Messenger na PcFacebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

Hodnocení

(5 - 1 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Messenger na Pc

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

2318x   (tento týden: 5x)

Operační systémy:

Windows

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači. Nejpoužívanější částí Facebooku je Messenger aplikace. Tato aplikace vám umožní komunikovat s přáteli a rodinou kdekoli na světě. Pokud přemýšlíte nad tím jak si nainstalovat Facebook Messenger do svého počítače čtěte dál. Dá se to i bez nutnosti být přihlášeni či registrováni na Facebooku.

Messenger for Desktop

Kdo není na Facebooku jako kdyby ani neexistoval - kolikrát jste už tuto frázi (případně mírně pozměněnou) slyšeli? Pokud jste i vy jedním z uživatelů této stránky jistě znáte Facebook chat. Umožňuje vám prostřednictvím zpráv komunikovat s přáteli či známými po celém světě. Chatování, komunikování, posílání a přijímání zpráv se ve Facebooku uskutečňuje díky jedné aplikaci - Facebook Messenger Desktop. Messenger a Facebook byly dlouho nedílnou součástí. Nyní si ale můžete nainstalovat Messenger bez nutnosti mít účet na Facebooku. Nemusíte si stahovat Facebook a ani vytvářet účet. Aplikace Messenger do PC může být také vaše se všemi funkcemi, které nabízí uživatelům Facebooku. Je jedno, jestli na Facebooku účet máte, nebo ne, aplikace Messenger bez Facebooku vám umožní komunikovat s přáteli i bez nutnosti být přihlášen na této sociální síti.

Messenger bez Facebooku stáhnout

Messenger aplikace může být nyní také ve vašem počítači. Stačí jen vyhledat Facebook Messenger download a stáhnout Messenger do počítače. Nemusíte se zbytečně zabývat hledáním výrazu Messenger Windows. Jedná se o samostatný počítačový program, který je kompatibilní s více operačními systémy, včetně operačního systému Windows. Po stažení, instalaci a přihlášení můžete využívat všechny její funkce. Messenger bez Facebooku zdarma vám nabízí bezplatné chatování či posílání zpráv. Chcete-li být v kontaktu s rodinou či vzdálenými přáteli stačí si jen stáhnout Messenger.

Messenger bez Facebooku instalace

Facebook Messenger desktop je aplikace, jejímž prostřednictvím můžete posílat a přijímat zprávy od přátel. Stačí si jen Messenger stáhnout, instalovat a začít používat. Rozhraní a vzhled této aplikace je téměř identické s messengrem na Facebooku, takže se žádných novinek obávat nemusíte. Výhodou je, že s přáteli můžete komunikovat, aniž byste museli být přihlášeni (či registrovaní) na Facebooku. Messenger bez Facebooku na PC nabízí svým uživatelům stejné funkce jako Messenger na Facebooku, o tom ale v dalším odstavci. Messenger do pc si můžete instalovat kdykoli. Čím dříve tak učiníte, tím dříve můžete bezplatně chatovat s přáteli. Doporučujeme vyzkoušet i SKYPE - online komunikační nástroj od Microsoftu.

Messenger bez Facebooku přihlášení, Messenger bez Facebooku registrace

Než začnete Messenger používat musíte se do něj přihlásit. Nemusíte být registrován na Facebooku, to již v současnosti není podmínkou pro používání této aplikace. Jediné, co po spuštění této aplikace bude třeba udělat je přihlásit se. Samotná aplikace vás k tomu po spuštění vyzve - Messenger přihlásit se/ Messenger přihlášení je opravdu jednoduché, stačí jen zadat své jméno a telefonní číslo a začít komunikovat s každým, kdo má tuto aplikaci také. Messenger do pc obsahuje stejné funkce jako
  • Vidíte, kdy si vámi kontaktované osoby přečetly zprávu
  • Můžete posílat fotky či videa
  • K dispozici máte spoustu populárních nálepek
Chcete-li někomu napsat zprávu stačí jen zjistit kdo je aktivní – Messenger online, a můžete začít komunikovat. Messenger aplikace se může spouštět hned po startu počítače. Okamžitě tak obdržíte upozornění na nově přijaté zprávy. Pokud nechcete být rušeni při práci na počítači můžete svůj status Messenger facebook online kdykoli změnit, nebo vypnout upozornění na příchozí zprávy. Tak co? Zaujala tě možnost mít Messenger bez Facebooku zdarma ve svém počítači? Tak neváhej a stahuj Messenger ještě dnes.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Messenger na Pc.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Messenger na Pc.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Messenger na Pc?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Antumbra 1.0.2

Testování push notifikací.

Freeware

0 kB

Winx Mediatrans 7.7

Přenos souborů mezi PC a iPhone.

Freeware

0 kB

Imo Messenger 1.2.60

Online komunikace.

Freeware

0 kB

Wechat 1.0.1.8

Online komunikace.

Freeware

0 kB

Reiboot 7.5.8.0

Aplikace na restart zaseknutého iOS.

Freeware

0 kB

Eml Reader 1.0

Otevírání EML souborů.

Freeware

0 kB

Icq 8 10.0.12021

Online chat zdarma.

Freeware

0 kB

Posta 3.7.206

Evidence doručené a odeslané pošty.

Freeware

0 kB

Sendblaster 2.0.138

Hromadné rozesílání mailů.

Freeware

0 kB

Fishdom

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

další aktualizace »2541

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2318

Freeware

Viber pro Pc 11.6

Jedna z nejlepších aplikací v kategorii online komunikací má název Viber. Používá ji téměř miliarda spokojených uživatelů nejen v mobilních telefonech, ale také ve svých počítačích. Přidejte se k nm a užívejte si bezplatnou komunikaci.

2056

Freeware

Whatsapp na Pc 0.4.2088

WhatsApp desktop.

888

Freeware

Teamspeak 3 3.5.2

TeamSpeak je nejčastěji používaný program v komunikaci. Můžete jej využít při komunikaci více účastníků v pracovní oblasti (poradech, konferencích,...) ale i při jiných příležitostech. Největší uplatnění má v komunikaci hráče online her.

394

Freeware

Microsoft Teams 1.1.00.17852

Online komunikace.

233

Freeware

Skype 7.7.0.102

Starší verze.

141

Freeware

Telegram Desktop 2.4.2

Online komunikace.

129

Freeware

Icq 8 10.0.12021

Online chat zdarma.

127

Freeware

další programy »logo

9349 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 19 hodinami