FLOORPAD - kreslení projektů1.0Máte rádi grafické programy? Potřebujete je ve své práci, studiu, nebo potřebujete program na kreslení domů zdarma? FloorPAD je program, se kterým toto všechno hravě zvládnete.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu FLOORPAD - kreslení projektů 1.0

Licence:

Demo

Licence:

Demo

Číslo verze:

1.0

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

http://www.floorpad.com/

Web programu:

http://www.floorpad.comNeznámý

Počet stažení:

123x   (tento týden: 4x)

Operační systémy:

XP/Vista/7/8/10

Popis Obrázky (0) Diskuze (0) Další verze (0)

Máte rádi grafické programy? Potřebujete je ve své práci, studiu, nebo potřebujete program na kreslení domů zdarma? FloorPAD je program, se kterým toto všechno hravě zvládnete. FloorPAD je program pro projektování domu free. Jedná se o aplikaci z kategorie CAD programů. Pomocí nich si vytvoříte plán svého domu, nakreslíte projekt, vytvořit půdorys bytu a podobně. S FloorPAD free to zvládnete jako profesionál. Nejnovější verze FloorPAD vám umožní také navrhnout rozmístění nábytku, vybrat si barvu stěn či změnit typ podlahy. Než se vrhnete do nakupování zařízení můžete si vše navrhnout v programu FloorPAD zdarma a následně si jej díky virtuální 3D prohlídce i prohlédnout (FloorPAD vám to umožní). FloorPAD download Nyní je FloorPAD ke stažení zdarma. Obsahuje užitečné funkce, které využijete, pokud budete potřebovat vytvořit plán svého domu nebo bytu (např. při prodeji nebo získání stavebního povolení). Mít FloorPAD zdarma se vyplatí i realitním kancelářím, které se chtějí odlišit od konkurence. Detailně propracovaný půdorys prodávaného bytu dodá každé kanceláři na serióznosti a profesionálitě. Ať už navrhujete domy, projekty, nebo se jen snažíte vybrat přes tento program vhodný nábytek do pokoje kliknutím na FloorPAD download bude vše jednodušší. Nahraď rýsovací papír počítačovým programem a stahuj FloorPAD zdarma. FloorPAD Windows Grafická aplikace Floorpad je kompatibilní s operačním systémem Windows. Nemusíte hledat konkrétní výraz FloorPAD Windows. Pokud ale používáte operační systém Mac výraz FloorPAD Mac budete hledat zbytečně. Najdete ale spoustu alternativních programů - stačí jen vyhledat CAD programy, nebo 3D grafické programy , vybrat si jeden z nich a stáhnout. FloorPAD, program na vytvoření projektů zdarma toho zvládne mnohem víc. Po vytvoření půdorysu a navržení rozmístění nábytku můžete do výsledku zakomponovat reálné fotografie a vše si prohlédnout virtuální 3D prohlídkou. Kompletní návrh můžete exportovat v PDF formátu, můžete jej vytisknout, nebo , v aplikaci Adobe Flash Player kdykoli zobrazit.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu FLOORPAD - kreslení projektů.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu FLOORPAD - kreslení projektů.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu FLOORPAD - kreslení projektů?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Image Resizer 3.1.2

Program pro změnu velikostí obrázků

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animací figurek.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkládání poznámek do fotek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstranění objektů z fotografií.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšit velikost obrázků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Skicař

Kreslení online.

2558

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotek.

888

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotek.

660

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený pro navrhování konstrukcí střech. Zobrazí náčrt a také množství použitého materiálu.

564

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava velikosti obrázků.

425

Freeware

Photofiltry 10.14.0

Úprava fotek.

403

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pro navrhování 3D interiérů. Ať už plánujete návrh interiéru kanceláře nebo vlastního bytu tato aplikace vám s tím pomůže. Nejnovější verze pCon.planner může být i ve vašem počítači zcela zdarma.

322

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotek.

164

Freeware

155

Freeware

FLOORPAD - kreslení projektů 1.0

Máte rádi grafické programy? Potřebujete je ve své práci, studiu, nebo potřebujete program na kreslení domů zdarma? FloorPAD je program, se kterým toto všechno hravě zvládnete.

123

Demo

další programy »logo

9324 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 3 dny