Microsoft Office 2010Nejstahovanější kancelářský program na světě.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Microsoft Office 2010

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

1262x   (tento týden: 8x)

Operační systémy:

Windows

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Microsoft Office 2010 má stále své věrné uživatele. Společnost ho přesto přestává podporovat. Jakmile s ním společnost Microsoft přišla na trh získal si tento balíček produktů mnoho lidí. Stal se ústředním centrem pracovního života, umožňuje efektivně spojovat projekty přes počítač, chytrý telefon a web. Funkce balíčku Office 2010 jsou prospěšné nejen pro domácnosti a studenty, ale plná verze ušetří spoustu času i podnikatelům, firmám a společnostem. Microsoft Office zdarma se nenabízí každý den. Osobně si tak můžete vyzkoušet práci s aplikacemi Microsoft Office a rozhodnout se, zda jej budete používat i dále. Obsahuje oblíbené programy:
  • Microsoft Word 2010
  • Microsoft Excel 2010
  • Microsoft Powerpoint 2010
  • Microsoft Outlook 2010

Microsoft Word 2010

Stažením Microsoft Office zdarma získáte i program pro tvorbu a úpravu dokumentů Word. Na dokumentech tak můžete pracovat i když nemáte po ruce počítač. S příslušnou aplikací dokument otevřete i v mobilním telefonu, upravíte jej a uložíte. Následně jej v počítači otevřete již upravený.
  • Formátování – umožňuje formátovat text a obrázky spolu, můžete si vybrat z různých stylů písma a také si můžete zvolit vám vyhovující formáty číslování.
  • Grafická vylepšení – grafické prvky SmartArt (obrázky, zda fotografie můžete vložit do dokumentu spolu s popisem), obrázky můžete upravovat (skica, kresba, malba, tužka, akvarel,...)
  • Panel s nástroji – panel s nástroji můžete přizpůsobit svým požadavkům

Microsoft Excel 2010

Tabulky, grafy – pracují s nimi nejen podnikatelé, ale i studenti. Bez této aplikace se prostě neobejdou. Tento program vám umožní přehledně uspořádat data, diagramy, ale také složitější grafy. Potřebujete výpočty, vzorce a další funkce – v tomto programu je najdete. ZískatExcel zdarma na zkušební dobu je výhodné – osobně tak zjistíte, zda vám vyhovuje, nebo ne a až později se rozhodnete zda jej budete používat i nadále. Vytvořené tabulky a grafy můžete následně používat v jiných programech (PowerPoint, Word, OneDrive,...)

Microsoft PowerPoint 2010

Potřebujete udělat nebo pozměnit perfektní prezentaci? ... máte vlastní webové stránky a často na ně přispíváte? S programem PowerPoint, který je součástí balíčku Microsoft Office cs to zvládnete jednoduše. Obrázky, vlastní animace, přidávání různých efektů k obrázkům, možnost přeskočit v prezentácii na libovolné místo a další funkce řadí PowerPoint k nejpoužívanějším a nejoblíbenějším programům mezi učiteli, studenty a podnikateli. Podporuje práci s tabulkami, videi a animacemi. Pokud jste doposud nad PowerPointem jen přemýšleli měli byste to konečně zkusit Stažením PowerPoint zdarma rozhodně nic neztratíte a sami zjistíte, jak perfektní vaše prezentace či webové stránky mohou být. Potřebujete si prohlédnout prezentaci a nechcete si odinstalovat celý Microsoft Office 2010, stáhněte si PowerPoint Viewer a přehrajte si prezentaci rychle a zdarma.

Microsoft Outlook 2010

Vaší pozornosti by neměl uniknout aplikace Outlook. Díky němu budete mít ve firemních a soukromých e-mailech, poznámkách, kontaktech a kalendáři řád. Prostřednictvím Outlooku můžete pohodlně psát či odpovídat na e-maily. Zprávy můžete posílat jednotlivě i hromadně, vkládat a otevírat přílohy, připojovat vlastní přizpůsobené podpisy, plánovat si schůzky, zaznamenávat činnosti v kalendáři, nastavovat připomínky a poznámky. Své naplánované schůzky a aktivity můžete sdílet s ostatními. Získáte zároveň okamžitý přehled o tom, kdo potvrdí účast na naplánované schůzce. Ostatní, se kterými sdílíte informace ve svém kalendáři se dozví, proč jim zrovna v tuto chvíli nezvedáte telefon, zda neodpovídáte na e-maily. Pro koho je Microsoft Office 2010 určen::
  • Microsoft Office 2010 pro domácnosti
  • Microsoft Office 2010 pro podnikatele
  • Microsoft Office 2010 pro studenty

Microsoft Office 2010 pro domácnost

Microsoft Office cs má v nabídce i verzi pro domácnosti. Obsahuje aplikace Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Všechny tyto programy v běžném životě určitě občas potřebujete – a nyní si je můžete vyzkoušet dočasně zdarma. Tato sada programů se určitě vyplatí pokud ve vaší domácnosti využívá počítač více osob. Školní projekty, pracovní prezentace, psaní dokumentů, možnost spolupracovat na práci s dalšími uživateli, přístup k souborům pomocí aplikace i když jste mimo domov určitě využije každý člen vaší domácnosti.

Microsoft Office 2010 pro podnikatele

Programy, které naleznete v této sadě využije každý podnikatel, menší, ale i větší firma – Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Z obyčejných dokumentů můžete udělat zajímavé prezentace či projekty s grafy, obrázky a animacemi. O pracovní schůzce můžete dát vědět všem dotyčným osobám jedním mailem, případně zveřejněním této události v kalendáři. Získáte přehled v e-mailech a zároveň nezmeškáte žádnou schůzku či pracovní poradu. Nemusíte si stahovat Excel zdarma či jiný program, který právě potřebujete. S tímto balíčkem máte vše co pro svůj byznys potřebujete. Nové funkce formátování a úprav v dokumentech, sdílení práce s kolegami ať jste kdekoli a možnost dostat se ke svému souboru i pokud nejste v práci zlepší výkonnost a efektivitu práce v každé firmě.

Microsoft Office 2010 pro studenty

Školáci a studenti se nejednou setkávají s projekty, úkoly, prezentacemi, ... jejich zhotovení zabere spoustu času. S balíčkem Microsoft Office se zhotovení každého projektu či školní práce stane pro vás jednodušší. Pedagogové tento produkt od společnosti Microsoft využijí také – přednášky, příprava na hodinu, ... s kvalitně a zajímavě vypracovanými podklady zaujmete studenty, nezapomenete na žádnou drobnost, která by je mohla zajímat a zároveň své hodiny a přednášky ozvláštněte. Pokud nemáte zájem oplnou verzi, máme pro vás balíček speciálně pro studenty - Microsoft Office pro studenty. Obsahuje aplikace, které jistě využijete – Word, Excel, Powerpoint a také OneNote.
DOPORUČUJEME VYUŽÍT: Společnost Microsoft vydává jeden z nejpoužívanějších programů pro komunikaci přes internet SKYPE. Program Skype si můžete stáhnout na DownloadWik.com také.

Microsoft Office 2010 product key

Při instalaci Microsoft Office budete vyzváni k zadání kódu Product key. Jedná se o 25 – místní kód složený zpísmen ačíslic. Tento kód aktivuje všechny funkce Microsoft Office. I když jste si stáhliMicrosoft Office zdarma pro jeho plné využití potřebujete mít specifický kód – Product key (HYRWT-T9RWG-43TFB-4X7HQ-T2TTQ). Díky němu se program nainstaluje a vy tak získáte přístup k jeho funkcím. Během instalace jej vložte a počkejte na jeho ověření. Tento kód potřebujete i když chcete Office přeinstalovat.

Microsoft Office 2010 cena

V současné době společnost Microsoft přestává podporovat Microsoft Office 2010. Dočasně si ale tento kancelářský balíček můžete vyzkoušet bezplatně. Od října 2010 již pro tento produkt nebudou k dispozici nové aktualizace. Společnost Microsoft nabízí ale řadu jiných kancelářských programů, které podporuje i nadále. Stačí jen přejít na novější verzi, kterou společnost podporuje. Novější verze se od Office 2010 liší, mají více funkcí, pokud se ale neumíte rozhodnout mezi Microsoft Office a jiným kancelářským programem možnost stahovat zdarma plnou verzi určitě využijte. Na vlastní kůži tak zjistíte, jestli se vám v tomto programu dobře pracuje a zda jej v budoucnosti budete chtít používat.

Microsoft Office 2010 plná verze

Plná verze Microsoft Office 2010 vám ušetří spoustu času. Balíček programů a aplikací využijete v domácnosti, ale i v podnikatelské sféře. Pokud jste se rozhodli stáhnout zdarma plnou verzi Microsoft Office získáte kompletní kancelářský balíček s množstvím užitečných funkcí – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, InfoPath, Communicator a SharePoint Workspace. Ne všechny programy každý z vás využije, proto Microsoft nabízí tento kancelářský balíček ve třech sadách. Microsoft Office 2010 pro studenty a domácnosti, Microsoft Office 2010 pro podnikatele a Microsoft Office Professional 2010. My Vám nabízíme možnost vyzkoušet sadu pro studenty, domácnosti a podnikatele na jistý čas zdarma.

Novější verzi aplikace Microsoft Office:Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Microsoft Office 2010.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Microsoft Office 2010.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Microsoft Office 2010?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist