud se rozhodnete v prohlížeči vyhledat PowerPoint Viewer download Windows a stáhnout PowerPoint Viewer zdarma nic neztratíte. PowerPoint online je verzí tohoto programu, kterou si nemusíte stahovat do počítače. Pokud máte účet v Microsoftu, můžete se k tomuto programu dostat prostřednictvím svého účtu Microsoft zdarma. Pokud ale tento účet nemáte a potřebujete otevřít dokument ve formátu ppt, pptx a pod. pak máme pro vás jednu výhodnou nabídku PowerPoint Viewer/PowerPoint Reader stahuj.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Powerpoint Zdarma.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Powerpoint Zdarma.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Powerpoint Zdarma?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2568

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

1908

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1799

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

1794

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1752

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1333

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1174

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1174

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

833

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

739

Freeware

další programy »logo

9233 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 dny

TOPlist