Peněžní Deník1.4



Jednoduché účetnictví.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Peněžní Deník 1.4

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

1.4

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

1248x   (tento týden: 7x)

Operační systémy:

Windows

Popis Obrázky (0) Diskuze (0) Další verze (0)

Peněžní deník je program, který se sejde každému živnostníkovi, sdružení či organizaci, která vede účetnictví. Plnohodnotně nahradí účetní knihu a vy získáte přehled o hotovosti, bankovních účtech, o svých příjmech a také výdajích. Peněžní deník je program, který se sejde každému živnostníkovi, sdružení či organizaci, která vede účetnictví. Plnohodnotně nahradí účetní knihu a vy získáte přehled o hotovosti, bankovních účtech, o svých příjmech a také výdajích. Mít přehled ve svých účtech je někdy nad naše schopnosti. A to myslím domácí hospodaření. Mít přehled v rozpočtu menší a větší firmy může být ještě větší problém. A právě s tímto problémem vám může výrazně pomoci jednoduchá a přehledná aplikace Peněžní deník. Tento program se sejde i fyzickým osobám či živnostníkům, kterým daňová evidence není cizí a rozhodli se jí nahradit vedení účetnictví.

Jednoduché účetnictví

Mnohé chytré lidi od podnikání odrazuje právě účetnictví. Jednoduché účetnictví není tak složité jako by se zdálo. V podstatě jde o zjištění zisku během sledovaného období. Například na začátku podnikání máte několik tisíc euro a po měsíci máte o několik euro víc – jdete do plusu, máte zisk. Pokud je ale na konci sledovaného období váš majetek menší než na začátku máte ztrátu. Jednoduché účetnictví a peněžní deník jsou dvě záležitosti, které jdou ruku v ruce. Peněžní deník je v podstatě účetní kniha, která udrží přehled ve vašich financích – ve výdajích a také příjmech. Přehled o svých výdajích a příjmech máte takto vždy po ruce. Tento deník můžete vést formou klasické účetní knihy nebo ve formě aplikace, která vám výrazně celé účetnictví usnadní. Do peněžního deníku zapíšete své výdaje i příjmy a po určitém sledovaném období (můžete si jej pro lepší přehled určit sami – jednou za měsíc, jednou za týden,... jednou za rok). Možná si teď myslíte, že si peněžní deník ŠEVT můžete koupit, ale aplikaci v počítači máte zadarmo – tak proč toho nevyužít? Je pravdou, že tento tiskopis si můžete i vytisknout, ale jde o práci navíc, která vás obere za pár minut vašeho času.

Peněžní deník online

Aplikaci peněžního deníku si můžete stáhnout do svého počítače. Přehled o ztrátě a zisku máte takto stále. Pokud ale nechcete nic stahovat můžete si vést peněžní deník online. Následně, abyste měli potřebné papíry, stačí, když si peněžní deník tiskopis vytisknete. Vedení účetnictví, přehled ve skladu, fakturace, evidování jízd autem, pracovních cest, a spousta dalších užitečných funkcí pro živnostníky naleznete v peněžních denících online, ale i v aplikacích, které si stáhnete do počítače. Nemusíte se trápit zdlouhavým přepisováním faktur. Fakturu takto vystavíte jednoduše a rychle, ať jste kdekoli. Tento typ peněžního deníku má velkou výhodu – je s vámi všude, kde je připojení na internet – 24 hodin denní a celých 7 dní v týdnu. Při připojení na veřejné Wi-Fi sítě je ale lepší pokud si prostřednictvím VPN sítě vytvoříte dostatečné soukromí (aby vám nikdo cizí do účtů náhodou nenahlédl)

Peněžní deník (zdarma)

Daňová evidence, jednoduché účetnictví, faktury,... to vše je množství papírů a udržet si v nich přehled může být náročné. S aplikací peněžního deníku si udržíte přehled ve všech vašich účtech. Můžete si peněžní deník stáhnout zdarma a kromě přehledu získáte i mnohem více času, který byste jinak věnovali právě účtům. . Tento program využijí nejen živnostníci či fyzické osoby, ale i různá sdružení. Proto se s nimi můžete setkat téměř všude, kde se rozhodli mít v účetnictví přehled a pořádek a tedy můžete narazit i na peněžní deník občanského sdružení. Peněžní deník excel – pokud vás u tohoto názvu napadl program od Microsoftu Microsoft Office máte téměř pravdu. Tabulky, které nejednou živnostníci potřebují najdete také v aplikaci peněžního deníku. Nemusíte vytvářet v programu Excel tabulky, které vám budou vyhovovat. Můžete je získat v právu v této aplikaci.

Peněžní deník OSVČ

Samostatně výdělečně činné osoby, tedy živnostníci si potřebují vést účetnictví v peněžním deníku. Proto byste nabídku „peněžní deník stáhnout zdarma“ neměli přehlédnout. Při práci s deníkem můžete využít možnosti opakovaných zápisů (pokud pravidelně platíte jistou částku), můžete členit sloupce a cokoli vždy opravit či upravit. Peněžní deník OSVČ vše automaticky přepočítá a přepíše. Tato aplikace si poradí is evidencí bankovních účtů (vkladů i výběrů). Tento deník je třeba vést každý rok. Proto se u vás mohou nakopit
  • peněžní deník 2018
  • peněžní deník 2019
  • a příští rok vám přibude peněžní deník 2020
Můžete si je stáhnout a začít si vést účetnictví v počítači nebo do něj přepsat i předchozí účetní období. Nakládání s financemi, přehled nad ziskem či ztrátami si klidně můžete ukládat i jako peněžní deník PDF. Následně jej můžete kdykoli vytisknout.

Peněžní deník VZOR

Pokud jste do prohlížeče zadali výraz: peněžní deník, jak vyplnit jistě vám Google, nebo jiný prohlížeč nabídl množství výsledků. Pokud s tímto vedením účetnictví teprve začínáte měli byste si spíše vyhledat a prohlédnout jednoduché účetnictví pro jednoduchá účetnictví pro samouků. Nebudete muset platit účetní a díky samostatnosti si budete vést účetnictví osobně. Peněžní deník vyplněný vzor vám může také napomoci v tom, jak tento deník vyplňovat. A pokud si přece jen nejste jisti a ohledem financí a správy účtů byste se raději obrátili na odborníky klidně tak učiňte, Mohou vám poradit, pomoci ai vás naučit jak účtovat peněžní deník.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Peněžní Deník.



Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Peněžní Deník.



Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Peněžní Deník?

Přihlašte se k odběru zdarma...



Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »



Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »



logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist