Word ZdarmaWord je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

Hodnocení

(5 - 1 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Word Zdarma

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

products.office.comNeznámý

Počet stažení:

2406x   (tento týden: 17x)

Operační systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací a pod. Kancelářský balík je ideální soubor programů, které využijete při běžných kancelářských činnostech, pokud ale potřebujete napsat jen dokument, musíte si Word stáhnout i se zbývajícími programy. Nejznámější je Office 2016, ve kterém naleznete i program Word zdarma. Možnost používat tento balíček zdarma je časově omezená a po jejím uplynutí si budete muset celou aplikaci zakoupit.

Word download

Microsoft Word zdarma můžete používat jistou dobu. Tento nejznámější a nejpoužívanější textový editor na světě vyniká funkčností a jednoduchostí. O rychlé, kvalitní a profesionální zpracování textu se postará množství funkcí, které Word free obsahuje. Najdete zde formátování textu, změna typu a velikosti písma, možnost přidávat tabulky, obrázky nebo grafické prvky a množství dalších a užitečných funkcí. S programem Word ke stažení zdarma si napsaný dokument můžete jedním kliknutím vytisknout, otevřít, upravit nebo uložit. Za tímto účelem můžete na určitý čas použít i Word online free, který je součástí sady Office na web.

Word Windows / Mac

Word je součástí kancelářského balíku společnosti Microsoft. Pokud se rozhodnete pro tuto aplikaci kliknout na nabídku Word zdarma, nebo Word download Windows freemůžete ať máte jakýkoli operační systém Windows. O tento program se nemusíte ukracovat pokud používáte operační systém Mac. I vy můžete mít Microsoft Office a tedy i textový editor Word zdarmaWord download Mac free. I v tomto případě platí, že jej můžete zdarma používat jen určitou dobu. Microsoft Office ale není jediným kancelářským programem. Kancelářských balíků je na internetu několik. Například LibreOffice může být váš zcela zdarma. Najdete v něm i textový editor zdarma podobný Wordu od Microsoftu.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Word Zdarma.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Word Zdarma.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Word Zdarma?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2756

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2406

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2099

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1888

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1850

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1453

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1348

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1292

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

927

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je nejlepší CAD program, který si můžete stáhnout zdarma. Funkce, za které u jiných programů platíte zde máte zdarma.

904

Freeware

další programy »logo

9321 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny