Obd Auto Doctor4.3.2Diagnostika auta.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Obd Auto Doctor 4.3.2

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

4.3.2

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

55x   (tento týden: 6x)

Operační systémy:

Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

OBD Auto Doctor je diagnostický program, pomocí kterého můžete rychle a jednoduše diagnostikovat a také monitorovat výkon auta. Jednoduché a přehledné rozhraní programu nevyžaduje žádné odborné znalosti v jeho ovládání. Nejnovější verze OBD Auto Doctor ke stažení zdarma je jednoduchý program, který vám pomůže odhalit všechny problémy auta. Usnadněné čtení poruchových kódů je kladem, pro který byste se měli pro tento software rozhodnout. Stahuj OBD Auto Doctor.

OBD Auto Doctor download

Ne každý se v automobilech vyzná. Pokud ale máte v počítači program OBD Auto Doctor zdarma můžete odhalit rychle a jednoduše jakýkoliv problém s automobilem. Pokud vám svítí kontrolka, tento program vám zjistí proč. Tento software monitoruje problémy v reálném čase a to v numerické i grafické formě. Výkon a funkčnost auta tak můžete sledovat kdykoli potřebujete. Pravidelně STK či emisní kontroly můžete zvládnout klidněji. Před samotnou kontrolou si můžete s programem OBD Auto Doctor zdarma zkontrolovat stav vozidla a vyhnout se tak opakovaným kontrolám. Také můžete sledovat spotřebu paliva a naučit se jezdit šetrněji. Díky tomu budete šetřit nejen palivo, ale i životní prostředí. Vyhnete se také častým návštěvám čerpacích stanic. Počítačový program OBD Auto Doctor ke stažení vám ušetří spoustu času při hledání problémů v autě, prozradí vám proč svítí kontrolka ai se s jeho pomocí můžete naučit jezdit šetrněji. Využijte nabídky a stáhněte si program pro diagnostiku auta.

OBD Auto Doctor Windows / Mac

Klepnutím na OBD Auto Doctor download free získáte program jen na zkušební dobu. Pokud s ním budete spokojeni můžete si jej zakoupit v plné verzi a používat kdykoli budete potřebovat. Program perfektně funguje pouze v počítačích s operačním systémem Windows, konkrétně Windows 10. Stáhnout si můžete demo OBD Auto Doctor a také plnou verzi programu.
  • OBD Auto Doctor download Windows.


Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Obd Auto Doctor.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Obd Auto Doctor.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Obd Auto Doctor?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist