Advokátní Kalkulačka3.34Výpočet odměny a poplatků.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Advokátní Kalkulačka 3.34

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

3.34

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

58x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Advokátní kalkulačka je počítačový program pro advokáty, exekutory nebo notáře. Program je zaměřen hlavně na výpočet odměn pro advokáty a exekutory, ale zvládne toho víc. Nejnovější verze Advokátní kalkulačka ke stažení zdarma je výkonný nástroj, který vám ušetří čas. V programu naleznete výpočet odměny advokáta a také možnost vytvářet platební rozkazy, které můžete nechat vytisknout nebo vložit do dokumentu. Stahu Advokátní kalkulačka.

Advokátní kalkulačka ke stažení

Advokátní kalkulačka zdarma je počítačový program pro výpočet odměn a poplatků pro advokáty, právníky, notáře, insolvenční správce a exekutory . Kromě výpočtu odměny naleznete v programu i petit, který můžete vložit do návrhu. Výhodou programu je, že petit můžete měnit podle svých nároků a přání. Program Advokátní kalkulačka ke stažení zdarma vypočítá i výši soudních poplatků a obsahuje i výpočet cestovních nákladů. Můžete s ním počítat úroky z prodlení a spoustu dalšího. Všechny poplatky a také výpočty můžete s programem Advokátní kalkulačka vytisknout v programu Excel. V tomto softwaru naleznete také databázi s adresami a kontakty na soudy. Vyhnete se tak zdlouhavému vyhledávání kontaktů na internetu. Doplňte svůj kancelářský balík programů s dalším užitečným programem a klikněte na Advokátní kalkulačka zdarma.

Advokátní kalkulačka Windows / Mac

Program Advokátní kalkulačka zdarma si můžete jen vyzkoušet. Během 21 dnů můžete program používat zdarma. Následně si jej budete muset již zaplatit. Demo Advokátní kalkulačka zdarma, kterou si můžete nyní stáhnout do počítače je kompatibilní pouze s počítači s operačním systémem Windows. Pokud se řadíte k jeho uživatelům můžete si jej stáhnout
  • Advokátní kalkulačka download Windows.
Pokud vám právě tento typ kalkulačky nevyhovuje můžete si stáhnout program Vědecká kalkulačka nebo jen obyčejnou app Kalkulačka do mobilu.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Advokátní Kalkulačka.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Advokátní Kalkulačka.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Advokátní Kalkulačka?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist