Refind Self1.0.261Hra do mobilu.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Refind Self 1.0.261

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

1.0.261

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

22x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

Android, iPhone

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Refind Self je mobilní hra, kterou byste mezi klasické běžné hry nezařadili. Výjimečnost této hry spočívá v tom, že se po jejím hraní dozvíte něco víc o sobě. Nejnovější verze app Refind Self ke stažení zdarma je neobvyklá mobilní hra, kterou můžete hrát jak chcete. Neexistují špatné tahy ani nesprávná cesta. Na konci hry se dozvíte jaká jste osobnost. Stahuj Refind Self.

Refind Self download

Hráči hrají hry různými způsoby. I když hrají stejnou hru přistupují k ní odlišnými způsoby. Každý se rozhodne jinak. Nikdy se nenajdou hráči, kteří hrají hru stejně. To jak hrajete hru může o vás hodně říct a právě na to je tady mobilní hra Refind Self zdarma. Tato hra vám prozradí jaká jste osobnost na základě hraní. V mobilní hře Refind Self zdarma se ocitnete v roli robota, který je u hrobu svého stvořitele (Doktora). Ve hře se setkáte s dalšími roboty, komunikujete s nimi a postupně si vzpomínáte na to, co jste sDoktorem< /a> přežili. V této hře můžete jít kamkoli, povídat si s kýmkoli, dělat cokoliv. Neexistuje zde špatná volba. Kromě vzpomínek se ve hře odhaluje i budoucnost o které Doktor snil. Během hraní, pokaždé když něco budete řešit se analyzuje vaše osobnost. Když hra skončí zobrazí vám výsledek. Hra Refind Self ke stažení zdarma je poměrně krátká. Celkově trvá jen asi hodinu. Na jejím konci se dozvíte jaká osobnost jste.

Refind Self Android / iPhone

Jste dobrodruh, soudce nebo cestovatel? Máte rádi výzvy nebo dáte přednost plánování či
filozofii? V mobilní hře Refind Self zdarma se dozvíte kdo jste. Hru můžete hrát i vícekrát a vždy se jinak rozhodnout nebo se vybrat jiným směrem. Zkuste to a zjistěte kdo jste. Tuto mobilní hru si můžete stáhnout do mobilních telefonů s Androidem a také do iPhone. Kompatibilní verzi naleznete na Google Play nebo v App Store
  • Refind Self download Android
  • Refind Self download iPhone (zde )


Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Refind Self.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Refind Self.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Refind Self?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilní hra

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Vánoční Carol 34.2

Vánoční hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »Mafia 1

PC hra.

1968

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nejste omezeni pohybem, jednáním a ani časem má název Minecraft. Od svého počátku se hra neustále vyvíjí a nemá konec, vždy v ní můžete pokračovat. Tuto hru můžete hrát single, nebo si zahrajte spolu s přáteli - Minecraft multiplayer. O popularitě této hry svědčí i fak

1589

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1528

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1312

Freeware

1185

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je ve světě online her nováčkem. Ale už teď má. tato hra opřežití na ostrově mezi stovkou hráčů miliony nadšenců. 100 hráčů a vítěz může být jen jeden - buďte jím vy. Staňte se nejlepším bojovníkem a vyhrajte vládu nad světem.

1150

Freeware

Game Twist Slots

Kasino hry.

1098

Freeware

Vietcong

PC hra.

998

Freeware

Mariáš

Karetní hry.

699

Freeware

Counter Strike 1.6 Non – Steam

Counter Strike 1.6 je tou nejmultiplayerovou online hrou na světě. Střílení, osvobozování, výzbroj a výstroj – hra plná akce, střílení a taktiky. Kdo bude vítěz a kdo poražen? Chcete to vědět? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

680

Freeware

další programy »logo

9233 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 dny

TOPlist