Člověk a Zdraví2.01Informační systém do každé domácnosti, rodinný rádce, který obsahuje tyto informace: 1700 nemocí a potíží, příčiny, následky, způsoby léčby, 1600 bylin, ovoce, zeleniny + 150 obrázků bylin (pcx - 2 nebo 16 barev), 150 bylin s podrobným seznamem prvků v nich obsažených, což se velmi dobře uplatní při

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Člověk a Zdraví 2.01

Licence:

Shareware

Licence:

Shareware

Číslo verze:

2.01

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

http://mujweb.cz/zdravi/vojtsoft/

Web programu:

http://mujweb.czNeznámý

Počet stažení:

14x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

ME/NT/2000/XP

Popis Obrázky (0) Diskuze (0) Další verze (0)

Informační systém do každé domácnosti, rodinný rádce, který obsahuje tyto informace: 1700 nemocí a potíží, příčiny, následky, způsoby léčby, 1600 bylin, ovoce, zeleniny + 150 obrázků bylin (pcx - 2 nebo 16 barev), 150 bylin s podrobným seznamem prvků v nich obsažených, což se velmi dobře uplatní při volbě bylinné koupele, kterou vám program sám nabídne při zadání konkrétních potíží (podle ing. Janči), 109 prvků a u nejdůležitějších podrobný popis, 51 druhů zelenin s popisem kdy co pěstovat + snášenlivost různých zelenin a další řada rad pro zahrádkáře, 59 orgánů těla + znamení, která je ovlivňují + časový rozvrh, kdy jsou nejvíce zatíženy, 120 receptů léčitelských i klasických - čaje, maceráty, tinktury, mastě, vína, ..., kalendář s 1100 jmény, 170 pranostik a výročí, lze dále volně doplňovat,, adresář, program také umožňuje, aby vám vždy při spuštění programu předběžně hlásil svátky, narozeniny, výročí nebo vámi zadaná upozornění a to týden dopředu - velmi praktické, postavení Měsíce a jeho vliv na člověka, využívá se při plánování různých činností (operace, těžší práce, sadba nebo sklizeň zeleniny, apod.), které mohou být ovlivněny právě Měsícem, platí jak pro člověka, tak na přírodu., biorytmy - rytmogram, určení pohlaví dětí pro plánované rodičovství, určení charakteristiky partnerských vztahů. Obsahuje přes 2000 obrazovek textových informací to je přes 200 plných stran textu A4.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Člověk a Zdraví.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Člověk a Zdraví.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Člověk a Zdraví?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zdarma.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vědecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnání velikosti souborů.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informace o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátní Kalkulačka 3.34

Výpočet odměny a poplatků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2564

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

1907

Freeware

Floorpad

Kreslení projektů.

1797

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

1791

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1751

Freeware

Office 2016

Office 2016 je nejvhodnějším kancelářským balíčkem nejen pro běžné domácnosti, školáky či podnikatele, ale i obchodníky a profesionály, kterým záleží na přesnosti, rychlosti a efektivnosti kancelářských programů.

1328

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1171

Freeware

Peněžní Deník 1.4

Jednoduché účetnictví.

1169

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikace, kterou už většina mobilních telefonů má. Pokud ji ale váš mobil nemá, můžete si kompas do mobilu stáhnout.

831

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil nebo zvětšovací sklo na mobil jsou názvy aplikací, které v mobilním telefonu určitě využijete. Princip fungování lupy zná asi každý z nás. Díky zaoblené čočce se předmět nebo písmena před lupou zvětší a my ho můžeme lépe pozorovat, nebo přečteme i ta nejmenší písmena. Po zapnutí této a

736

Freeware

další programy »logo

9230 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 3 dny

TOPlist