TOP 5 programů ke stříhání videa zdarma!

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Máte videa a fotky z dovolené a chcete je upravit do rodinného alba. Vhodný program pro stříhání videa si můžete stáhnout zdarma. Nástroje a funkce pro úpravu videa, které v programech jsou můžete snadno vytvořit i profesionální video.

V dnešní době můžete vytvářet videa každý. Stačí si jen nahrát video, upravit ho a máte to. Nejvíce času vám zabere právě úprava videa na PC. Pokud jste si ale vybrali program na střih videa, který se snadno používá a má všechny funkce, které potřebujete, nemusí vám to zabrat spoustu času. Stříhání videa a jeho další úprava vám s vhodným programem zaberou minimum času.

 

Stříhání videa

Videa můžete upravovat v různých programech pro úpravu videa. Na internetu najdete také aplikace na stříhání videa v mobilním telefonu. Pokud si do počítače nechcete stahovat žádné programy na střih videamůžete využít i webové stránky, které nabízejí střih videa online. Tyto stránky vám poslouží hlavně pokud chcete jen jednoduchý střih videa online. Neočekávejte od nich spoustu funkcí jako v programech pro úpravu videa zdarma či v profesionálním programu na střih videa. Takže, v čem stříhat videa?

Nejlepší úprava videa je ta, která vás nevyjde ani cent. V tomto případě je nejlepší ohlédnout se o programu pro stříhání videa zdarma. Jaké střihací programy zdarma jsou nejlepší? Nejlepší je pokud je program na stříhání v češtině zdarma. Pokud bude mít ale jednoduchou aplikaci pro úpravu videa zdarma v angličtině, nemusíte se obávat jazykové bariéry. Jednoduché programy mají pár funkcí, které se rychle naučíte ovládat a také používat. Opravdu dobrý program na střih videa zdarma by měl mít těchto funkcí a nástrojů ale více.


 

Program pro stříhání videa

Program pro úpravu videa si můžete stáhnout a používat zdarma nebo si můžete některé placené programy pro úpravu videa free vyzkoušet a až následně se rozhodnout jestli si je zakoupíte nebo ne. Pokud se vám s úpravou videa spojuje program Adobe střih videa máte pravdu. Jedná se o dobrý program, který si ale zdarma můžete jen vyzkoušet.

Dobrý program pro stříhání a úpravu videa, zda aplikaci na střih videa pro Android(iPhone) můžete mít i zdarma. V závislosti na tom, jaké funkce má program mít a také na vašich zkušenostech s těmito softwary si můžete vybrat z řady softwarů.

 

DaVinci Resolve

Pro úpravu videa zdarma je výborný i program DaVinci Resolve. Podle většiny uživatelů se jedná onejlepší program na střih videa zdarma. Tento program pro úpravu videa obsahuje řadu funkcí a nástrojů, které ocení i pokročilí uživatelé. Intuitivní ovládání softwaru zvládnou je výhodné hlavně pro začátečníky, kteří mohou být ze začátku z řady funkcí zmateni.

Software pro úpravu videa zdarma DaVinci Resolve naleznete ve verzích pro OS Mac, Linux a můžete si jej stáhnout i když hledáte program na střih videa zdarma Windows 10.

 

Windows Movie Maker

Jednoduchý program pro střih videa Windows Movie Maker je kompatibilní pouze s počítači s operačním systémem Windows. Tento software na střih videa Windows 10 zdarma si můžete stáhnout bezplatně pokud používáte operační systém Windows 10. Práce v tomto střihacím programu není náročná a zvládne ji i začátečník. Pokud se řadíte k profesionálům, tento software pro vás nebude.

Windows Movie Maker je vhodný program pro úpravu videa zdarma chcete-li do tajů editorů videí proniknout případně chcete-li jen sem tam jednoduše upravit domácí video. Najdete v něm funkce, které vám umožní zrychlit nebo zpomalit video, můžete přidávat fotky, titulky nebo animace.

 

iMovie

Na internetu je možné stáhnout si množství programů pro úpravu videa zdarma pro operační systémy Windows, Mac či Linux. Zatímco většiny programů je kompatibilní s operačním systémem Windows, některé jsou také pro OS Mac.

Pokud hledáte dobrý střihací program pro OS Mac zkuste iMovie střih videa. Je to výborný program na střih videa pro začátečníky, ale na své si zde přijdou i pokročilí uživatelé. Pokud potřebujete aplikaci na střih videa iPhone, nemusíte se hodně poohlížet. iMovie naleznete také ve verzi pro mobilní telefony.

Tento program se neustále vylepšuje. Podporuje také střih videa 4K, najdete zde nástroj „green screen“, množství přechodů, filtrů a dalších funkcí.

 

AviDemux

Jednoduchý stři videa a také množství dalších jednoduchých úprav můžete provést s pomocí programu AviDemux< /a>. Jedná se o nejlepší střihací program zdarma pro začátečníky. Software vyniká hlavně v jednoduchosti. Automatický střih videa – to i několik dalších úprav zvládne tento program automaticky. V programu naleznete nástroje pro střih videa, oříznutí, redukci šumu, můžete přidávat filtry či efekty.

Program pro úpravu videa funguje ve Windows, OS Mac a také Linux.

 

InVideo

Free program pro střih videa, který oceníte pokud potřebujete vytvořit například hudební videoklip nebo video pro prezentaci. Kromě běžných nástrojů pro úpravu videa v něm naleznete také HD rozšíření, nastavení rychlosti, automatický převod textu na řeč či stabilizaci videa. S tímto softwarem vytvoříte profesionální videa. Jediným mínusem softwaru je omezená délka videa. Video může mít maximálně 15 minut.

V čem upravovat videa už víte. V závislosti na tom, zda jste v této oblasti jen začátečník nebo už o úpravě něco víte, můžete si stáhnout různé typy programů pro úpravu videa. Úprava videa MP4, střih videa na YouTube, jednoduchý nebo náročnější program pro Windows či OS Mac,... Ať jsou vaše požadavky na program na stříhání a úpravu videí jakékoli můžete si najít ten správný.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist