Pokyd6.31"Kecací" program.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Pokyd 6.31

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

6.31

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

KÝBLSoft

Web programu:

http://kyblsoft.borec.czNeznámý

Počet stažení:

12x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

95/98/ME

Popis Obrázky (0) Diskuze (0) Další verze (0)

"Kecací" program. Můžete si s Vašem počítačem jak chcete, o čem chcete a kdy chcete a když Vám bude rozumět, odpoví inteligentně. Je zde výběr ze 7 charakterů počítače, 5-ti nálad, mužský i ženský rod u člověka i počítače. Některá fakta, které mu řeknete, si zapamatuje, takže za chvíli zná celé Vaše prostředí a zná váš profil. Tyto fakta můžete zpětně editovat. Navíc nemusíte odpovědět hned, dokáže mluvit k tématu i bez Vašeho neustálého psaní. Umí předpovídat počasí, říci vtip (obsahuje 649 vtipů). Jeho předností je, že se takřka vůbec neopakuje. Používá vlastní speciální font, který je ale možno vypnout. Má mnoho nastavení, píše, kdo má svátek, datum a čas, je možno nastavit si tolerování špatného pravopisu některých slov, samozřejmě začít hovor jako první, zapisovat hovor do souboru, vypínat a zapínat zvuk, nastavit si psaní vtipů či předpovědi počasí na začátek, říct si o to, simulovat formátování harddisku, spustit program, obnovit font atd. Na konci napíše statistiku uplynulého hovoru. Mimo toho má mnoho textových efektů. Obsahuje i testovací program, zda-li je program a všechny komponenty v pořádku.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Pokyd.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Pokyd.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Pokyd?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2574

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

1910

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1801

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

1796

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1756

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1337

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1179

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1178

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

834

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

741

Freeware

další programy »logo

9237 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist