Lupa Na MobilLupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Lupa Na Mobil

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

http://help.binghuostudio.com/

Web programu:

http://help.binghuostudio.comNeznámý

Počet stažení:

739x   (tento týden: 3x)

Operační systémy:

10

Popis Obrázky (0) Diskuze (0) Další verze (1)

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této aplikace se váš telefon změní na lupu. Zadáte-li do prohlížeče výraz lupa aplikace do mobilu prohlížeč vám nabídne velké množství aplikací. Nejnovější verze app lupa do mobilu je program, který kromě zvětšování má řadu funkcí.

Lupa do mobilu stáhnout

Aplikace lupa ke stažení je zdarma. Můžete ji najít také pod názvem zvětšovací sklo ke stažení. V závislosti na tom na jakou verzi aplikace lupa do mobilu stáhnout zdarma klikněte můžete využívat více funkcí. Kromě zvětšení čteného textu může obsahovat také nastavení jasu nebo osvětlení. Lupa do mobilu ke stažení zdarma s více funkcemi se vám sejde pokud budete čekat večer na zastávce na autobus. S její pomocí přečtete malá písmena v jízdním řádu a bude-li šero či tma můžete si i zasvítit. Rád čteš knihy? Dáváš přednost klasickým knihám před audioknihami? Potom je lupa do mobilu app to pravé pro tebe. Večer v posteli můžeš díky této aplikaci v mobilním telefonu číst i bez zapnutého světla. Lupa ti ho plnohodnotně nahradí a ty nikoho neprobudíš. Tak rychle klikni na lupa do mobilu stahuj.

Lupa do mobilu Android/iPhone

Chcete-li lupa do mobilu apk využívat se všemi jejími funkcemi, je dobré stáhnout si aplikaci dle vašeho operačního systému. Lupa do mobilu Android, nebo zvětšovací sklo iPhone můžete nalézt na příslušejících stránkách pro konkrétní operační systémy. . Pokud vyhledáte a stáhnete lupa do mobilu Google Play, nebo lupa do mobilu App Store získáte program, který bude s vaším operačním systémem kompatibilní. [wp-faq-schema accordion=1]

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Lupa Na Mobil.Počet nalezených starších verzí: 1

Lupa Na Mobil 2.0

10

0 kB 1.7.2022 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Lupa Na Mobil?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2568

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

1908

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1799

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

1794

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1752

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1333

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1174

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1174

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

833

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

739

Freeware

další programy »logo

9233 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 dny

TOPlist