Právní předpisy WINLEX2001Winlex je čtvrtletně aktualizovaný oborový právní systém, obsahující v současné době téměř 600 právních předpisů, především z oblastí daňového, obchodního a pracovního práva.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Právní předpisy WINLEX 2001

Licence:

Demo

Licence:

Demo

Číslo verze:

2001

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

STORMWARE s.r.o.

Web programu:

http://www.stormware.czNeznámý

Počet stažení:

13x   (tento týden: 0x)

Operační systémy:

9x/ME/NT/2000

Popis Obrázky (0) Diskuze (0) Další verze (0)

Winlex je čtvrtletně aktualizovaný oborový právní systém, obsahující v současné době téměř 600 právních předpisů, především z oblastí daňového, obchodního a pracovního práva. Úplné znění klíčových zákonů je doplněno o kvalifikované komentáře a ke každému souboru je zpracován hierarchický rejstřík a abecední index pro snazší orientaci v obsažených dokumentech. S texty obsažených předpisů lze dále pracovat; jakýkoli text lze vytisknout, exportovat do textového editoru či opatřit vlastními poznámkami. Winlex vyniká možnostmi fultextového vyhledávání, při kterém je možné vymezit rozsah hledání, používat hvězdičkovou konvenci a logické operátory. Dokumenty lze přes schránku přenést do textového editoru a zde pak libovolně editovat a tisknout jednotlivé části textů. V textu můžete ukázat na jakýkoli odkaz na paragraf či právní normu, a kliknutím myší si odkazovaný text ihned zobrazit a po přečtení se případně vrátit pomocí tlačítka Zpět. Uživatelé ekonomického systému Poh! oda mají možnost získat tento software za zvýhodněnou cenu v rámci rozšířeného ročního servisu Servis 2000 Plus.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Právní předpisy WINLEX.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Právní předpisy WINLEX.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Právní předpisy WINLEX?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2573

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

1910

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1799

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

1795

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1753

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1334

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1176

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1176

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

833

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

739

Freeware

další programy »logo

9235 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist