TESCO CLUBCARD3.0Aplikace do mobilu

Hodnocení

(4.7 - 3 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu TESCO CLUBCARD 3.0

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

3.0

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

http://www.clubcard.cz/

Web programu:

http://www.clubcard.czNeznámý

Počet stažení:

114x   (tento týden: 8x)

Operační systémy:

10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Clubcard Tesco Slovensko je mobilní aplikace s věrnostní kartou společnosti Tesco. Pokud rádi a často v tomto obchodním řetězci nakupujete můžete mít s kartou slevy na zboží a sbírat body.

Nejnovější verze Clubcard Tesco Slovensko ke stažení zdarma je chytrá aplikace od obchodního řetězce Tesco. Věrnostní program, který s touto aplikací získáte vám ušetří množství financí.

Clubcard Tesco, jak funguje?

Sbírejte body za každý nákup s app clubcard Tesco Česko zdarma. Za každé minuté euro v obchodě Tesco získáte jeden bod. Pokud se vám podaří takto nasbírat až 150 bodů můžete je v mobilu pohodlně převést na poukázku, kterou zaplatíte v obchodě.

Pokud už jste držitelem věrnostní karty Tesco budeme mít v aplikaci přehled o všem, co se týče karty. V aplikaci Clubcard Tesco Slovensko zdarma můžete sledovat kolik bodů máte, získáte i okamžitý přístup k poukázkám a kupónům, které můžete prostřednictvím mobilu i hned použít.

S aplikací Clubcard Tesco Slovensko zdarma bude okamžitě vědět o všech soutěžích, slevách akcích,... Nenechte si ujít žádný výhodný nákup a sbírejte body v mobilním programu Clubcard Tesco.

Získejte slevy, buďte informováni o slevách a sbírejte věrnostní body za každý nákup s touto aplikací. Pokud jste si doma zapomněli věrnostní kartu můžete ji nahradit touto aplikací.

Aplikaci si můžete stáhnout do mobilních telefonů s Androidem ai iPhone. Potřebujete jen verzi, která bude ve vašem mobilu fungovat.

Pokud máte tento obchod daleko a často do něj nechodíte můžete si stáhnout aplikaci jiného řetězce, například Lidl Plus nebo Kaufland Card.Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu TESCO CLUBCARD.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu TESCO CLUBCARD.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu TESCO CLUBCARD?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikace pro tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová dieťaťa 2.9

Vzdělávací mobilní hra pro děti

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2833

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2626

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2175

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1919

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1890

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1511

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1415

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1329

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je nejlepší CAD program, který si můžete stáhnout zdarma. Funkce, za které u jiných programů platíte zde máte zdarma.

1007

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

954

Freeware

další programy »logo

9344 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 7 dny