Lightburn1.4.0.1Import artworku.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Lightburn 1.4.0.1

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

1.4.0.1

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

61x   (tento týden: 5x)

Operační systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

LightBurn je počítačový program, který využijete pokud pracujete s laserovou řezačkou. S tímto softwarem můžete vytvářet návrhy, úpravy či jiné projekty a zároveň ovládat vlastní laserovou řezačku z počítače. Nejnovější verze LightBurn ke stažení zdarma je program, kterým přímo ovládáte laserovou řezačku. Nepotřebujete žádný jiný software. S tímto programem můžete nejen vytvářet návrhy, které má řezačka vytvořit. Stahuj LightBurn.

LightBurn download

Počítačový program LightBurn zdarma je výborný i výkonný program, kterým ovládáte laserovou řezačku. Ve výkonném editoru programu můžete vytvářet vektorové tvary, uspořádat je nebo upravit. To ale není všechno. Program LightBurn ke stažení vám umožní v nastaveních ovládat i pořadí řezu, počet přechodů, výkon, jas, kontrast,... Tento program podporuje import artworku ve vektorových i bitmapových formátech. Podporuje například PDF, SVG, PTL, JPG, GIF či BMP a množství dalších. Vše co v programu vytvoříte můžete následně odeslat do řezacího laserového stroje a máte to. Aktuální verze programu LightBurn zdarma podporuje řadu strojů (řezaček). Program má přehledné rozhraní ale pokud potřebujete návod k použití tohoto programu naleznete jej na YouTube nebo na domovských stránkách programu.

LightBurn Windows / Mac

Klepnutím na LightBurn zdarma získáte program na zkušební dobu, která trvá 30 dní. Díky tomu si můžete program vyzkoušet a také ověřit jeho kompatibilitu s vaším řezacím strojem. Pokud budete se softwarem spokojeni můžete si jej zakoupit. Verze programu, který si můžete ke zkoušce stáhnout z naší stránky je kompatibilní s počítači s operačním systémem Windows.
  • LightBurn download Windows
Pokud používáte
Mac OS můžete si verzi programu pro vaše zařízení stáhnout z domovské stránky programu.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Lightburn.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Lightburn.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Lightburn?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist