Kompas Do MobiluKompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Kompas Do Mobilu

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

http://tools.netigen.pl/

Web programu:

http://tools.netigen.plNeznámý

Počet stažení:

882x   (tento týden: 4x)

Operační systémy:

10

Popis Obrázky (0) Diskuze (0) Další verze (1)

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout. Jak funguje kompas v mobilním telefonu? Stejně jako klasický kompas – funguje na fyzikálních základech magnetu. Magnetické póly Země vytvářejí na celé zeměkouli magnetické pole. Magnetometr (zařízení, které se nachází v mobilech) tato pole zanalyzuje a následně ti ručička kompasu ukáže kde je sever. Nezapomínejte, že kompas v mobilu funguje na principu magnetu a magnetických polí. Pokud budete kompas v mobilu app používat vyberte mobil z obalu (pokud obsahuje magnet. uzavírání), buďte mimo dosah Wi-fi a elektronických zařízení – mohla by rušit magnetický snímač.

Kompas do mobilu download

Kompas do mobilu app obsahuje většina mobilních telefonů. Pokud ji váš mobil nemá, můžete kompas do mobilu stáhnout zdarma. Stažení ai kalibrace vám zaberou minimum času. Po stažení aplikace kompas do mobilu zdarma a jejího spuštění je třeba kalibrovat magnetický senzor. Jednoduchá záležitost, při které stačí otáčet telefonem podle návodu v aplikaci. Kompas světové strany - ano, s kompasem přesně zjistíte kde je sever. Mimo jiné tyto aplikace mohou obsahovat funkci Zoom, dalekohled, nebo při jejich spuštění se zapne automaticky kamera. Díky kameře se jako podklad kompasu ukáže okolí. Pokud zamíříte s mobilem na konkrétní směr na mobilu se zobrazí hodnota azimutu. Pokud máš rád turistiku a výlety v přírodě kompas do mobilu ke stažení zdarma bys měl určitě využít. Ještě dnes kompas do mobilu stahuj a už zítra se můžeš bezpečněji toulat po přírodě.

Kompas do mobilu Android/iPhone

Existují různé verze aplikace kompas do mobilu. Některé jsou zdarma, některé jsou placené. Ty placené obsahují více funkcí například ti zašlou GPS souřadnice. Kompas do mobilu Android download – nejvhodnější aplikaci naleznete na Google Play. Pokud ale používáte iPhone je lepší obhlédnout se v Apple Store a vyhledat kompas do mobilu iPhone download. [wp-faq-schema accordion=1]

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Kompas Do Mobilu.Počet nalezených starších verzí: 1

Kompas Do Mobilu 3.0

10

0 kB 22.7.2022 stáhnout zdarma


Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Kompas Do Mobilu?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1857

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1262

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

882

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

801

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist