Wifiinfoview2.91Informace o Wifi.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Wifiinfoview 2.91

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

2.91

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

64x   (tento týden: 4x)

Operační systémy:

Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 1

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

WifiInfoView je počítačový program, který vám zobrazí množství informací o Wi-Fi sítích ve vašem blízkém okolí. Získejte informace o bezdrátových sítích, které máte v okolí a podle toho si můžete vybrat, na kterou z nich se připojíte. Samozřejmě pokud znáte heslo. Nejnovější verze WifiInfoView ke stažení zdarma vám prozradí spoustu užitečných detailů o každé Wifi síti v dosažení.

WifiInfoView download

Chcete-li se připojit na bezdrátovou síť a můžete si vybrat určitě oceníte pokud získáte o síti informace, například jaká je maximální přenosová rychlost. Počítačový program WifiInfoView zdarma je přesně stvořen pro získání informací o bezdrátových sítích. Program WifiInfoView zdarma vám prozradí množství informací o Wifi sítích. Dozvíte se název sítě, MAC adresu, PHY typ, kvalitu signálu, číslo kanálu, název a typ routeru a klidně i maximální < a href="https://downloadwik.com/nejlepsi-program-na-měření-rychlosti-internetu-a-jako-na-to/">přenosovou rychlost. Stačí jen kliknout na síť, o které se chcete dozvědět více.

WifiInfoView Windows / Mac

Tento počítačový program je kompatibilní pouze s počítači s operačním systémem Windows. Pokud se řadíte mezi jeho uživatele můžete si jej stáhnout zdarma
  • WifiInfoView download Windows.


Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Wifiinfoview.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Wifiinfoview.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Wifiinfoview?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist