Google Sketchup19.3.2533D návrh interiéru.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Google Sketchup 19.3.253

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

19.3.253

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

1890x   (tento týden: 6x)

Operační systémy:

Windows

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

SketchUp je 3D modelovací program, který využijí profesionálové, studenti, ale i běžné domácnosti. Návrh zařízení bytu, rozmístění nábytku, barvy stěn je s tímto programem hračkou i pro laiky v této oblasti. Google SketchUp je aplikace – software, se kterou si užijete spoustu tvůrčí zábavy. Nejde ohru, ale pokud vám nechybí tvůrčí nadání můžete jej uplatnit zde. Google SketchUp je program, ve kterém můžete vytvářet jakékoli 3D modely, návrhy interiéru, ale i exteriéru.

Co je CAD program?

CAD programy zahrnují grafické programy. S jejich pomocí můžete kreslit, či projektovat v počítači místo na rýsovacím papíře. Jedná se o soubory s množstvím matematických, geometrických a inženýrských nástrojů pro kreslení 2D nebo 3D objektů. Zkratka CAD programy je složena ze tří anglických slov
  • Ccomputer                 – počítač
  • Aided  |
  • Design (drafting)   – kreslení (navrhování).
I když se na první pohled zdá, že jde o programy určené hlavně pro oblast architektury, stavebnictví, strojírenství,... uplatnění najdou iv domácnosti, například pokud se chcete udělat návrh interiéru domu. A to není všechno. Můžete jej využít i ke kreslení 3D objektů, navrhování aut, nábytku na míru či si s jeho pomocí můžete navrhnout dům, ve kterém jednou budete bydlet (v tomto případě se ale raději se svým návrhem obraťte na odborníka - architekta). Pokud jste do prohlížeče zadali výraz návrh interiéru aplikace zobrazí se vám řada nabídek. V závislosti na operačním systému a systémových požadavcích si můžete stáhnout tu, která vám nejvíce vyhovuje. Pokud patříte ke spokojeným uživatelům internetového prohlížeče Google, můžete si klidně stáhnout Google SketchUp.

Program na 3D návrh interiéru online

Běžně tuto aplikaci využije asi každý, kdo si chce udělat nebo alespoň vyzkoušet 3D návrh interiéru ve své domácnosti. Můžete sice zadat tento úkol designérům, ale ty byste museli platit. Pokud si nechcete stahovat program do počítače můžete si vytvořit online návrh interiéru zdarma. Rozmístění nábytku, ale také barvu stěn a osvětlení si do svého návrhu můžete zakomponovat. Programy obsahují množství vybavení (nábytek) které můžete použít. Návrh kuchyně, návrh obývacího pokoje či jiné místnosti si už budete moci udělat samy doma. Než se rozhodnete koupit novou kuchyňskou linku a další nábytek můžete si v předstihu prohlédnout jak bude váš domov vypadat. Pokud se v aplikaci nenachází nábytek, který byste chtěli můžete jej doplnit. Do navrhování se může zapojit celá rodina. Návrh interiéru bytu online si jistě užije celá rodina. Můžete vyzkoušet různé styly bydlení, nebo své rozhodnutí (nad kterým déle váháte) – probourat příčku a spojit kuchyni s obývacím pokojem. 3D návrh interiéru vám pomůže vidět své plány a představy dříve, než se do nich reálně pustíte.

Tvorba 3D grafiky (zdarma)

Ne všechny 3D CAD programy zdarma budou běžet zdarma celou dobu. Jelikož jde o docela složité programy nabízejí tvůrci aplikací si je bezplatně vyzkoušet. Dříve než si některý program stáhnete, pořádně si přečtěte, zda po uplynutí jisté doby nepodléhá placení. Pokud si chcete jen udělat návrh kuchyně, postačí vám na těch pár dní i takový typ programu. Programy zdarma sice nedisponují vynikajícími a špičkovými funkcemi, ale při navrhování rozmístění nábytku v bytě bohatě postačí. Pokud se ale navrhováním a designem živíte, nebo to studujete určitě by vám tento program neměl chybět. Návrhy projektů, šroubů nebo nových kousků nábytku v CAD programech zvládnete jednoduše a rychle.

Google SketchUp download (free)

Google SketchUp je 3D modelovací program, který využijete nejen v architektuře, strojírenství, ale i při tvorbě filmů nebo videoher. Jazykové bariéry se obávat nemusíte, je dostupný i v české verzi. Pokud ale dáváte přednost češtině a chcete mít i SketchUp čeština potřebujete nastavit jazyk. Stačí kliknout na nastavení ve Windows, vybrat čas a jazyk a následně otevřít políčko oblast a jazyk. Při změně jazyka ve Windows by se měl změnit jazyk i v tomto programu. SketchUp free download full version – nabídka stáhnout si 3D modelovací program zdarma je lákavou a výhodnou nabídkou. Můžete si stáhnout více verzí této aplikace v závislosti na tom, co ji potřebujete. SketchUp zdarma můžete používat pro osobní, běžnou potřebu. Chcete-li něco nakreslit, navrhnout... Pokud potřebujete modelovací program pro práci, nebo studium je lepší si připlatit a mít aplikaci, která má více funkcí, pokročilé styly, materiály, komponenty, ... umožní vám vytvořit stíny, dopad slunečního světla ( vhodné při návrzích budov), nabízí práci s barvami, texturou, animace,... Pokud tě cokoliv z tohoto zaujalo neváhej a SketchUp stahuj ještě dnes abys mohl co nejdříve začít tvořit. Používání aplikace je velmi jednoduché a přehledné. Pokud byste s tím měli přesto problémy, na internetu je množství návodů a vidí jak tuto aplikaci používat.

SketchUp verze

Pokud vás zajímá jaká je SketchUp cena nemusíte se obávat. Existuje několik verzí tohoto programu. V závislosti na tom, na co ho chcete používat, se odvíjí i jeho cena. Nejvíce používanými verzemi jsou SketchUp FREE aSketchUp PRO. Ano, dobře čtete, můžete si SketchUp stáhnout zdarma. Sice jen základní verzi, ale určitě v ní naleznete vše co potřebujete. SketchUp PRO je verze aplikace pro profesionály a osoby, které se designu, návrhářství či tvorbě PC her a videa věnují ve volném čase naplno. V této verzi můžete přidávat fotografie, importovat i exportovat CAD soubory, můžete umístit kameru do modelu a dívat se na vytvořený návrh přes ni, přehrávat animace, amnoho dalšího. SketchUp nezapomněl ani na vzdělání. SketchUp studentská verze, nebo verze pro pedagogy, nebo školy je o více než polovinu levnější než verze pro profesionály ale obsahuje téměř stejné funkce. Nakreslit 2D obrázek a jednoduchým tahem z něj udělat 3D objekt, návrh budovy, upravení měřítka, importace obrázku,... se SketchUp 8 toho dokážete opravdu hodně. Stáhněte si nejnovější verze - SketchUp 2018, SketchUp 2017, které jsou kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac.

SketchUp texture

SketchUp texture je výborné místo v aplikaci, ve kterém najdete spoustu textur náčrtků zdarma. Můžete si z nich vybrat co potřebujete a vložit do svého návrhu. Díky tomu například nemusíte kreslit postel při navrhování rozmístění nábytku – jednoduše si ji stáhnete a použijete. Návrh kuchyně, zda návrh obývacího pokoje se stane hračkou. S pomocí dalších funkcí ji můžete přizpůsobit svým potřebám (zvětšit, rozšířit, změnit barvu, nebo i materiál, z něhož je na textuře vyrobena). Pokud potřebujete použít objekt, který právě v počítači nemáte, můžete si soubory textur stáhnout do počítače a použít. Na internetu najdete spoustu obrázků. Pokud dáváte přednost vlastní tvorbě, můžete se se svým návrhem (ať už ve 2D, nebo 3D formátu) pochlubit před statnými. Stačí jej vytvořit a vložit do souborů.

Další CAD programy na internetu

3D návrh interiéru si můžete udělat i na jiných aplikacích. Na internetu jich najdete spoustu. Mezi ty nejoblíbenější a nejpoužívanější patří:

Sweet Home 3D

Jednoduchý modelovací program, se kterým se můžete pustit do vytváření 2D návrhů interiérů. Je dostupný ve více jazycích a čeština mezi nimi nechybí. Můžete si jej stáhnout, ale lze jej použít i online. Dříve než koupíte nábytek můžete si vytvořit 2D návrh kuchyně, návrh obývacího pokoje nebo celého bytu. Následně se na hotový návrh můžete podívat ve 3D. Vybrat vhodný nábytek, nebo zařízení můžete v obsáhlé knihovně tohoto programu.

IKEA plánovač

Jedna z největších společností s nábytkem IKEA má svůj vlastní plánovač. Najdete ho na internetových stránkách a díky němu si můžete vytvořit online návrh interiéru zdarma. V knihovně programu naleznete nábytek, který společnost prodává, takže jakmile si vytvoříte návrh interiéru, kuchyně nebo koupelny můžete jej uložit na server obchodu, nebo vytisknout a vybrat se na nákup konkrétního zařízení.

Homestyler

Další oblíbený 3D CAD program, se kterým dotvoříte návrh interiéru do těch nejmenších detailů. Počínaje výběrem podlahy, příček, oken, nábytku, elektroniku až po kuchyňskou linku a dekorace. Pro profesionály, kteří se navrhováním interiérů živí je k dispozici verze pro Homestyler Pro – ta ale není zadarmo a musíte si za ni zaplatit.

Planner 5D

Ideální program pro ty, kdo plánují zařízení rodinného domu. Kromě interiéru vám umožní také navrhnout bazén, altán, nebo zahradu. Jde o bezplatnou online aplikaci, kterou sice v češtině nebo češtině nenajdete, ale k jejímu používání vám stačí opravdu jen základy angličtiny.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Google Sketchup.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Google Sketchup.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Google Sketchup?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikace pro tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová dieťaťa 2.9

Vzdělávací mobilní hra pro děti

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2833

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2626

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2175

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1919

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1890

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1511

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1415

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1329

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je nejlepší CAD program, který si můžete stáhnout zdarma. Funkce, za které u jiných programů platíte zde máte zdarma.

1007

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

954

Freeware

další programy »logo

9344 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 7 dny