4 Nejlepší aplikace na umělou inteligenci zdarma

20.2.2024 19:10  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Chcete si umělou inteligenci aplikaci stáhnout do mobilu? Chcete aby vám AI vytvořila text, obrázek nebo jen chcete zjistit jak se s umělou inteligencí komunikuje? Poradíme vám 4 aplikace s umělou inteligencí zdarma si můžete stáhnout.

Spojmem umělá inteligence se setkáváme stále častěji. Postupně ale jistě se stává součástí různých programů a aplikací. Umělá inteligence v mobilu dnes není ničím výjimečným. Pokud přemýšlíte jak vyzkoušet umělou inteligenci stačí si stáhnout aplikaci do mobilu. Poradíme vám kde si psát s umělou inteligencí i jako na ChatGPT.

 

Umělá inteligence

Umělá inteligence neboli AI je v podstatě schopnost zařízení projevit schopnosti, které jsou podobné člověku. Takže, umělá inteligence může tvořit, učit se, plánovat či uvažovat. Zařízení s umělou inteligencí dokáží rozlišovat prostředí, rozpoznat problém a řešit ho. Potřebné údaje můžete zařízení zadat, nebo si je shromažďuje se senzory (kamera, mikrofon,...).

 


Umělá inteligence aplikace

Aplikace s umělou inteligencí jsou různé. Můžete s nimi komunikovat, psát prózu nebo pracovat s obrázky. Chcete-li použít AI nemusíte si hned stahovat aplikaci do mobilu. Využít můžete umělou inteligenci online zdarma. I v tomto případě najdete internetové stránky s AI, kde můžete tvořit obsah, získat odpovědi, komunikovat s umělou inteligencí nebo tvořit obrázky podle textu. Faktem je, že umělá inteligence zdarma má většinou omezené možnosti, aAI aplikace obsahují spoustu reklam, ale k poznání to zcela dostačuje.

>

 

Umělá inteligence ChatGPT

Možná jste se již setkali sumělou inteligencí ChatGPT. Jde o umělou inteligenci, která vám zodpoví na vaše dotazy, jakékoli. Máte-li aplikaci ChatGPT v mobilním telefonu stačí ji otevřít a napsat otázku. Zeptejte se cokoli, AI prohlédne zdroje na internetu a napíše vám odpověď. Ať už chcete vědět jak odstranit rez z oblečení, co koupit pod stromeček manželovi nebo potřebujete napsat báseň. S touto aplikací to bude hračka.

 

Nova AI

Umělá inteligence chat zdarma? Pokud to hledáte zkuste další aplikaci s nástrojem Chat GPT Nova AI. Podobně jako Chat GPT aplikace i zde se dozvíte odpovědi na řadu otázek. Stačí jen napsat otázku.

Pokud hledáte umělou inteligenci aplikaci iPhone klidně si můžete stáhnout app Nova AI. V App Store ji najdete také ve verzi pro iPhone a také pro Android na Google Play.

 

Copyist: AI Content Writer

Umělá inteligence dokáže napsat i rozsáhlé texty než jen stručné odpovědi na konkrétní otázky. Aplikace Copyist: AI Content Writer vám vytvoří obsah na jakékoli téma. Umělá inteligence text zdarma sice vytvoří ale pár chyb v něm bude. Určitě ale jde o výborný nástroj pro tvorbu kreativnějších a kvalitnějších textů, které mohou přispět ke zlepšení obsahu. V aplikaci je množství nástrojů pro psaní jako nástroje pro sociální sítě, pro psaní blogů, digitálních reklam nebo pro skriptování videí.

Pokud hledáte umělou inteligenci Android aplikaci k inspiraci při psaní testů určitě vyzkoušejte tuto aplikaci zdarma.

 

StarryAI – AI Art Generator

Pokud dáváte přednost obrázkům a uměleckým dílům stáhněte si aplikaci umělé inteligence s názvem StarryAI – AI Art Generator. Jedná se o generátor umění, se kterým si můžete vytvořit jakýkoli obrázek. Stačí jen zadat text, stručný popis toho co má být na obrázku nakresleno a během pár vteřin máte obrázek. Tato AI aplikace je zdarma, ale počet obrázků na den je omezen na 5 kusů.

 

Umělá inteligence online

Jak jsme již zmiňovali na začátku umělou inteligenci si můžete vyzkoušet i online. Například openai.com chat nebo chat gpt-4 online patří mezi konverzační chatbooty. Zde si můžete psát s umělou inteligencí, ptát se jí nebo jí klidně dát vyřešit úkol zdarma. Neobávejte se, umělou inteligenci zdarma v češtinězde samozřejmě najdete. Nemusíte znát anglický jazyk, dorozumíte se i česky.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist