iTV - televizni program1.7.683Televizní program do počítače pro více než 130 českých, slovenských a dalších televiznich a rádiových stanic až na 14 dní dopředu, který nabízí: * Podrobné popisy a obrázky u většiny pořadů * Rychlý přehled o právě běžících pořadech a o pořadech od 20:00 * Rychlé spuštění některých s

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu iTV - televizni program 1.7.683

Licence:

Shareware

Licence:

Shareware

Číslo verze:

1.7.683

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

www.kuma.cz

Web programu:

http://www.kuma.czNeznámý

Počet stažení:

52x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

2000/XP/Vista/7/8

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Televizní program do počítače pro více než 130 českých, slovenských a dalších televiznich a rádiových stanic až na 14 dní dopředu, který nabízí: * Podrobné popisy a obrázky u většiny pořadů * Rychlý přehled o právě běžících pořadech a o pořadech od 20:00 * Rychlé spuštění některých streamovaných televizních kanálů a rádií * Barevné odlišení filmů a serálů * Úsporný tisk TV programu * Hledání v pořadech * Prohlížení TV programu až měsíc zpátky, pokud byl v té době program iTV spuštěn * Automatické upozorňování na vybrané pořady podle části názvu, času, popisu * Nízká spotřeba systémových prostředků * Integrovaný přehrávač internetových rádií, TV a her * Program obsahuje podporu odečítačů obrazovky pro nevidomé * Uzivatelske profily pro ruzne skupiny stanic * Export pořadů k upozornění na internet pro Google nebo iPhone kalendář * Informace o dostupnosti skrytych titulku, u pořadů České televize dostupnost HD vysílání a video archivu nebo hledání pořadu na Google * Možnost upozornění na pořady v mobilních telefonech se systémem Android nebo iPhone Ve volné verzi je k dispozici program televizních stanic ČT1, ČT2, ČT4 Sport, ČT24, ČT HD, ČT :D a art, Prima Love, Óčko, NOE TV, Fishing&Hunting, MTV CZ, Digi Sport, STV1, STV2, TA3 a rádiových stanic: Českého rozhlasu, a to ČR1, ČR2, ČR3, ČR6, D-dur, Proglas s možností automatického spuštění přehrávání při začátku pořadu.  Roční licence obsahuje 12 platných aktivačních klíčů, půlroční 6 klíčů, iTV tedy může být v plné verzi najednou až na 12ti počítačích za cenu 1 licence. --- www.kuma.cz

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu iTV - televizni program.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu iTV - televizni program.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu iTV - televizni program?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2756

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2406

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2099

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1888

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1850

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1453

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1348

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1292

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

927

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je nejlepší CAD program, který si můžete stáhnout zdarma. Funkce, za které u jiných programů platíte zde máte zdarma.

904

Freeware

další programy »logo

9321 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny