SkicařKreslení online.

Hodnocení

(5 - 1 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Skicař

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

2621x   (tento týden: 8x)

Operační systémy:

Windows 10 a novšie

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Skicar či Microsoft Pain je jednoduchý program pro úpravu fotek, obrázků, malování či kreslení. Pokud vás zunovalo kreslení ve 2D můžete začít vytvářet 3D obrázky, nebo téměř umělecká díla. Možná jste již zjistili, že nemusíte kupovat skicář na malování. Najdete ho iv počítači. Oblíbená aplikace v operačním systému Windows má název Skicař. Mnozí z vás ho určitě znají a nejednou jste ho i použili. Ve starších verzích Windows byl součástí operačního systému. V nejnovějším, Windows 10 se Microsoft rozhodl oblíbenou Skicář aplikaci nahradit novou verzí 3D Skicař.

Kreslení online

Pokud jste dosud využívali program Skicař hlavně na ořezávání, zmenšování či zvětšování obrázků rozhodně jste nevyužili všechny jeho funkce. Pokud používáte operační systém Windows 10 tak je už ani nevyužijete. Tento grafický program již není jeho součástí. Pokud se ale nechcete oblíbené skicář aplikace vzdát můžete si ji stáhnout. Nyní máte šanci skicář stáhnout zdarma. Jak již bylo výše zmíněno skicář má řadu funkcí, které podpoří vašeho uměleckého ducha. V tomto programu můžete upravovat obrázky, fotky a také malovat a kreslit. Můžete jej použít i jako digitální náčrtník a vytvářet v něm jednoduché projekty, vkládat text do obrázků, měnit barvy písma či pozadí apod. Rastrová grafika vám umožní snadné kreslení a úpravu obrázků. Chcete-li si na počítači nakreslit vlastní obrázek stačí, pokud si stáhnete program na kreslení Skicař. Můžete malovat štětcem, tužkou nebo sprejem, olejovou nebo vodovou barvou a lze zvolit i tloušťku štětce. Pokud s tím co jste vytvořili nejste spokojeni můžete to kliknutím na gumu vygumovat.

Skicar download free

Máme pro vás Skicár ke stažení zdarma. Grafický program mohou používat klidně i děti, oproti papíru, tužce a vodovým barvám má velké výhody – barva nebude všude kolem, ale jen na obrazovce vašeho počítače. Pokud hledáte program na grafiku, neměli byste obejít nabídku Skicař download. Využijí ho nejen děti, ale může vám posloužit i na úpravu vašich rodinných fotografií nebo v něm můžete vytvořit obrázky, které obohatí a vylepší vaši prezentaci, na které jste si dali záležet a napsali ji v programu PowerPoint. Máte rádi akvarel? Nemusíte hledat skicář na akvarel. Tento grafický program to hravě zvládne. Stačí si jen vybrat správný štětec, zvolit tloušťku, vybrat barvu a můžete začít malovat vlastní obrázek.

3D Skicař

Jak již bylo zmíněno, společnost Microsoft zařadila do svého operačního systému 3D skicář. Jistě jste ho už našli, hlavně pokud jste hledali Skicar Windows 10. Pokud vás už kreslení ve 2D prostoru nebaví přejděte na vyšší level a zkuste to ve 3D. Pokud používáte dotykový displej můžete v tomto programu kreslit přímo prstem na obrazovku. Umožní vám naplno rozvinout vlastní fantazii a kreativitu. 3D kreslení dá vašim malbám nový rozměr. 3D rozměr využijete hlavně při kreslení objektů. Kreslení ve Skicaru bude zajímavější ale i trochu náročnější. Výsledné obrázky si můžete uložit a použít je při psaní či úpravě dokumentů v Microsoft Office.

Skicar online

Máte v počítači málo místa a nechcete ho utrácet na programy, které využíváte jen občas? Skicař na kreslení nemusíte stahovat a přesto si můžete cokoliv a kdykoliv namalovat. Kreslení a také malování online je možné díky skicářům online. Na internetu najdete řadu takových možností, pokud jste ale byli zvyklí vždy pracovat ve Skicaru od společnosti Microsoft máme pro vás dobré zprávy. I tento grafický program je přístupný online. Obsahuje sice méně funkcí, ale k vytvoření jednoduchého obrázku je naprosto dostačující.

Skicar Windows

Součástí operačního systému Windows je již několik let Skicár. Nacházel se v každé verzi a není tomu jinak ani teď. Ta současná verze je ale přece jen novější a modernější – 3D skicář. Microsoft má v plánu vyvíjet tuto aplikaci. Pokud vám ale 3D rozměr či 3D kreslení nic neříká a máte rádi klasiku určitě si stáhněte starší verzi skicáře. Nyní máte možnost skicář stáhnout zdarma. Nemusíte vyhledávat Skicař Windows 10, Skicař Windows 7, Skicař Windows xp, ... tento grafický program je kompatibilní s téměř každým operačním systémem Windows. Jednoduché používání a přehledné rozhraní – to je to, proč se program Skicár stal tak oblíbeným. Jednoduchý obrázek, náčrt či skica – v této aplikaci můžete nakreslit to, co zrovna potřebujete, nebo chcete.

Skicar Mac

Program Skicař od Microsoftu vám v počítači s operačním systémem Mac fungovat nebude. Tato aplikace je vytvořeno pouze pro Windows. Kreslení či malování se vzdávat nemusíte. Na internetu je množství aplikací, které se svým rozhraním a funkcemi velmi podobají Microsoft Paint (Microsoft Skicař) a jsou kompatibilní s operačním systémem Mac. Stačí jen hledat Skicař pro Mac. Můžete také využít možnosti Skicař online a nemusíte si do svých počítačů nic stahovat.

Microsoft Paint download

Microsoft Paint, nebo v překladu Microsoft Skicař je jednoduchý program na kreslení, který se vám určitě sejde. Ať už potřebujete upravit fotky nebo nakreslit jednoduchý obrázek. O jeho oblíbenosti není nejmenších pochybností. I když ho Microsoft nezařadil do nejnovějšího Windows 10 stále ponechává v nabídce skicář ke stažení zdarma. Zda necháte své umělecké nadání projevit v 3D skicáři, nebo si stáhnete starší program skicář a projevíte se tam je už na vašem rozhodnutí.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Skicař.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Skicař.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Skicař?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Image Resizer 3.1.2

Program pro změnu velikostí obrázků

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animací figurek.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkládání poznámek do fotek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstranění objektů z fotografií.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšit velikost obrázků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Skicař

Kreslení online.

2621

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotek.

920

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotek.

683

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený pro navrhování konstrukcí střech. Zobrazí náčrt a také množství použitého materiálu.

590

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava velikosti obrázků.

446

Freeware

Photofiltry 10.14.0

Úprava fotek.

430

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pro navrhování 3D interiérů. Ať už plánujete návrh interiéru kanceláře nebo vlastního bytu tato aplikace vám s tím pomůže. Nejnovější verze pCon.planner může být i ve vašem počítači zcela zdarma.

343

Freeware

199

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotek.

184

Freeware

FLOORPAD - kreslení projektů 1.0

Máte rádi grafické programy? Potřebujete je ve své práci, studiu, nebo potřebujete program na kreslení domů zdarma? FloorPAD je program, se kterým toto všechno hravě zvládnete.

180

Demo

další programy »logo

9344 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 7 dny