Cyklotrasy2.36Představte si program, kterému zadáte (z mapy či seznamu) startovní místo, několik míst průchozích a místo cílové.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Cyklotrasy 2.36

Licence:

Shareware

Licence:

Shareware

Číslo verze:

2.36

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

EAGLE Software

Web programu:

http://www.cyklotrasy.infoNeznámý

Počet stažení:

36x   (tento týden: 3x)

Operační systémy:

98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/2008/7/8/x64

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Představte si program, kterému zadáte (z mapy či seznamu) startovní místo, několik míst průchozích a místo cílové. Zvolíte kritéria vyhledání, například typ povrchu cesty, a necháte program vygenerovat Vaši vlastní trasu. Její průběh můžete sledovat na mapě, itineráři nebo na grafickém výškovém profilu. Cyklotrasy Vám poskytnou řadu informací jako je nadmořská výška, zeměpisná poloha, u významnějších míst i podrobný text a fotografie, délky úseků, čísla silnic, čísla cyklotras, typy povrchů, turistické i cyklistické značení. U tras je možno sledovat jejich celkovou délku, převýšení, u připravených tras i obtížnost a typ vhodného kola. Výškový profil, mapu, statistiku a itinerář lze vytisknout na tiskárně. Vzhled výškového profilu a mapy je možno různě upravovat prostřednictvím nastavení. Profil trasy a mapu můžeme exportovat do grafického formátu nebo jako webovou stránku. Itinerář trasy lze exportovat do souboru CSV a navigačních formátů GPX, KML, KMZ, PLT a WPT. Uživatel si může vést deník svých tras s měsíční, roční a celkovou statistikou najetých kilometrů a průměrné rychlosti. V současné době program obsahuje desítky map nacházejících se zejména na území České a Slovenské republiky. Tvorba map je rozdělena mezi tzv. správce, kteří jednou ročně vydávají aktualizace svých map (ty je možno bezplatně stáhnout ze stránek Cyklotras). Novinky verze 2.36: Nastavení druhého grafu ve statistice deníku zůstává zapamatováno. Upraven formát data a času v deníku a servisu. Při vykreslování mapy se nezobrazuje ukazatel průběhu. Kliknutím na mapu zmizí bublina. V okně "Otevření trasy" opraveno označování tras s duplicitním názvem. V mapě rozlišen piktogram "jednosměrky" a "pěší jednosměrky". Opraveno pořadí tabů v Geocachingu. Opraven enter v Průchozích místech, Zakázaných místech, Itineráři. Opraveno nastavování přípony v "Hromadném exportu do obrázků". Upraveno zobrazování místní nabídky v itineráři trasy. Z okna "Detail trasy" odstraněno ID. V okně "Servisní záznamy" přibyla místní nabídka. V okně "Informace o cestě" upraveno zobrazování tabulek s tvarem a profilem cesty. Desítky map aktualizovány. --- EAGLE Software

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Cyklotrasy.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Cyklotrasy.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Cyklotrasy?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2685

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2123

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1861

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1263

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

883

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

802

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny

TOPlist