HomescapesHra do mobilu.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Homescapes

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

24x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

Android, iPhone

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

V mobilní hře Homescapes budete pomáhat Austinovi s rekonstrukcí a obnovou honosného sídla jeho rodiny. Jelikož jde o opravdu velké sídlo je na něm hodně práce a každá ruka se sejde. I když se zdá, že jde ohru pro děti s radostí si ji určitě zahrají i dospělí lidé. Popusťte uzdu své fantazii a zařiďte si dům podle vlastních představ. Jednoduchá ale vysoce návyková hra Homescapes vás dostane od samotného začátku. Dům, do kterého zavítáte potřebuje naléhavé množství úprav. Spolu s Austinem budete opravovat a zařizovat jeden pokoj za druhým. K tomu potřebujete vyřešit hádanky. Ty jsou jednoduché, stačí uložit minimálně tři kameny stejné barvy vedle sebe. Pokud se vám podaří splnit jednu úroveň postupujete do další a další. Za každou úspěšně zvládnutou úroveň získáte hvězdičku. Za hvězdičky můžete opravovat místnosti. V mobilní hře Homescapes vy rozhodujete, co a jak bude v domě vypadat. Kromě klasické hry match-3 zde naleznete spoustu různých miniher, které zvyšují hratelnost hry. Minihry jsou dočasné ak jejich splnění máte pár dní. Pokud je nesplníte nic se nestane, ale pokud se vám to podaří získáte zajímavé odměny a bonusy. Tuto mobilní hru naleznete na Google Play a také v App Store. Ať už používáte Android nebo iPhone ( zde ) můžete si hru Homescapes stáhnout zdarma a pustit se hned do oprav.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Homescapes.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Homescapes.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Homescapes?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilní hra

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Vánoční Carol 34.2

Vánoční hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »Mafia 1

PC hra.

1968

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nejste omezeni pohybem, jednáním a ani časem má název Minecraft. Od svého počátku se hra neustále vyvíjí a nemá konec, vždy v ní můžete pokračovat. Tuto hru můžete hrát single, nebo si zahrajte spolu s přáteli - Minecraft multiplayer. O popularitě této hry svědčí i fak

1589

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1528

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1312

Freeware

1185

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je ve světě online her nováčkem. Ale už teď má. tato hra opřežití na ostrově mezi stovkou hráčů miliony nadšenců. 100 hráčů a vítěz může být jen jeden - buďte jím vy. Staňte se nejlepším bojovníkem a vyhrajte vládu nad světem.

1150

Freeware

Game Twist Slots

Kasino hry.

1098

Freeware

Vietcong

PC hra.

998

Freeware

Mariáš

Karetní hry.

699

Freeware

Counter Strike 1.6 Non – Steam

Counter Strike 1.6 je tou nejmultiplayerovou online hrou na světě. Střílení, osvobozování, výzbroj a výstroj – hra plná akce, střílení a taktiky. Kdo bude vítěz a kdo poražen? Chcete to vědět? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

680

Freeware

další programy »logo

9233 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 dny

TOPlist