Bring! Nákupní Seznam Potravin4.51.2Aplikace.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Bring! Nákupní Seznam Potravin 4.51.2

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

4.51.2

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

53x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

Android, iPhone

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Bring! Nákupní seznam potravin je užitečná mobilní aplikace, kterou si rychle oblíbíte. V této aplikaci si napište seznam potravin, které je třeba koupit, sdílejte jej s rodinou nebo do něj přidejte, co právě potřebujete. Nejnovější verze Bring! Nákupní seznam potravin ke stažení zdarma je výborným nástrojem pro tvorbu nákupních seznamů. Aplikaci můžete používat na všech zařízeních, nákupní seznam sdílet s rodinou a mnoho dalšího. Stahuj Bring! Nákupní seznam potravin.

Bring! Nákupní seznam potravin download

Dělat nákupy pro větší rodinu může být problém. Vždy se najde něco, co někdo z rodiny potřebuje jen to zapomněl říct. S tímto problémem vám pomůže app Bring! Nákupní seznam potravin zdarma. Místo psaní na papír si můžete seznam napsat přímo do aplikace. Nestane se vám. Že si zapomenete seznam doma a nebudete vědět co všechno máte koupit. Další výhodou aplikace Bring! Nákupní seznam potravin zdarma je fakt, že jej můžete sdílet s rodinou, partnerem nebo přáteli. Každý může následně přidat do seznamu co potřebuje a vy budete mít tak vše co je třeba koupit po kupce. Abyste mohli nákupní seznam sdílet musíte poslat pozvánku SMS, okamžitou zprávou nebo přes sociální sítě. Je jedno jestli si vytvoříte nákupní seznam v počítači nebo mobilním telefonu. Aplikace Bring! Nákupní seznam potravin ke stažení zdarma můžete používat na všech zařízeních. Aplikaci využijete i při pořádání párty, kdy každý účastník něco koupí. Díky sdílení nákupního seznamu budete vědět, co kdo přinese.

Bring! Nákupní seznam potravin

Nakupování přes aplikace v mobilním telefonu není obtížné. Tyto aplikace vám ale nepřipomenou, jaké potraviny potřebujete do domácnosti. Saplikaci Bring! Nákupní seznam potravin zdarma budete vědět přesně, co potřebujete. Aplikaci s jednoduchým nákupním seznamem si můžete stáhnout do mobilních telefonů s Androidem a také do iPhonu
  • Bring! Nákupní seznam potravin download Android
  • Bring! Nákupní seznam potravin download iPhone ( zde )


Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Bring! Nákupní Seznam Potravin.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Bring! Nákupní Seznam Potravin.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Bring! Nákupní Seznam Potravin?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist