Zoom Aplikace na Pc5.1.28573.0629Kč.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Zoom Aplikace na Pc 5.1.28573.0629

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

5.1.28573.0629

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

zoom.usNeznámý

Počet stažení:

1518x   (tento týden: 6x)

Operační systémy:

Windows 7/10, Windows 8/8.1

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Zoom Cloud Meetings je aplikace, která vám umožní účastnit se videokonferencí nebo online schůzek. Prostřednictvím ní můžete posílat i hromadné zprávy, chatovat s konkrétními účastníky a pod. Komunikace online prostřednictvím Zoom vám zajistí bezpečí na internetu a čistý obraz při videokonferencích. Umožní vám uskutečnit video mítink se 100 účastníky na 40 minut, nebo časově neomezený video hovor mezi dvěma účastníky. Komunikace přes internet je stále populárnější. Pokud vám nestačí Skype nebo Messenger zkuste si stáhnout Zoom. Zoom APK, nebo aplikace Zoom obsahuje několik funkcí, které se vám jistě sejdou. Chcete-li tento program v počítači mít i vy vyhledejte výraz Zoom Google Play. Můžete si jej stáhnout iz této stránky.

Zoom aplikace na PC – videokonference

Video hovory, volání přes internet, posílání zpráv, online komunikace,... s vhodnou aplikací toho dokážete mnohem víc. Aplikace Zoom pro PC je ideálním programem pro vytváření a plánování virtuálních konferencí, setkání a hovorů. Vést, nebo se zúčastnit video hovoru prostřednictvím aplikace Zoom Meetings je docela snadné. Nevíte jak se přihlásit k Zoom? Otevřete aplikace, klikněte na „sing up free“ a budete přesměrováni na stránku poskytovatele – Web Zoom. Vyplníte pár údajů (uveďte svůj mail) a klikněte na „sing up“. Do mailové schránky vám přijde zpráva k ověření registrace. Po kliknutí na odkaz a vyplnění údajů můžete uspořádat video hovor. Pokud již máte vytvořený účet na www.zoom.us login můžete online schůzku kdykoli zorganizovat. Stačí se jen přihlásit do svého účtu - Zoom login. Podrobnější Zoom návod naleznete na internetu - Zoom SK, nebo pro jazykově zdatnější i Zoom english. Verze Zoom Free nabízí také volání mezi dvěma účastníky. Během videokonferencí můžete používat další funkce
 • čett mezi sebou, nebo ve skupině
 • sdílet soubory – fotky, weby, soubory z Drive, Dropbox apod.
 • vést soukromé hovory (audio nebo video)
Chcete-li do video hovoru přizvat účastníky, se kterými běžně komunikujete na Skype využijte doplněk Zoom Skype. Vyberete ze seznamu na Skype osoby, které se mají hovoru zúčastnit a video hovor otevřete prostřednictvím aplikace Zoom pro PC. Totéž můžete i prostřednictvím Facebooku – Zoom Facebook.

Zoom aplikace na PC download

Zoom aplikace ke stažení pro PC je pro soukromé použití (v domácnostech) dostupná zdarma. Pokud nevíte jak si stáhnout Zoom stačí jen v prohlížeči vyhledat a stáhnout si tuto aplikaci - APP Zoom download. Tuto aplikaci získáte zdarma a můžete používat tak dlouho, jak chcete, aniž byste za ni museli později platit. Stažením Zoom FREE můžete vést video nebo audio hovor s kýmkoli. Následně je nutná instalace programu - stačí jen kliknout na program a začne se instalovat. Zoom Pro je placená verze pro komerční použití. Po instalaci se můžete přihlásit prostřednictvím aplikace a vytvořit si účet. Abyste se mohli zúčastňovat video konferencí, je třeba abyste znali heslo, přes které se můžete k těmto službám. aj-bez-videotelefonu.html">video hovorem připojit. Zoom stáhnout zdarma by si měl každý, kdo chce schůzku uskutečnit. Program funguje i ve Windows a Mac
 • Zoom cloud meetings Macbook
 • Zoom cloud meeting Windows
Chcete-li videohovor vytvořit vyplníte na Web Zoom pár povinných údajů (jméno, mail, heslo) a vytvoříte nové online setkání „New Meeting“. Získáte kód, který odešlete osobám, které se k online hovoru mají připojit.

Zoom aplikace PC online

Chcete se zúčastnit online pracovní schůzky? V první řadě je dobré vyhledat Zoom ke stažení. Pokud jste vyhledali, stáhli a instalovali Zoom download PC otevřete jej a klikněte na okénko Meeting kde zapíšete číslo (Zoom keynote), které vám poslala osoba, která pořádá Zoom video online setkání. Pokud bude aplikace vyžadovat pro vstup do hovoru heslo, zeptejte si ho od organizátora. Odsouhlaste používání mikrofonu a kamery (použít můžete i kompatibilní aplikace Camera Zoom fx premium APK, Camera Zoom FX APK). Nyní byste už měli být připojeni a vidět se v náhledu. Od teď můžete komunikovat se všemi účastníky schůze online.

Zoom aplikace na Windows/Zoom Mac

„Zoom aplikace ke stažení PC“ pod tímto výrazem naleznete aplikaci, která je kompatibilní s operačním systémem Windows i Mac. Nemusíte vyhledávat speciální verzi pro konkrétní systém, např. Zoom download win 10.
 • Zoom Windows xp
 • Zoom Windows Vista
 • Zoom Windows 7
 • Zoom Windows 8
 • Zoom Windows 10
nebo
 • Zoom Meetings download for mac
Tento program bude fungovat i v tabletech, nebo jiných mobilních zařízeních s Windows, Androidem ai iPhone. - Zoom download Windows - Zoom Android - Zoom iOS V tomto případě je dobré se ale ohlédnout po mobilní verzi aplikace. Funguje stejně dobře i v různých prohlížečích – Zoom Google Chrome, Zoom Firefox, ... a dalších.

Zoom aplikace PLUS +

Společnost Zoom nevyvíjí pouze aplikace pro online komunikaci. Zoom player APK je multimediální přehrávač. Tato aplikace je po měsíci bezplatného používání zpoplatněna. Chcete-li zorganizovat online komunikaci kde bude více než 100 účastníků má pro vás Zoom extra balíčky, za které si budete muset zaplatit. Můžete zorganizovat online konferenci is 300 či více účastníky. Zoom Pro – 100 účastníků, časový limit video konferencí je 24 hodin, najdete zde i funkci (tool Zoom)  pozvat účastníky ze seznamu Skype – Zoom Skype Zoom Business – online konference s 300 účastníky - plus další funkce Zoom Enterprise – 500 a více účastníků a množství jiných funkcí.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Zoom Aplikace na Pc.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Zoom Aplikace na Pc.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Zoom Aplikace na Pc?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Antumbra 1.0.2

Testování push notifikací.

Freeware

0 kB

Winx Mediatrans 7.7

Přenos souborů mezi PC a iPhone.

Freeware

0 kB

Imo Messenger 1.2.60

Online komunikace.

Freeware

0 kB

Wechat 1.0.1.8

Online komunikace.

Freeware

0 kB

Reiboot 7.5.8.0

Aplikace na restart zaseknutého iOS.

Freeware

0 kB

Eml Reader 1.0

Otevírání EML souborů.

Freeware

0 kB

Icq 8 10.0.12021

Online chat zdarma.

Freeware

0 kB

Posta 3.7.206

Evidence doručené a odeslané pošty.

Freeware

0 kB

Sendblaster 2.0.138

Hromadné rozesílání mailů.

Freeware

0 kB

Fishdom

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

další aktualizace »2380

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2128

Freeware

Viber pro Pc 11.6

Jedna z nejlepších aplikací v kategorii online komunikací má název Viber. Používá ji téměř miliarda spokojených uživatelů nejen v mobilních telefonech, ale také ve svých počítačích. Přidejte se k nm a užívejte si bezplatnou komunikaci.

1948

Freeware

Whatsapp na Pc 0.4.2088

WhatsApp desktop.

748

Freeware

Teamspeak 3 3.5.2

TeamSpeak je nejčastěji používaný program v komunikaci. Můžete jej využít při komunikaci více účastníků v pracovní oblasti (poradech, konferencích,...) ale i při jiných příležitostech. Největší uplatnění má v komunikaci hráče online her.

286

Freeware

Microsoft Teams 1.1.00.17852

Online komunikace.

142

Freeware

Skype 7.7.0.102

Starší verze.

65

Freeware

Telegram Desktop 2.4.2

Online komunikace.

50

Freeware

Posta 3.7.206

Evidence doručené a odeslané pošty.

30

Freeware

další programy »logo

9233 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 dny

TOPlist