Polda 2 RemástrPC hra.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Polda 2 Remástr

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

63x   (tento týden: 4x)

Operační systémy:

Win 7, Win 10, Win 8, Win 11

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Polda 2 Remástr je počítačová hra, jejíž předchozí části jste již pravděpodobně hráli. I v této části je policista Pankrác na stopě zločinu a připraven odhalit protizákonné činnosti, které se odehrávají ve městě. Nejnovější verze Polda 2 Remástr ke stažení je v rozlišení 4K, má úžasnou grafiku, vylepšenou hudbu a zvuk a mnohem více. V této části najdete i dodatek, o čem? Stahuj Polda 2 Remástr.

Polda 2 Remástr ke stažení

Detektiv Pankrác vám může být znám z jiných částí hry Polda. Dnes si můžete zahrát další část této hry s názvem Polda 2 Remástr od společnosti Zima software. Detektiv je momentálně soukromé očko a je na stopě dalšímu velkému zločinu, který se týká klonování. Klonování je ve městě Marsias na vzestupu. V PC hře Polda 2 Remástr se klonují asi všichni, od celebrit, přes umělce až politiky až po soutěž Miss. Klony fungují jako dvojníci. Ve hře se ocitnete těsně před soutěží Miss klonů. Právě ta přitahuje nejvíce zločinců a zde přichází řada na policistu Pankráce. V počítačové hře Polda 2 Remástr je více než 50 herních obrazovek a stovky položek. Příběh je plný humoru a neočekávaných zvratů. Pokud nebudete vědět jak ve hře dále najdete v ní i průvodce, který vám kdykoli poradí. Celkově na vás čeká 8 až 10 hodin zábavy, vtipu i napětí.

Polda 2 Remástr Windows / Mac

Pokud budete na internetu hledat výraz Polda 2 Remástr zdarma, nenajdete ho. Ani demo verze Polda 2 Remástr ke stažení zdarma není. Hru si v plné verzi můžete zakoupit. Cena se pohybuje kolem 15 euro. Dodatkem v této hře je vysvětlení, jak se z policisty Pankráce stalo soukromé očko. Pokud vás tato počítačová hra zaujala můžete si ji stáhnout do počítačů s operačním systémem Windows
  • Polda 2 Remástr download Windows.
Pokud vás počítačová hra, kde je hlavní postavou detektiv Pankrác zaujala můžete si stáhnout i další část hry Polda 4 .

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Polda 2 Remástr.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Polda 2 Remástr.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Polda 2 Remástr?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilní hra

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Vánoční Carol 34.2

Vánoční hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »Mafia 1

PC hra.

1968

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nejste omezeni pohybem, jednáním a ani časem má název Minecraft. Od svého počátku se hra neustále vyvíjí a nemá konec, vždy v ní můžete pokračovat. Tuto hru můžete hrát single, nebo si zahrajte spolu s přáteli - Minecraft multiplayer. O popularitě této hry svědčí i fak

1589

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1528

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1312

Freeware

1185

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je ve světě online her nováčkem. Ale už teď má. tato hra opřežití na ostrově mezi stovkou hráčů miliony nadšenců. 100 hráčů a vítěz může být jen jeden - buďte jím vy. Staňte se nejlepším bojovníkem a vyhrajte vládu nad světem.

1150

Freeware

Game Twist Slots

Kasino hry.

1098

Freeware

Vietcong

PC hra.

998

Freeware

Mariáš

Karetní hry.

699

Freeware

Counter Strike 1.6 Non – Steam

Counter Strike 1.6 je tou nejmultiplayerovou online hrou na světě. Střílení, osvobozování, výzbroj a výstroj – hra plná akce, střílení a taktiky. Kdo bude vítěz a kdo poražen? Chcete to vědět? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

680

Freeware

další programy »logo

9233 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 dny

TOPlist