Office 2016Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Office 2016

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

1392x   (tento týden: 7x)

Operační systémy:

Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů. Napsat dokument, vyplnit tabulku, vést účetnictví, vytvořit prezentaci,... množství úkonů, které hravě zvládnete s kancelářskými balíky. Kancelářské balíky využijete nejen v kancelářských společnostech, ale i doma nebo ve škole.

Kancelářské programy

Pod pojmem kancelářské programy, nebo kancelářské balíky se skrývá soubor programů, které využijete vždy když potřebujete napsat dokument, vytvořit prezentaci s obrázky, či animacemi, zakomponovat do práce diagramy, zpracovávat tabulky apod. Kancelářské programy ke stažení nejčastěji obsahují několik základních programů.
 • textový editor, psaní dokumentů, prací apod. - Word
 • tabulkový editor práce s tabulkami – Excel
 • psaní prezentací, přednášek – PowerpointProduct key
Kancelářské aplikace obsahují různé programy, ale tyto najdete v každé z nich. V závislosti na aplikaci a společnosti, která ji vyvinula obsahují tyto programy různé další funkce.

Microsoft Office 2016

Nejčastěji používaným a také nejoblíbenějším kancelářským balíčkem je Office. Microsoft Office je soubor programů, které v plné míře využijete nejen ve firmách, společnostech, školách, ale i domácnostech. Můžete ho mít ve více verzích a je jen na vás, které z nich dáte přednost, která vám svými funkcemi bude více vyhovovat.
 • Microsoft Office 2010 – MS Office 2010 si získal spoustu nadšenců. Od té doby se neustále vylepšuje a každá nová verze přináší něco nového a užitečného.
 • Microsoft office 2013 pro studenty a domácnosti download – kdo využil této nabídky mohl si zdarma vyzkoušet práci s různými soubory dokumentů. Mirosoft v této verzi vytvořil několik programů speciálně pro domácnosti, kanceláře a také školy. Vybrat si můžete z různých typů balíků MS Office 2013.
Kancelářské programy zdarma si na jistý čas můžete vyzkoušet a následně se rozhodnout zda si je zakoupíte. Jinak tomu není ani u nejnovější verze MS Office 2016.
Další Office balíček: Nevyhovuje vám program od Microsoftu, vyzkoušejte kancelářský balík s název LibreOffice (download).

Office 2016 ke stažení cs

Kancelářská aplikace od společnosti Mirosoft – Office 2016 může být nyní vaše. Stačí jen kliknout na Microsoft Office 2016 free download cs a práci v tomto programu si na měsíc vyzkoušet zcela zdarma. Získáte verzi se všemi funkcemi Office 2016 full version, se kterou bude práce na dokumentech a tabulkách hračkou pro každého. Během zkušebního období, kdy používáte Office 2016 zdarma můžete v plné míře využívat všech funkcí tohoto programu. Na internetu naleznete několik balíků a verzí této aplikace. Po které sáhnete záleží i na vašem operačním systému a množství funkcí, které chcete používat.
 • Office 2016 download 64 bit, Office 2016 64 bit
 • Office 2016 download free full version 64-bit
 • Office 2016 download 32 bit, Office 2016 32 bit
Stále platí, že 64 bitová verze je rychlejší než 32 bitová. Pokud vám to váš počítač umožňuje určitě klepněte na 64 bitovou verzi. Kancelářský balík můžete mít v jakémkoli jazyce, proto jistě oceníte i jeho českou verzi. Microsoft office free download cs Je ideální i pro jazykově méně zdatné osoby, pro osoby, které s prací v této aplikaci začínají a zároveň vám umožní se lépe zorientovat v jednotlivých funkcích programu.

Cena Office 2016

Cena balíku kancelářských programů se pohybuje od 80 do 230 e – v závislosti na typu verze. Dost hodně, pokud nevíte jaký program vlastně kupujete (stačí jen vyhledat Office 2016 heureka a vybrat si verzi programu, o kterou máte zájem). Jen pro srovnání: Cena Office 2019 se může pohybovat až k ceně téměř 260 eur. Než si ale jakýkoli program zakoupíte je minimálně vhodné si práci s ním vyzkoušet. Office 2016 zdarma vám umožní zjistit co všechno tento program obsahuje. I když koupí kancelářských balíků Microsoft Office určitě nešlápnete vedle, ne každému se s nimi pracuje komfortně. MS Office 2016 cs download – díky této nabídce může být program váš a po uplynutí zkušební doby se rozhodnete zda jej používat budete, nebo se ohlédnete po jiném. Zkušební doba používání Office programů je obvykle 30 dní. Pokud ale klepnete na Office 2016 Trial můžete tento program zkoušet delší dobu. Tato nabídka Office 2016 trial – 180 dní byla bohužel aktuální v období vydání Office 2016. Kancelářské programy jste tak mohli využívat bezplatně delší dobu, ale nemuseli jste získat všechny programy. Bezplatné užívání skončilo uplynutím doby, nebo vydáním plnohodnotné verze.

Office 2016 Home and Business

Office 2016 stáhnout a ještě k tomu zdarma je nabídka ideální zejména pro obchodníky, obchodní a kancelářské společnosti. Pokud ale potřebujete tento kancelářský balíček používat i v domácnosti, je dobré vybrat si soubor vhodný právě pro vás. Naleznete zde programy jako Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Pokud chcete být ale stále vpředu a chcete vyzkoušet nejnovější kancelářské programy zdarma můžete si porovnat Office 2016 vs Office 2019. Následně se rozhodnete, který si pořídíte.

Office 2016 pro podnikatele

Ve verzi Office 2016 naleznete také balíček pro domácnosti a studenty Office 2016 pro studenty a domácnosti takže vytvořit prezentaci, nebo práci do školy, zda napsat občas nějaký dokument nebude pro vás žádný problém. V tomto balíčku naleznete Word, Excel, Powerpoint a OneNote. Podnikatelé jistě využijí možnost Office 2016 pro podnikatele download, a pokud by vám tyto programy nestačily můžete sáhnout po balíčku pro profesionály Office 2016 professional plus obsahuje kromě klasických programů jako Word, Excel, Powerpoint i Outlook, Publisher, Access. Pokud vám stačí jen základní programy, bez kterých se žádná domácnost, student či běžná kancelář neobejde MS Office 2016 zdarma si můžete na jistou dobu vyzkoušet zdarma.

Office 2016 Windows

Windows a Office patří k sobě. Pokud používáte operační systém Windows klidně si můžete Office 2016 stáhnout a používat všechny dostupné funkce bez omezení. Kompatibilita je zaručena hlavně s novějšími verzemi operačního systému. Klidně si můžete tedy vyhledat a stáhnout
 • Office 2016 Windows Vista
 • Office 2016 Windows 7
 • Office 2016 Windows 8
 • Office 2016 Windows 10
Sdílení dokumentů s kolegami, v práci na projektu můžete pokračovat iz jiných počítačů, nebo mobilních telefonů, a následně je uložit a pokračovat v nich když budete moci. Pokud zrovna přemýšlíte či investovat finance do nejnovějšího operačního systému Windows 10, nebo do nového kancelářského balíčku nemusíte více přemýšlet. Investicí do jednoho produktu získáte druhý zdarma. Umožnila to společnost Goodoffer 24< /a>, která vám při koupi Office 2016 nebo Office 2019 jako dárek přidá Windows 10. Akce nese příznačný název Goodoffer24 Office. Tak dlouho nepřemýšlejte a využijte tuto nabídku dokud je aktuální.

Office 2016 Mac

Pokud jste majitelem Macbooku a dáváte přednost operačnímu systému Mac nemusíte si hledat jiné kancelářské programy. Office 2016 zdarma si můžete stáhnout i vy. V Office 2016 pro Mac naleznete Word, Excel, Powerpoint, Outlook a OneNote. Zaručena je kompatibilita dokumentů, ať už byly připraveny na jakékoli platformě. Můžete je psát na svém počítači, upravovat na tabletu s Androidem nebo na iPadu.

Office 2016 product key

Pokud hledáte něco jako Office 2016 Activator, Activate Office 2016 poradíme vám. Po stažení programu je třeba jej aktivovat. Potřebujete k tomu ale klíč, který po zadání do příslušného políčka Office 2016 aktivuje. Můžete k tomu použít Office 2016 key generator a toto heslo získat. Nezapomínejte, že program bude dostupný jen na zkušební dobu. Po jejím uplynutí si jej budete muset zakoupit a po zadání kódu používat dále. Máte-li tento program předinstalován (například zakoupením operačního systému) nemusíte product key zadávat. Aplikace si jej od vás nevyžádá. Aktivujete ji prostřednictvím přihlášení se do Microsoft účtu. Pokud od vás aplikace po otevření product key žádá musíte jej zadat. Jedná se o kombinaci 25 – ti číslic a písmen. Tento kód naleznete na certifikátu pravosti, nebo na kartičce v balíčku. Product key naleznete
tu.

Office 2016 vs. Office 2019

Tak jako všechny novější verze MS Office i verze Office 2019 má několik nových funkcí. Nejde však o markantní rozdíl, takže v podstatě o nic nepřijdete. Office 2019 bude mít stejný vzhled na různých platformách. Další vylepšení se týkají konkrétních programů, z nichž se největší úpravě těší Outlook, kde si budete moci upravit zobrazení příchozích mailů. Pokud používáte starší operační systém Windows (8, 8.1, 7,...) máte smůlu. Office 2019 je kompatibilní pouze s Windows 10. Svého oblíbeného MS Office se ale vzdávat nemusíte. Můžete si Office 2019 stáhnout a využívat vše co nabízí. Není toho málo.

Office Word 2016

Word je nejžádanější a také nejpoužívanější program z balíčku Office 2016. Textový editor umožňuje vytvářet profesionální dokumenty. Můžete jej mít i samostatně, bez zbývajících programů. Word 2016 stáhnout zdarma se vyplatí hlavně pokud máte jistotu, že zbývající programy nebudete potřebovat. Klepnutím na Word 2016 download free získáte textový editor zdarma. Každý dokument můžete obohatit o obrázky, grafy, tabulky,... cokoli co se nachází, nebo jste vytvořili v jiných programech Office 2016 zdarma. Pokud chcete své dokumenty sdílet, nebo s nimi pracovat i na jiných zařízeních (na počítači ve škole, v práci,...) stačí dokument uložit online v OneDrive a pracovat na něm dále ať jste kdekoli pomocí Word 2016 online. Ve Word 2016 můžete upravovat PDF odstavce, seznamy, nebo dokonce tabulky. Stačí je jen přetáhnout do aplikace Word.

Office Excel 2016

Tabulky s programem Excel budou přehledné, jasné a srozumitelné. Nyní lze i Excel 2016 stáhnout jako samostatný program. Od jednoduchých výpočtů až po zpracování rozsáhlých dat zvládne rychle a jednoduše. Pokud jste s tabulkou začali v práci prostřednictvím Excel 2016 online ji můžete dokončit doma. Filtrování, analýza, automatické dokončování, přidávání údajů do jednotlivých sloupců či řádků,... a nakonec vám program nabídne nejvhodnější graf, jak zapsané výsledky prezentovat. Pokud se vám zdá práce s tabulkami a grafy náročná stačí jen pohledat na internetu návod na Excel - Excel 2016 manuál. Tabulky možná pro běžné domácí použití nejsou, ale pokud máte doma školáka, nebo podnikáte určitě se vám sejdou. Vyhledat pojem Excel 2016 download free kliknout, stáhnout a instalovat – mnoho času vám to nezabere a zdarma přijdete k programu, na kterém se naučíte pracovat s tabulkami a grafy.

Office PowerPoint 2016

Chcete svůj dokument dostat na vyšší úroveň? – prezentace, přednáška,.. Stačí mít jen Powerpoint ke stažení zdarma 2016. Pokud na dané práci pracujete více umožní vám to Office PowerPoint 2016 online. Poměrně nudné dokumenty dostanou v tomto programu novou vizáž – doplňte je o ilustrace, grafy, obrázky, fotografie, tabulky, nebo o videa. Nyní si můžete Office PowerPoint 2016 stáhnout zdarma a ve své práci použít vše co nabízí. Nezapomínejte - Office PowerPoint 2016 download free, s touto aplikací dostanou i nudné přednášky aprezentace jiskru astanou se zajímavými a nezapomenutelnými.

Office Outlook 2016

Pokud jste klikli na nabídku MS Office 2016 cs download s největší pravděpodobností máte ve svém kancelářském balíčku i aplikaci Outlook 2016. Tato aplikace vám zpřehlední a udrží pořádek ve vaší poště – v e-mailech. Kromě toho v ní můžete plánovat události, zapisovat si pracovní schůzky nebo úkoly. Seřadí vám kontakty s jmény, adresami a tělo. čísly.

Office OneNote 2016

Počítače ovládly svět, ale stále ještě potřebujeme pero a papír na to, abychom si zapsali nějaké poznámky. Vyměňte pero a papír za počítačový blok na poznámky. Office OneNote 2016 download free máte vždy po ruce, můžete si kdykoli zapsat jakoukoli poznámku a už ji nikdy neztratit. Své poznámky můžete v OneNote 2016 ukládat v různých formátech a tak hned, na první pohled zjistit, zda se jedná o pracovní či domácí připomínku, nebo se týká přátel, kolegů či dětí. Tyto odkazy mohou mít formu textu, obrázku, fotografie, zvuku, nebo seznamu. Synchronizací s jinými zařízeními se ke svým poznámkám dostanete vždy.

Office Access 2016

Tato část Office 2016 se sejde hlavně podnikatelům. V předchozích verzích šlo hlavně o vytváření databází nyní je Access 2016 nástroj pro vytváření databázových aplikací. Office Access 2016 download free – pokud chcete jen tento program nemusíte si stahovat celý kancelářský balíček. Pokud budete chtít můžete prostřednictvím Office Access 2016 online sdílet své aplikace s jinými spolupracovníky.

Office Project 2016

Píšete projekty, rozsáhlé práce, nebo děláte na větší roli? Aplikace pro správu, plánování a sledování průběhu projektu vám to umožní. Sledování projektu, jeho plnění a zároveň správu rozpočtu s aplikací Project 2016 bude přehledné a jednoduché. Nemusíte si instalovat celý Office 2016. Pokud vám postačí jen tento program klikněte na Office Project 2016 download free vám umožní řídit jakýkoli projekt.

Office Publisher 2016

Široká škála šablon, klipartů, obrázků a speciálních efektů vám umožní vytvářet rozložení tisku a jiných obchodních materiálů. S touto aplikací můžete vytvořit různé typy publikací. Než je pošlete k tisku, můžete je různě upravovat. Kalendáře, brožury, vizitky, pohlednice, ... pokud se vaše podnikání týká tisku a publikování tento program by vám určitě neměl chybět. Office Publisher 2016 download free – práci na něm si můžete vyzkoušet na jistý čas zdarma.

Office Visio 2016

Vytváříte grafy a diagramy, plány domů a budov, IT sítí,..? Pokud potřebujete program pro profesionály kompatibilní s Windowsem sáhněte po Office Visio. Kresby či návrhy, půdorysy, organizační schémata,.. nepotřebujete množství programů na malování či kreslení – Visio to zvládne profesionálně - Vše co vytvoříte můžete pohodlně posílat i lidem, kteří tento program nemají. Kresby se jim otevřou na Internet Explorer. Než si tento profesionální program zakoupíte můžete si jej vyzkoušet zdarma - Office Visio 2016 download free. Dejte si ale pozor, práce na něm je prostě úžasná – o jiný program už zájem mít nebudete. Doporučujeme vyzkoušet si kancelářský balík i od jiného výrobce, zjistíte, který program vám vyhovuje víc. Velmi oblíbený a často používaný office program je LibreOffice – stáhnout a vyzkoušet.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Office 2016.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Office 2016.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Office 2016?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist