Připomínač Pitia VodyAplikace.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Připomínač Pitia Vody

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

57x   (tento týden: 3x)

Operační systémy:

Android

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Připomínač pití vody je chytrá a užitečná aplikace, která vám pomůže udržet si zdraví a být fit i v těch největších vedrech. Aplikace je vhodná pro všechny, především ale pro lidi, kteří mají problém s dodržováním pitného režimu. Nejnovější verze Připomínač pití vody ke stažení zdarma patří mezi doporučené aplikace Google Play. Tato aplikace vám připomene, kdy se napít, budete vědět kolik tekutin jste přijali a kolik jich ještě přijmout máte. Stahuj Připomínač pití vody.

Připomínač pití vody download

App Připomínač pití vody zdarma ani není třeba speciálně představovat. Aplikace je zaměřena na kontrolu množství přijatých tekutin. Výhodou této aplikace je fakt, že vám přesně vypočítá kolik vody byste měli denně vypít. Stačí jen zadat do aplikace vaši hmotnost a dozvíte se kolik vody váš organismus denně potřebuje. Abyste měli přehled o tom kolik vody jste vypili stačí udělat málo. V aplikaci Připomínač pití vody zdarma si zaznamenáte vypité množství vody. V aplikaci se to bude postupně spočítávat. Díky tomu budete mít přehled o tom kolik vody jste vypili a kolik ještě vypít musíte. Nebojte se, voda neobsahuje žádné kalorie a nepřiberete z ní. Samozřejmě, že do apky můžete zaznamenávat i příjem sladkých nápojů, čajů, minerálních vod a jiných tekutin. Součástí aplikace je i připomínkovač, tedy funkce, která vás bude pravidelně upozorňovat abyste se napili. Díky dostatečnému příjmu tekutin během celého dne budete nejen fit, ale vyhnete se dehydrataci, snížíte riziko přehřátí organismu, zlepší se stav vaší pleti a mnoho dalšího. Pro snazší zaznamenání vypité vody najdete v programu různé typy sklenic. Nezapomeňte si ale nastavit správné jednotky (imperiální – oz nebo metrické – ml).

Připomínač pití vody Android / iPhone

Pitný režim je velmi důležitý a neměli byste jej podceňovat. Pravidelné a dostatečné pití vody vám může pomoci přežít ve zdraví i horké letní dny. Aplikaci na připomínání pití vody si můžete stáhnout do mobilních telefonů sAndroidem
  • Připomínač pití vody ke stažení Android.


Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Připomínač Pitia Vody.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Připomínač Pitia Vody.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Připomínač Pitia Vody?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist