Hades Star: Dark Nebula5.707.4Hra do mobilu.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Hades Star: Dark Nebula 5.707.4

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

5.707.4

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

26x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

Android, iPhone

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Hades Star: Dark Nebula je mobilní hra plná napětí, adrenalinu a vesmírného dobrodružství. Vydejte se do dalekých galaxií, prozkoumejte vzdálené hvězdy a bojujte s nepřáteli. Nejnovější verze Hades Star: Dark Nebula ke stažení zdarma je originální hra pro více hráčů. Najdete v ní velký, neustále rostoucí vesmír s tisíci hráči současně. Stahuj Hades Star: Dark Nebula.

Hades Star: Dark Nebula download

Pokud hledáte opravdové dobrodružství, kde si můžete změřit síly s tisíci hráči z celého světa určitě si stáhněte app Hades Star: Dark Nebula zdarma. Tato mobilní akční hra vás zavede do samotného vesmíru, kde začnete své dobrodružství. V mobilní hře Hades Star: Dark Nebula zdarma si budujete vlastní vesmírné impérium. Bude kolonizovat planetě a také odolávat tajemným silám Cerberus. Vybudujte si válečnou loď a bojujte s nepříteli. Kromě bojů nezapomínejte ani na diplomacii. V této hře můžete uzavírat i spojenectví s ostatními hráči, obchodovat s nimi nebo se podílet na společných vojenských výpravách. Pro získání zdrojů a cenných artefaktů musíte navštívit Red Star. Tyto hvězdy jsou ve vaší blízkosti, ale jejich životnost je velmi malá. Po 10 minutách se z nich stane supernova. Takže máte omezenou krátkou dobu na to, abyste z ní získali všechny potřebné suroviny.

Hades Star: Dark Nebula Android / iPhone

I když jde o online hru nemusíte se o své impérium v ​​době vaší nepřítomnosti obávat. Nikdo vám je nevezme. V mobilní hře Hades Star: Dark Nebula ke stažení zdarma hrajete vlastním tempem a kdy chcete. Kromě zmiňované červené hvězdy (Red Star) jsou ve hře i další. Bílé hvězdy jsou pro týmové souboje, kde bojují proti sobě dvě aliance. Modré hvězdy jsou krátkodobé arény, kde proti sobě bojuje 5 hráčů. Tuto akční vesmírnou hru si můžete stáhnout do mobilních telefonů s Androidem a také do iPhone. Kompatibilní verzi naleznete na Google Play a v App Store
  • Hades Star: Dark Nebula download Windows
  • Hades Star: Dark Nebula download iPhone ( zde )


Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Hades Star: Dark Nebula.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Hades Star: Dark Nebula.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Hades Star: Dark Nebula?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilní hra

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Vánoční Carol 34.2

Vánoční hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »Mafia 1

PC hra.

1968

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nejste omezeni pohybem, jednáním a ani časem má název Minecraft. Od svého počátku se hra neustále vyvíjí a nemá konec, vždy v ní můžete pokračovat. Tuto hru můžete hrát single, nebo si zahrajte spolu s přáteli - Minecraft multiplayer. O popularitě této hry svědčí i fak

1589

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1528

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1312

Freeware

1185

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je ve světě online her nováčkem. Ale už teď má. tato hra opřežití na ostrově mezi stovkou hráčů miliony nadšenců. 100 hráčů a vítěz může být jen jeden - buďte jím vy. Staňte se nejlepším bojovníkem a vyhrajte vládu nad světem.

1150

Freeware

Game Twist Slots

Kasino hry.

1098

Freeware

Vietcong

PC hra.

998

Freeware

Mariáš

Karetní hry.

699

Freeware

Counter Strike 1.6 Non – Steam

Counter Strike 1.6 je tou nejmultiplayerovou online hrou na světě. Střílení, osvobozování, výzbroj a výstroj – hra plná akce, střílení a taktiky. Kdo bude vítěz a kdo poražen? Chcete to vědět? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

680

Freeware

další programy »logo

9233 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 dny

TOPlist