Lg Magic RemoteMobil.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Lg Magic Remote

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

678x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

Android

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Kolikrát jste již hledali ovladač od televizoru? Jistě mnohokrát a možná jste ho ani nenašli. Kdybyste si na ovladač dávali takový pozor jako na mobilní telefon, nemohl by se vám tak snadno ztratit. Co takhle ale zkombinovat mobilní telefon s ovladačem? Nyní si můžete například LG ovladač TV stáhnout do mobilu a nemusíte zbytečně vstávat z gauče a hledat dálkový ovladač.

Dálkový ovladač do mobilu

Dálkové ovladače nám podstatně usnadňují život. Můžete jím zapnout, vypnout TV, přepínat kanály, zvýšit zvuk, nebo upravit obraz a mnoho dalšího. Co ale v případě pokud se ovladač někam zapatrošil? Jak zapnout TV bez ovladače? Jde to is mobilním telefonem, potřebujete k tomu jen příslušnou aplikaci a inteligentní či chytrý televizor. Dálkový ovladač v telefonu je v těchto případech velmi užitečnou aplikací. Stačí, když zadáte do vyhledávače výraz „Dálkový ovladač TV aplikace“ a zobrazí se vám množství programů, které si můžete stáhnout. Ovládání funguje prostřednictvím infraportu, který je již běžnou součástí novějších mobilních telefonů. Pokud nemáte infraport nemusíte se této vymoženosti vzdávat. Propojení mobilního telefonu a TV lze uskutečnit i prostřednictvím Wi-fi.

LG Magic Remote

LG Magic Remote – LG Magic ovladač je ovladač pro Smart TV. Umožní vám přepínat programy, vyhledávat nový obsah, a množství dalšího. Nemusíte dokonce ani ťukat, ovládat se dá také prostřednictvím hlasu. Můžete jej použít také k ovládání jiných připojených zařízení. Co takhle LG Magic Remote download – tedy LG ovladač zdarma stáhnout do svého mobilu? Pokud máte ve své domácnosti Smart TV můžete ovladač nahradit aplikací. Stáhnout ovladač do mobilu zdarma vám zabere pár vteřin a svůj ovladač už nebudete muset hledat. TV kanál přepnete pomocí mobilního telefonu.

Propojení mobilu s TV přes Wi-fi

Inteligentní televizory LG si můžete připojit k Wi-fi síti. Pokud jste tak učinili už vám nic nebrání v tom abyste TV přes tuto síť i ovládali. Nemusíte mít k tomu infraport. Dálkový ovladač LG TV pro mobil vám nahradí klasický dálkový ovladač i bez infraportu. Teď už jen potřebujete stáhnout do svého mobilního telefonu aplikaci, která vytvoří virtuální most mezi mobilem a vaším TV. Vyberte si vždy aplikaci, která je vhodná pro váš typ televizoru. Příslušnou aplikaci naleznete na Google Play, nebo na Appstore. V případě LG Smart TV nejlépe uděláte pokud kliknete na LG Remote stáhnout. S dálkovým ovladačem v mobilu budeš moci ovládat televizor tak, jako kdybys měl ovladač. Proto LG ovladač stahuj do mobilu zdarma a užívej si všech výhod, které ti nabízí.

LG Remote App

Aplikaci můžete stáhnout do mobilního telefonu, ale klidně i do tabletu. Po stažení zapněte televizor a spusťte aplikaci, ve které klikněte na „kontrola zařízení“ - TV Remote control. Aplikace automaticky najde váš televizor. Klepněte na seznam a následně dokončete pár kliknutími spárování. LG Remote app je kompatibilní se všemi Smart TV LG, pokud ale vlastníte starší televizi je lepší stáhnout si starší verzi této aplikace.

LG Remote app Android

Pokud používáte mobilní telefon s operačním systémem android, můžete si stáhnout LG ovladač android. Tato aplikace funguje jako dálkový ovladač v telefonu na všechny Smart TV. Přednostně ale na LG. Po propojení TV a mobilního telefonu budete moci sledovat videa, fotky, obrázky či poslouchat hudbu, kterou máte v telefonu na TV, nebo opačně. To co jde v TV budete moci sledovat v telefonu. LG Remote stáhnout do mobilního telefonu se jednoduše vyplatí.

LG Remote app iPhone

Ovládání TV přes mobil iPhone? - ano, s TV Remote app budete moci ovládat televizor iz iPhone. Spolu se základními ovládacími prvky (hlas, jas, kontrast, přepínání kanálů,...) budete moci hrát i hry, které máte v telefonu na TV obrazovce, prohlížet si fotky či poslouchat i audioknihy. Ovšem že to neumožňuje každá aplikace, ale jelikož si můžete stáhnout ovladač do mobilu zdarma můžete vyzkoušet více aplikací a vybrat si tu, která vám nejvíce vyhovuje.

IR ovladač

IR ovladač je v podstatě dálkový ovladač, kterým ovládáte zařízení prostřednictvím iinfračerveného záření. Pro zajištění takového propojení je důležité aby se ovladač se zabudovanou IR diodou a zařízení viděli. Prostřednictvím IR ovladačů můžete ovládat zařízení ke kterému dálkový ovladač je. Většina moderních zařízení (TV, DVD, Blu-Ray,...) má všechny funkce dostupné pouze prostřednictvím dálkového ovladače. Samotné zařízení má přitom jen pár základních funkcí. Přijít o takový ovladač může být v tomto případě velká škoda. Nahradit jej ale můžete tzv. Universal TV Remote. Pokud máte v telefonu infraport můžete si stáhnout tuto aplikaci a ovládat televizor z mobilu. V dnešní době většina mobilních telefonů má IR již zabudované. Můžete se tak klidně setkat s mobilními telefony, které vám nahradí dálkový ovladač bez nutnosti Wi-fi sítě. IR ovladač Android – mobil vám v tomto případě plnohodnotně nahradí dálkový ovladač i bez připojení na internet. Pokud ale váš mobilní telefon tuto funkci nemá, musíte se ohlédnout po aplikacích dálkových ovladačů, které se s TV spárují přes Wi – fi síť.

Další aplikace do mobilu

Výzva ke stažení jedné z nejlepších aplikací na dálkové ovládání TV LG Remote downolad se nemusí týkat každého. Pokud máte jiný typ televizoru, který se vám nedaří spárovat s LG Remote app, můžete si vybrat z řady jiných aplikací.

TV Remote Samsung

Pokud hledáte aplikaci dálkový ovladač do telefonu pro televizory Samsung můžete si vyhledat v prohlížeči TV remote Samsung app, nebo TV Remote Samsung phone a následně jen kliknout na TV Remote Samsung Download. Tato aplikace vám sice plnohodnotně dálkový ovladač nenahradí, ale pokud potřebujete přepnout kanál, snížit nebo zvýšit hlas postačí vám. Její výhodou je, že umožňuje ovládání televizoru prostřednictvím Wi – fi sítě, nebo přes infraport (pokud ovšem váš mobilní telefon tuto funkci má).

TV Remote Panasonic

Majitelé televizorů Panasonic si do svých mobilních telefonů mohou stáhnout příslušnou aplikaci, která zastoupí dálkový ovladač. Na spárování aplikace a televize budete potřebovat Wi – fi síť. Zároveň vám umožní přenášet obrázky, hrát hry, poslouchat hudbu či prohlížet webové stránky na televizoru. V závislosti na operačním systému v telefonu si všimněte jaké aplikace si stahujete – ať pro Android, nebo iPhone.

TV Remote Apple

K ovládání chytrých televizorů s technologií AirPlay2, nebo Apple TV můžete používat aplikaci AppleTV remote app - Aplikace pro apple TV. Pokud vlastníte mobilní telefon s nejnovějším systémem iOS tuto aplikaci byste již měli mít ve svém telefonu. Stačí ji jen spárovat s televizí a začít používat.

TV Remote Netflix

Dálkový ovladač Netflix se vám sejde pokud chcete vyhledat filmy či pořady na Netflixu. Netflix browser vám umožní vyhledávat podle kategorií, adresy URL, názvu filmu či herce atp. Pro jednodušší ovládání a rychlejší prohledávání se nám tento ovladač jistě sejde.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Lg Magic Remote.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Lg Magic Remote.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Lg Magic Remote?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Freeware

0 kB

UEFA EURO 2024 Official

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikace pro fanoušky hokeja

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

PENNY

Aplikace do mobilu

Freeware

0 kB

Můj Albert

Aplikace do mobilu

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Christmas Sweeper 3 10.1.1

Vánoční hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2339

Freeware

2082

Freeware

Lidl Plus

Android app.

1436

Freeware

Audiolibrix

Audioknihy.

995

Freeware

Revolut 7.23.3

Mobil app.

778

Freeware

Niké

Tipování online.

747

Freeware

745

Freeware

678

Freeware

další programy »logo

9349 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 18 hodinami