Counter Strike 1.6 Non – SteamCounter Strike 1.6 je tou nejmultiplayerovou online hrou na světě. Střílení, osvobozování, výzbroj a výstroj – hra plná akce, střílení a taktiky. Kdo bude vítěz a kdo poražen? Chcete to vědět? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Counter Strike 1.6 Non – Steam

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

684x   (tento týden: 5x)

Operační systémy:

Windows

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Counter Strike 1.6 je tou nejmultiplayerovou online hrou na světě. Střílení, osvobozování, výzbroj a výstroj – hra plná akce, střílení a taktiky. Kdo bude vítěz a kdo poražen? Chcete to vědět? – tak hrajte Counter Strike 1.6 Máte rádi akční hry? Pokud ano pak tady máme pro vás to nejlepší co na internetu zdarma najdete. CS 1.6 NON-STEAM je multiplayerová online hra plná akce, taktiky a střílení. Pokud vás neoslovila hra Fortnite tato bude přesně podle vašeho gusta. Pokud jste během surfování na internetu někdy natrefili na oznámení CS 1.6 downoload a ignorovali jste ho, udělali jste velkou chybu. Proč? ... čtěte dále.

Counter Strike 1.6 NON – STEAM

Další z řady nejpopulárnějších her je hra, kterou si oblíbí všichni, kteří touží po pořádné akci. Counter Strike 1.6 nebo CS 1.6 online ale nepatří jen mezi klasické střílečky. Pokud patříte k hráčům, kteří mají rádi týmové hry máte velkou šanci dotáhnout to v této hře do úspěšného konce. Princip hry Counter Strike 1.6 online je jednoduchý – deaktivovat bombu, kterou uložili teroristé, osvobodit rukojmí nebo zničit ostatní soupeře. Záleží to na tom, ve kterém módu hry jste - Counter Strike 1.6 mods. Jakmile úkol dokončíte obdržíte peníze, za které si můžete koupit zbraně, nebo výstroj (přilbu, vestu, brýle pro noční vidění apod.). Na druhou stranu, pokud ve hře zabijete někoho, koho jste neměli (spoluhráče, rukojmí,...) peníze vám hra vezme. Pokud tuto hru neznáte nemusíte se obávat, že vás v ní zabijí hned na začátku a vy si ani pořádně nezahrajete. Pro nováčky jsou určeny vhodné servery, kde získají potřebné první zkušenosti se hrou.

Counter Strike 1.6 NON-STEAM download

Pro ty, které tato hra zaujala máme dobrou zprávu, mohou si ji zahrát v jazyku, kterému rozumějí. Counter Strike 1.6 (CZ) a Counter Strike 1.6 (CZ). Takže pokud stále uvažuješ nad tím, zda nabídka Counter Strike 1.6 stahuj je tou správnou nabídkou neváhej. Můžeš si Counter Strike 1.6 stáhnout zdarma a už se jen věnovat hře. Zda se přidáš na stranu útočníků, nebo se budeš snažit osvobodit rukojmí je na tvém rozhodnutí. I když jde o online hru můžete si ji zahrát i bez připojení na internet. Nebudete ale hrát s proti online hráčům, ale bootům – hráčům, které ovládá program hry. Counter Strike 1.6 NON-STEAM Windows, Counter Strike 1.6 NON-STEAM Mac – je jedno zda používáte operační systém Mac nebo Windows. Stačí si jen stáhnout příslušnou verzi a začít hrát. Pokud jste se rozhodli pro placenou verzi hry, nezapomeňte do ní vložit kód – Counter Strike 1.6 code. Jinak se vám hra nespustí. Zadáním kódu si zároveň vytvoříte účet pomocí kterého se do hry můžete přihlašovat z kteréhokoli počítače. Pokud jste do svého prohlížeče zadali výraz Counter Strike 1.6 ke stažení zdarma neváhejte a co nejdříve si ji stihněte. Čím dříve ji budete mít ve svém počítači tím dříve můžete začít zachraňovat rukojmí, zneškodňovat bomby, nebo zničit nepřátele. Pokud si nechcete hru instalovat do počítače můžete si zahrát i tak. Stačí jen kliknout na Counter Strike 1.6 non-steam portable (Counter Strike 1.6 no install) a stáhnout si tuto verzi do přenosného zařízení. Bez nutnosti instalace do počítače si můžete zahrát. Pokud budete chtít hru instalovat stačí jej jen rozbalit v programu Winrar.

Counter Strike 1.6 servery

Ve hře CS 1.6 NON-STEAM si můžete vybrat do kterého serveru vstoupíte. V každém získáte nějaké zkušenosti, nebo se ocitnete v různých situacích. Místo dvou proti sobě bojujících skupin teroristé a policisté můžete zachraňovat rukojmí, nebo jako policisté ochraňovat VIP osobu. Můžete se setkat is výrazem Counter Strike maps. Ty oficiálně jsme již zmínili, ty neoficiální jsou – boj proti zombíkům, můžete se ocitnout v boji vězňů a dozorců, případně budou ve hře jen dva těmi, které bojují proti sobě. Pro začátečníky je ideální začít hrát v serveru CS 1.6 deathmatch. Dva těmi stojí proti sobě. Pokud vás i zničí nemusíte čekat než začne další server, ale okamžitě „ožijete“ a můžete ve hře pokračovat. Získali jste už zkušenosti, víte, jak si hra hraje, kde co najdete? Potom už můžete vstoupit do jednoho ze serverů. Na stránkách s CS 1.6 jich naleznete několik. Pokud se neumíte rozhodnout, který server začít hrát zaměřte se na hodnocení - CS 1.6 rank. Čím je jeho hodnocení vyšší tím více hráčů tam je a tedy je tam více akce. Nudit se zde určitě nebudete.

Counter Strike Source

Tato verze hry spatřila světlo v roce 2004 a stále se těší velké oblibě. Princip hry je založen na dvou týmech, které bojují proti sobě (policisté, teroristé, zneškodnění bomby, osvobození rukojmí). Counter Strike 1.6 Source! Jde v vylepšenou verzi původní hry Counter Strike. Najdete zde tři mapy (scénáře) – Counter Strike: Source, Day of Defeal: Source a Half – Life: Deathmatch. Pokud ale chcete ještě novější verzi hry přečtěte si další odstavec.

Counter Strike 1.6 global offensive

Poslední stabilní verze hry vyšla v roce 2012. Princip je podobný předchozím verzím, ale najdete zde několik herních módů (zneškodnění bomby, osvobození rukojmí, demolition mód – musíte zabít protivníka abyste získali lepší zbraň, ale i mód pro začátečníky CS1). Můžete hrát také proti bootům, kde nepotřebujete přístup na internet, nebo navštívit tréninkový mód. Kantr Strike alias Counter Strike je prostě tou nejlepší akční hrou všech dob. Toto prvenství si drží již několik let. Csko hra (CS 1.6) je hra, která má po celém světě miliony fanoušků a hráčů. V každé zemi najdete portál nebo webovou stránku, kde se tito nadšenci seskupují a hrají – ať už mezi sebou, nebo jako spojenci.

Gamesites CS 1.6

CS 1.6 NON-STEAM si můžete zahrát i na stránkách Gamesites. Naleznete zde několik serverů kde si můžete zahrát s ostatními hráči. Ať už se rozhodnete pro verzi Counter Strike 1. 6 global offensive, nebo jiný server je jen na vašem rozhodnutí. Kromě Counter Strike zde naleznete i jiné hry, které jsou zdarma. Například velmi oblíbenou a populární hru Minecraft. Na této stránce se seskupují lidé, které právě tyto hry zajímají, hrají je a chtějí se o nich dozvědět více. Stačí jen zadat do vyhledávače výraz Counter Strike 1.6 Gamesites a začít zjišťovat co všechno je ve hře možné.

Gamebanana CS 1.6

Další oblíbenou fanouškovskou stránkou je Gamebanana. I zde se můžete dozvědět o hře hodně užitečného. Jedinou nevýhodou této stránky je, že není ve slovenském ani v českém jazyce. Pokud ale máte talent na jazyky můžete znalosti získané zde uplatnit ve hře.

Counter Strike 1.6 Kotelna

Asi nejznámější a nejpopulárnější stránkou, kde se potkávají hráči CS 1.6 je Kotelna. Naleznete zde i jiné hry, ale tento portál je věnován hlavně Counter Strike 1.6 online. Naleznete zde návody na hru, zkratky, které můžete ve hře uplatnit, zjistíte jaká výzbroj a výstroj je nejlepší, do čeho investovat získané peníze. Nováčci zde získají množství poznatků a mohou si zahrát i v serverech určených právě pro ně. Naleznete zde i Counter Strike 1.6 forum kde si můžete vyměnit zkušenosti s jinými hráči a najdete zde i odpovědi na otázky, nebo problémy týkající se hry. Pokud patříte ke zkušenějším hráčům můžete zde získat nové spojence, nebo se postavit vůči těm nejlepším a zjistit jak na tom jste. Takže využijte nabídky CS 1. 6 stáhnout, navštivte stránku csko.cz, zaregistrujte se a začněte hrát.

Counter Strike 1.6 multiplayer

Po přihlášení do serveru v každém týmu dostanete na výběr ze čtyř modelů postav. Po vybrání jedné z nich obdržíte na začátku hry peníze abyste si mohli v obchodě Counter Strike 1.6 shop zakoupit vše potřebné. Od nože, přes pistoli až po kulomet či granáty. Najdete zde také neprůstřelnou vestu, přilbu a další věci, které vám pomohou ve hře přežít. V této hře se můžete setkat s pojmem STEAM a NON – STEAM. Pokud si hru zakoupíte a stáhnete z oficiálních stránek získáte Counter Strike 1.6 STEAM. Díky tomu máte přístup na všechny servery a můžete si vybrat ve kterém budete hrát. Při výběru postav máte na výběr s více Counter Strike 1. 6 skins. Skins se ale netýká jen postav. Může jít ozbraně, které můžete vyměnit za lepší, nebo koupit za nahrané peníze. Zbraně na výměnu můžete získat i od zabitých nepřátel. Pokud vás hra zaujala můžete si ji zakoupit, její cena se pohybuje kolem 10 euro. Pravidelné aktualizace, můžete se stát adminem, můžete hrát ligu zápasů. komunikovat s ostatními hráči. Pokud jste natrefili na výrazy Counter Strike 1.6 NON-STEAM Windows, Counter Strike 1.6 NON-STEAM Mac - můžete si hru stáhnout a hrát. Jde o verzi zdarma, která ale na kvalitě zážitku ze hry nic neubere. Její nevýhodou je, že si na některých serverech, hlavně máte-li špatný, nebo starý Counter Strike 1.6 patch nezahrajete. Ve hře zdarma najdete většinou začátečníky nebo lidi, kteří hru hrají jen občas.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Counter Strike 1.6 Non – Steam.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Counter Strike 1.6 Non – Steam.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Counter Strike 1.6 Non – Steam?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilní hra

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Vánoční Carol 34.2

Vánoční hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »Mafia 1

PC hra.

1984

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nejste omezeni pohybem, jednáním a ani časem má název Minecraft. Od svého počátku se hra neustále vyvíjí a nemá konec, vždy v ní můžete pokračovat. Tuto hru můžete hrát single, nebo si zahrajte spolu s přáteli - Minecraft multiplayer. O popularitě této hry svědčí i fak

1591

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1529

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1314

Freeware

1189

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je ve světě online her nováčkem. Ale už teď má. tato hra opřežití na ostrově mezi stovkou hráčů miliony nadšenců. 100 hráčů a vítěz může být jen jeden - buďte jím vy. Staňte se nejlepším bojovníkem a vyhrajte vládu nad světem.

1151

Freeware

Game Twist Slots

Kasino hry.

1098

Freeware

Vietcong

PC hra.

999

Freeware

Mariáš

Karetní hry.

699

Freeware

Counter Strike 1.6 Non – Steam

Counter Strike 1.6 je tou nejmultiplayerovou online hrou na světě. Střílení, osvobozování, výzbroj a výstroj – hra plná akce, střílení a taktiky. Kdo bude vítěz a kdo poražen? Chcete to vědět? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

684

Freeware

další programy »logo

9237 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist