Speedbar inventura alkoholu1.76



Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Speedbar inventura alkoholu 1.76

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

1.76

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

66x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

SpeedBAR je počítačový program, který ocení majitelé barů a restaurací. S tímto programem budete mít přehled o alkoholu, který jste prodali a který vám zůstal, můžete dělat inventury a rychle zjistit co musíte objednat. Nejnovější verze SpeedBAR ke stažení zdarma vám zajistí úplnou kontrolu nad každým jedním mililitrem. Pro majitele barů a restaurací má tento program řadu výhod, pro které by měli určitě kliknout na stáhnout SpeedBAR.

SpeedBAR download

Potřebujete program, se kterým budete vědět kolik alkoholu vám zbylo v restauraci? Chcete předcházet krádežím a zlepšit zásobování? Pokud ano máme tady pro vás program SpeedBAR zdarma. S tímto programem, kterým můžete doplnit balík kancelářských programů budete mít vždy přehled. Zapomeňte na papír a tužku a vše mějte pod dohledem v programu SpeedBAR zdarma. Funkce, které v programu naleznete vám pomohou šetřit nejen finance ale i čas. Přesnost měření až na 99,5%, změření objemu alkoholu do cca 5 sekund, aniž byste museli přelévat zbytek alkoholu do odměrných válců a měřit jej. S programem SpeedBAR zdarma budete mít inventuru hotovou za pár minut. Budete mít přesný přehled o tom, co máte v skladu a co potřebujete objednat. Inventury můžete sledovat online, nemusíte nikam chodit, abyste věděli co potřebujete. Funkcí, které v programu najdete je více a všechny dohromady vám výrazně ušetří čas, finance a zároveň vám pomohou zvýšit zisk.

SpeedBAR Windows / Mac

Klepnutím na SpeedBAR zdarma získáte program na zkušební dobu, Vyzkoušejte si všechny funkce a pokud se vám zlíbí můžete si jej zakoupit v plné verzi. Demo SpeedBAR, kterou si můžete z naší stránky stáhnout je kompatibilní s počítači s operačním systémem Windows
  • SpeedBAR download Windows.


Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Speedbar inventura alkoholu.



Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Speedbar inventura alkoholu.



Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Speedbar inventura alkoholu?

Přihlašte se k odběru zdarma...



Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »



Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »



logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist