Microsoft Office 2013Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Microsoft Office 2013

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

2573x   (tento týden: 9x)

Operační systémy:

Windows

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech. Další, lepší a kvalitnější kancelářský balíček od společnosti Microsoft, který by vám rozhodně neměl ujít. Microsoft Office 2013 obsahuje řadu aplikací s funkcemi, které využijete doma, ve škole a také v menší či větší společnosti. Nyní si můžete Microsoft Office 2013 stáhnout zdarma a využívat všeho co nabízí. Pokud se obáváte jazykové bariéry neváhejte. Microsoft Office v češtině usnadní práci každému, kdo tento kancelářský balík programů potřebuje.

Microsoft Word 2013

Program pro zpracování textu Word jistě znají všichni uživatelé počítačů. Word 2013 je součástí sady Office 2013. I když je tato verze programu podobná předchozím, přece jen na ní najdete několik vylepšení. Pokud se vám naskytne příležitost Microsoft Word ke stažení zdarma, měli byste ji využít. Dotykový režim usnadní práci v tomto programu všem, kteří mají počítače s dotykovou obrazovkou. Další novinkou je možnost používat Word 2013 i v zařízeních jako iPhone či Android. Umožňuje také vkládat obrázky převzaté z jiných sociálních médií jako například. Facebook, nebo Flickr. Jednoduché vkládání obrázků a možnost umístit je kdekoli v dokumentu je dalším plusem pro tento program. Nejlépe uděláte pokud si to vyzkoušíte osobně. Nyní si můžete Microsoft Word 2013stáhnout zdarma a zkusit jak se vám s ním pracuje.

Microsoft Excel 2013

S programem Excel pracuje mnoho lidí – studenti, obchodníci, pedagogové, účetní a mnoho. Všichni určitě uvítají možnost získat Excel 2013 zdarma, na zkoušku a zjistit jak se s ním pracuje. Různých vylepšení se dočkala i tato část sady Office. Dynamické doplňování vám usnadní práci s automatickým doplňováním údajů podle prvních dvou řádků v tabulce, QuickAnalysis je funkce, která vám ukáže změny, které jste provedli ještě dříve než je aplikujete a navrhne vám pár grafů, které můžete použít v tabulce. Vylepšení je samozřejmě více. Vyzkoušet je a zjistit jak fungují a co umožňují můžete zcela zdarma. Stačí jen kliknout na Microsoft Office 2013 download free 64 bit a můžete začít pracovat.

Microsoft Powerpoint 2013

Pokud je součástí vaší práce tvorba prezentací určitě byste měli tento program mít. Můžete si PowerPoint 2013 stáhnout zdarma, ale jistě byste využili i jiné součásti aplikace Office 2013. PowerPoint vám umožní dotáhnout své prezentace či přednášky k dokonalosti. Doplnit text o obrázky, snímky či grafy, přidat popis k obrázkům a přidat i zvuky, které vám nabídne tento program, případně zvuky, které naleznete na internetu. Pokud jste si stáhli Microsoft Office zdarma a používáte pouze Word či Excel zkuste svou další práci napsat v PowerPoint – vytvoříte si prezentaci přesně podle svých představ. Ať už studujete, vyučujete, nebo potřebujete mít v práci projekty (grafy, tabulky, obrázky a text na jednom souboru) s tímto programem to půjde jedna radost. Chcete si jen prohlédnou PowerPoint prezentaci bez celého Microsoft Office sady? Stačí si zdarma stáhnout program PowerPoint Viewer. Program PowerPoint Viewer / Reader program umí otevřít soubory s koncovkou *.ppt.

Microsoft Outlook 2013

Jedním z nejoblíbenějších a také nejpoužívanějších programů Office cs je aplikace Outlook. S jeho pomocí udržíte ve svých e-mailech řád. A ne jen to. Pokud si myslíte, že tento program je jen pro správu e-mailů mýlíte se. Ví toho mnohem víc. Můžete si s ním plánovat schůzky či obchodní jednání (máte přístup do kalendáře), umožní vám psát poznámky a zadávat úkoly. Sdílením kalendáře s jinými osobami předejdete mnoha nepříjemnostem (nemůžete jim zvednout telefon nebo máte jednání s obchodním partnerem,...), můžete si zapsat poznámku, aniž byste hledali pero a papír a přesto nakonec na ni zapomněli – připomene vám ji. S programem Outlook máte vše po ruce (v jednom programu). Kromě pracovních a osobních e-mailů také kalendář, notes a také seznam kontaktů.
DOPORUČUJEME VYUŽÍT: Microsoft vyvíjí jednu z nejlepších aplikací pro volání přes internet  - SKYPE, stažení a vyzkoušet.

Microsoft office 2013 pro studenty a domácnosti download

Místo stahování jednotlivých aplikací si můžete stáhnout Office ve verzi, která vám nejvíc vyhovuje. Pokud kliknete na Office 2013 download získáte množství programů, z nichž možná ani polovinu nevyužijete. Společnost Microsoft připravila balíček Office pro studenty a domácnosti. Obsahuje aplikace, které se v domácnosti ai během studií nejvíce využívají. Word 2013 – program pro práci s textem Excel 2013 – program pro práci s tabulkami a grafy PowerPoint 2013 – tvorba prezentací, projektů a přednášek OneNote 2013 – digitální zápisník, ve kterém si můžete pořizovat poznámky, ukládat obrázky a audio záznamy. Tuto verzi Office můžete mít v českém jazyce – práce v jednotlivých programech bude jednodušší a rychlejší. Microsoft Office 2013 free download cs je soubor kancelářských programů v českém jazyce. Pokud jste si ale program stáhli v jiném jazyce nezapomeňte si stáhnout i Microsoft Office language pack. Tento program vám umožní používat Office i v jiném jazyce než v jakém jste si jej stáhli. Zobrazení, nápověda a nástroje korektury budou v jazyku jaký si nastavíte.

Microsoft office 2013 pro podnikatele cs

Balíček Office pro podnikatele obsahuje aplikace, bez kterých se žádná kancelář, větší či menší společnost či živnostník neobejde. Kromě klasických aplikací jako Word, Excel, PowerPoint a OneNote získáte Outlook – přijímání a odesílání e-mailů, pořádání schůzek (kalendář), zaznamenávání poznámek a úkolů. Publisher – program grafického designu. Zaměřuje se na design – rozložení obrázků a textu v souboru. Obsahuje vizitky, brožury, štítky s adresami a kalendáře. Access – program pro vytváření databází ve formátech, které vám nejvíce vyhovují. Všechny tyto programy v podnikání využijete. Chcete-li získat v balíčku více programů ohlédněte se po Microsoft Office 2013 professional plus. Získáte tak další aplikace jako InfoPath a Lync. V závislosti na verzi Windows ve vašem počítači si můžete stáhnout Microsoft office 2013 professional plus download 32 bit nebo Microsoft office 2013 professional plus download 64 bit.
DOPORUČUJEME VYZKOUŠET: Office balíček od konkurence, konkrétně program LibreOffice, stáhnout a vyzkoušet. Možná vám bude více vyhovovat.

Microsoft office 2013 cena

Každý balík Office něco stojí. Ale ne vždy jste s produktem spokojeni. Abychom vás nezklamali a abyste nekupovali pověstnou kočku v pytli nabízíme vám Microsoft Office zdarma, ale jen na jistý čas. Office 2013 cena – vyzkoušejte si práci na Wordu, PointPoweru či Excelu zdarma a využijte všech jeho vylepšených funkcí. Pokud budete s prací v tomto balíčku spokojeni můžete si jej zakoupit. Zdarma si můžete vyzkoušet práci na všech aplikacích, které Office 2013 obsahuje – Microsoft Office 2013 download free full version vám to umožní.

Microsoft office 2013 activator

Stáhli jste si verzi Office 2013 zdarma? Můžete ji používat jistý čas Po jeho uplynutí se některé funkce programů omezí a vy nemůžete plnohodnotně využívat celý balíček. K tomu, abyste je mohli používat, potřebujete je aktivovat. Microsoft Office 2013 activator je program, se kterým aktivujete sadu Office 2013 i bez kódu Product Key. Nemusíte se ničeho obávat, společnost Microsoft tuto aktivaci sama podporuje. Aktivujete si tak nejen Office, ale také Windows . Nejlepším aktivátorem pro Office 2013 je Microsoft office 2013 activator toolkit. Pomocí něj aktivujete více verzí Office (Office 2007, 2010, 2013 a také 2016). Můžete jej použít když nefunguje Product Key a vy se nemůžete tak dostat ke všem funkcím Office a Windows.

Microsoft office 2013 Product Key

Product Key je soubor písmen ačíslic. Jedná se o kód, kterým si můžete aktivovat zakoupenou verzi Office 2013. Díky němu zjistíte, zda jste si stáhli originální verzi tohoto produktu. S Microsoft Office 2013 Product Key si aktivujete všechny funkce, které Office 2013 nabízí. Proto se mu také říká aktivační klíč. Aktivování pomocí tohoto klíče vám zabere minutu. Po otevření Office se zobrazí výzva k aktivování produktu. Do okénka zadáte kód a klikněte na Instalovat. Hotovo. Problém s Product Key může nastat u kohokoli z vás. Nefunguje, nevíte co a kam zadat, chcete aktivovat jak Office, tak Windows,... chaos a zmatek a času tak málo. Na internetu najdete řadu klíčů, které slibují aktivaci vašeho sady Office, ale nemusí tomu tak být. Najít ten správný kód vám pomůže Microsoft office 2013 key generator. Pro konkrétní produkt naleznete správný klíč.

Plná verze microsoft office 2013

Neumíte se rozhodnout, kterou sadu Office 2013 stáhnout? Pro domácnosti a studenty, či pro podnikatele? Přemýšlíte nad tím, které aplikace potřebujete, které chcete jen zkusit a které jsou pro vás zbytečné? Stáhněte si plnou verzi Microsoft Office 2013. Zdarma můžete pár týdnů pracovat na všech aplikacích, které se v Office nacházejí.“ Microsoft Office 2013 download free full version „ – vaše práce může být s kompletním balíkem Microsoft Office jednodušší a rychlejší. Osobně tak můžete vyzkoušet všechna vylepšení a doplňky, které společnost Microsoft do této verze Office instalovala. Starší verzi aplikace Microsoft office 2013 (Word 2013, Excel 2013, Powerpoint 2013, Outlook 2013) najdete zde. Stáhnout a vyzkoušet novější verzi aplikace Microsoft Office 2013, konkrétně OFFICE 2016 - download

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Microsoft Office 2013.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Microsoft Office 2013.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Microsoft Office 2013?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2573

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

1910

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1800

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

1796

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1755

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1337

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1178

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1178

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

833

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

740

Freeware

další programy »logo

9237 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist