Onlyoffice7.4.0.163Náhrada za MS Office zdarma.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Onlyoffice 7.4.0.163

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

7.4.0.163

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

94x   (tento týden: 12x)

Operační systémy:

Win 7, Win 10, Win 8, Win 11

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

ONLYOFFICE je počítačový program, který plnohodnotně nahradí známou sadu kancelářských programů Microsoft Office. Psaní dokumentů, tabulek nebo přednášek,... s tímto programem to zvládnete. Nejnovější verze ONLYOFFICE ke stažení zdarma je balíček kancelářských programů. Najdete v něm všechny programy, které najdete i v placených balících kancelářských programů. Stahuj ONLYOFFICE.

ONLYOFFICE download

Pokud hledáte adekvátní náhradu za Microsoft Office, která by byla zdarma, můžete si stáhnout program ONLYOFFICE zdarma. Naleznete zde všechny programy, které využíváte i v podobných, placených programech. Nechybí mezi nimi Word, Excel nebo PowerPoint. S tímto softwarem můžete provádět online i offline úpravy dokumentů a tabulek. Vytváření nových dokumentů není v ONLYOFFICE zdarma žádný problém. V tomto kancelářském balíku programů zdarma naleznete také nástroje pro vytváření a vyplňování formulářů, čtení a úpravy PDF dokumentů či nástroj pro změnu učebnic na elektronické knihy. Přestože se program ONLYOFFICE ke stažení zdarma nevyrovná MS Office obsahuje všechny potřebné funkce, které při běžném používání potřebujete. Nástroje pro tvorbu grafů, sbírku symbolů a tvarů, vkládání obrázků,... Bez problémů můžete v tomto programu otevírat a upravovat dokumenty sformáty DOC, DOCX, RTF, TXT nebo ODT, které byly původně vytvořeny v MS Office.

ONLYOFFICE Windows / Mac

Dokumenty, které v programu vytvoříte můžete sdílet. Najdete zde i umělou inteligenci ke generování textu a mnoho dalšího. Tento program je vhodný pro domácí použití a využijí jej i menší společnosti. Využít můžete i možnost konverze souborů z a do různých formátů online. Program je kompatibilní pouze s počítači s operačním systémem Windows
  • ONLYOFFICE download Windows.
Dalším výborným programem, kterým můžete nahradit Microsoft Office je také balíček kancelářských programů LibreOffice zdarma.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Onlyoffice.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Onlyoffice.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Onlyoffice?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist