NEZNÁME ČÍSLO!? Jak zjistit, KDO MI VOLAL?

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

I vám se často objeví na telefonu neznámé telefonní číslo? Zvednout, nebo nechat tak je otázka, kterou si jistě kladou mnozí z nás. Máte-li štěstí může jít jen o anketu, nebo prodej po telefonu. Pokud ale natrefíte na podvodníky a vy telefon zvednete celý hovor jde na váš účet. Suma se může vyšplhat i na stovky euro. Taková „Nebezpečná telefonní čísla 2018“ (ale iz jiných let) můžete najít na internetu. Určitě na ně nevolejte a ani je nezvedejte.

I vám se často objeví na telefonu neznámé telefonní číslo? Zvednout nebo nechat tak je otázka, kterou si jistě kladou mnozí z nás. Máte-li štěstí může jít jen o anketu, nebo prodej po telefonu.

Pokud ale natrefíte na podvodníky a vy telefon zvednete celý hovor jde na váš účet. Suma se může vyšplhat i na stovky euro. Taková „Nebezpečná telefonní čísla 2018“ (ale iz jiných let) můžete nalézt na internetu. Určitě na ně nevolejte a ani je nezvedejte.

Vyhnout se nechtěným hovorům můžete pokud budete hovor ignorovat, což ale není vždy dobrá věc. Kdo mi volal? Kdo to volá? Čí je to číslo? – otázky, na které je dobré znát odpovědi. Pokud víte jak na to, neznámá telefonní čísla už neznámá více nemusí být. Pokud si kladete otázku „Volalo mi číslo ....a nevím komu patří“ máme pro vás pár nápadů jak to zjistit.

 


Jak zjistit kdo mi volal podle čísla?

Pokud i vám volají neznámá čísla pár údajů můžete zjistit téměř hned. Ze samotného telefonního čísla umíte zjistit odkud hovor přichází. Předvolba na začátku 0421 (nebo +421) znamená, že je hovor ze Slovenska. Číslo 0420 (nebo +420) značí, že hovor je z ČR. Z dalších čísel umíte zjistit zda je hovor z pevné linky nebo mobilního telefonu. Další čísla vám prozradí z kterého města hovor přichází (v případě pevné linky), nebo operátora. Stačí na internetu vyhledat:

  • kdo mi volal CS
  • kdo mi volal CZ
  • kdo mi volal EU< /strong>

a zjistíte odpověď na otázku kdo mi volal z mobilu nebo pevné linky konkrétně. Zmeškaný hovor z neznámého čísla může být problém hlavně očekáváte-li důležitý hovor. Jak zjistit komu patří telefonní číslo, nebo jak zjistit, kdo mi volal podle čísla, aniž byste museli volat zpátky? Asi nikdo by nechtěl zavolat zpět a odpovídat na otázky tazatelů, zjistit, že to byl omyl, nebo se na konci zúčtovacího období zhrozit nad částkou, kterou je třeba telefonní společnosti zaplatit. Hlavně v případě pokud se snažíte hovory omezit a na komunikaci s přáteli a rodinou využíváte Skype, nebo WhatsApp< /a>. Nejlepší je zjistit kdo volal z neznámého čísla. Vyhledat číslo a zjistit tak kdo volal můžete pomocí různých aplikací nebo webových stránek, které vám pomohou zjistit komu číslo patří.

 

Jak zjistit neznámé číslo – vyhledat telefonní číslo?

Zjistit číslo telefonu pokud znáte jméno je snadné. Pokud nevíte jak zjistit telefonní číslo podle jména stačí nahlédnout do telefonního seznamu, nebo zavolat na informace. Najít telefonní číslo majitele problém není. Pokud ale znáte číslo a nevíte komu patří bude pro vás problém zjistit to. Prolistovat celý seznam a vyhledat číslo se asi nikomu nechce. Takže jak zjistit, komu patří telefonní číslo? ...a vůbec lze zjistit komu patří telefonní číslo? Dá se to a jde to docela jednoduše. Nejjednodušší způsob je pokud zadáte do prohlížeče výraz volalo mi číslo (a vypíšete jej). Pokud patří nějaké společnosti jistě vám jej Google zobrazí. Zjistit čí je číslo můžete i přes internetové stránky. Odpověď na otázku Kdo volal z čísla? zjistíte během pár vteřin. Pokud se vám nepodaří zjistit kdo vám volal, zjistíte alespoň zda šlo o společnost, nebo soukromou osobu. Stačí jen na internetu vyhledat co potřebujete. Pokud umíte podle čísla zjistit které telefonní společnosti číslo patří stačí si jen najít příslušnou webovou stránku, například Kdo mi volal O2, kdo mi volal cz nebo  Kdo mi volal Orange či stránku www tel seznam sk služby kdo mi volal. Do políčka zadáte telefonní číslo a počkáte na výsledek. Pokud ale volající nechtěl být uveden v tel. seznamu může se stát, že vám jej stránka nenajde. Také vám nepomohou, pokud se vám místo čísla na mobilním telefonu zobrazí jen neznámý volající. společnosti, organizaci, nebo někomu koho znáte, ale nemáte jeho číslo.

 

Identifikátor telefonních čísel

Druhou možností jak zjistit majitele telefonního čísla jsou aplikace, které vám s identifikací neznámého čísla pomohou. Těchto aplikací je několik a pokud přemýšlíte nad tím jak zjistit neznámé číslo mohou vám být nápomocné a neznámé číslo identifikují. Můžete do nich přesunout své kontakty a osoby, které moc nemusíte můžete blokovat. Pokud vám volá neznámé číslo, můžete se o něm dozvědět více. V těchto aplikacích najdete také hodnocení telefonních čísel. Pokud jsou negativní nemusíte volat zpátky. Pokud ale žádné hodnocení nemá můžete zpět zavolat a případně hodnocení k číslu napsat osobně. Jak vidíte zjistit kdo mi volal podle čísla není až tak těžké. Pokud se i konkrétní jméno nedozvíte získáte o tom, kdo mi volá alespoň pár informací. Potřebujete zjistit, kdo volal, nebo ověření mobilního čísla? Je několik možností jak zjistit, kdo mi volal podle telefonního čísla. Některé aplikace vám poskytnou informace o telefonním čísle, některé vám umožní neznámá čísla jen blokovat a některé mají funkcí více. Jsou aplikace, které si můžete stáhnout zdarma, ale také za mírný poplatek. V závislosti na tom vám poskytnou různé množství informací

  • zjistit majitele telefonního čísla
  • z které země hovor přichází
  • jaké hodnocení má
  • jakému operátorovi číslo patří

 

Kdo mi volal aplikace

Chcete-li vědět čí je telefonní číslo vyhledejte si v prohlížeči kdo volal aplikace. Kdo mi volal není jen webová stránka, ale i aplikace, ve které databázi je obrovské množství těl. čísel. bank, firem, pojišťoven, agentur a pod. Můžete ji najít také na Google Play. Pokud vás neustále vyzváněním vyrušují hned zjistíte kdo to je a na rozdíl od webové stránky můžete tato čísla v aplikaci blokovat. Reklamní hovory, marketing nebo různé vyplňování anket prostřednictvím telefonního hovoru můžete blokovat i podle hodnocení. Takže pokud si budete příště klást otázku „můžu to zvednout?“ zjistěte si, jaké má telefonní číslo hodnocení a na tom základě se rozhodněte Jelikož tyto aplikace umožňují automaticky zablokovat čísla s negativním hodnocením, nebo obtěžující čísla telefon vám zbytečně vyzvánět nebude. Díky aplikaci v telefonu nemusíte na internetu vyhledávat výrazy jako telefonní čísla, kdo mi volá, nebo najít číslo jen abyste zjistili od koho máte zmeškaný hovor. Pokud vám stále vyzvánějí neznámá čísla můžete je zablokovat. Pokud budete chtít vědět, kdo mi volá? zda kdo to volal napíšete číslo do aplikace a ta vám poskytne o čísle informace (odkud hovor byl, název operátora, země odkud hovor přicházel apod.). Trápí otázka kdo mi to volal vždy když spatříte na mobilním telefonu zmeškaný hovor? Čím více informací o čísle máte tím méně se touto otázkou budete zabývat. Vyhledat číslo a zjistit o něm co nejvíce je snadné a nestojí vás to ani moc času. Aplikace, webové stránky, databáze telefonních čísel a hodnocení mohou být dobrým řešením na otázky kdo mi volá, kdo mi volal, čí je číslo... apod.

[wp-faq-schema accordion=1]  
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2419

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist