FloorpadKreslení projektů.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Floorpad

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

1857x   (tento týden: 14x)

Operační systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Máte rádi grafické programy? Potřebujete je ve své práci, studiu, nebo potřebujete program na kreslení domů zdarma? FloorPAD je program, se kterým toto všechno hravě zvládnete. FloorPAD je program na projektování domu free. Jedná se o aplikaci z kategorie CAD programů. Pomocí nich si vytvoříte plán svého domu, nakreslíte projekt, vytvořit půdorys bytu a podobně. S FloorPAD free to zvládnete jako profesionál. Nejnovější verze FloorPAD vám umožní také navrhnout rozmístění nábytku, vybrat si barvu stěn či změnit typ podlahy. Než se vrhnete do nakupování zařízení můžete si vše navrhnout v programu FloorPAD zdarma a následně si jej díky virtuální 3D prohlídce i prohlédnout (FloorPAD vám to umožní).

FloorPAD download

Nyní je FloorPAD ke stažení zdarma. Obsahuje užitečné funkce, které využijete, pokud budete potřebovat vytvořit plán svého domu nebo bytu (např. při prodeji nebo získání stavebního povolení). Mít FloorPAD zdarma se vyplatí i realitním kancelářím, které se chtějí odlišit od konkurence. Detailně propracovaný půdorys prodávaného bytu dodá každé kanceláři na serióznosti a profesionálitě. Ať už navrhujete domy, projekty, nebo se jen snažíte vybrat přes tento program vhodný nábytek do pokoje kliknutím na FloorPAD download bude vše jednodušší. Nahraď rýsovací papír počítačovým programem a stahuj FloorPAD zdarma.

FloorPAD Windows

Grafická aplikace Floorpad je kompatibilní s operačním systémem Windows. Nemusíte hledat konkrétní výraz FloorPAD Windows. Pokud ale používáte operační systém Mac výraz FloorPAD Mac budete hledat zbytečně. Najdete ale spoustu alternativních programů - stačí jen vyhledat CAD programy, nebo 3D grafické programy, vybrat si jeden z nich astáhnout. FloorPAD, program na vytvoření projektů zdarma toho zvládne mnohem víc. Po vytvoření půdorysu a navržení rozmístění nábytku můžete do výsledku zakomponovat reálné fotografie a vše si prohlédnout virtuální 3D prohlídkou. Kompletní návrh můžete exportovat v PDF formátu, můžete jej vytisknout, nebo , v aplikaci Adobe Flash Player kdykoli zobrazit .

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Floorpad.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Floorpad.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Floorpad?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist