TOP 5 Nejlepších vypalovacích programů zdarma 2022!

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Najít výborný vypalovací program zdarma vám trochu času zabere. Rychlé a snadné vypalování CD, DVD či Blu-ray můžete nalézt hned v několika vypalovacích programech. Vybrali jsme pro vás TOP 5 vypalovacích programů.

Současná doba vypalovacím programem moc nepřeje. Lepší internet, lepší cena externích paměťových médií či různá datová úložiště na internetu postupně vytiskla CD a DVD do pozadí. V každém počítači se ale najdou data, která si majitel chce uložit na CD nebo DVD. V tomto případě se vypalovací program sejde každému.

Pokud nevíte jak vypalovat filmy na DVD či jak vypalovat ve Win 10 zamyslete se spíše nad otázkou „v čem vypalovat?“. Abyste přenesli data z počítače na DVD nebo CD, potřebujete k tomu vhodný program. Napalování na CD bez toho prostě nepůjde.

 

Nejlepší vypalovací program

Vybrat vhodný vypalovací program není obtížné. Nejlepší je pokud je vypalovací program zdarma. To by ale nemělo být jediné kritérium, podle kterého si tento program vyberete. Výborný vypalovací program pro Windows 10 zdarma může vyhovovat vašemu kolegovi ale ne vám. Pokud se budete orientovat podle žebříčků na internetu nejlepší vypalovací program 2019 už dávno nemusí být ten nejlepší.


Také berte ohled na to, zda chcete program na vypalování hudby na CD, nebo chcete program na vypalování DVD. Naštěstí je většina programů pro vypalování CD a DVD současně. Také je dobré pokud je program na vypalování DVD zdarma v češtině nebo češtině. Nemusí to být ale nutnost, jelikož programy se jednoduše používají. Jak přenést data z počítače na DVD či CD pochopíte i když bude vypalovací software v angličtině.

 

Napalovací programy zdarma ke stažení

Napalovací program Nero

Pokud hledáte dobrý program na vypalování CD sáhněte po tomto programu. Nero vypalovací program si můžete stáhnout zdarma. Je dobrou volbou pokud potřebujete vypálit CD free. Napalování DVD není pro program nic nemožné. Kromě toho můžete s tímto softwarem přesunout soubory z počítače také na Blu-ray.

Pokud potřebujete pouze program na vypalování audio CDprogram na vypalování DVD zkuste program Nero BurnLite. Jedná se o „lehčí“ verzi výše zmíněného programu (nezvládne vypalování Blu-ray).

 

Ashampoo Burning Studio

Napalovací program Ashampoo se řadí mezi ty nejlepší. Ať už hledáte vypalovací program MP3, WAV, program na vypalování CD a DVD zdarma sáhněte po Ashompoo Burning Studio. Zdarma si můžete stáhnout zkušební verzi programu. Napalovací program pro Windows 10 funguje i ve starších operačních systémech.

Podle více recenzí a testů jde o nejlepší vypalovací program CD, DVD a Blu-ray, který se zaměřuje hlavně na kvalitu. Pokud hledáte program pro vypalování hudebních CD Ashampoo by měl být hlavní volbou.

 

BurnAware Free

Další vypalovací software free je BurnAware Free. Jednoduchý program s přehledným rozhraním se snadno používá. Během chvilky přijdete na to jako vypálit CD či jako vypálit DVD. Program na vypalování CD, DVD, Blu-ray vám umožní vytvářet i obrazy disků nebo zápis mull-session.

Pokud od vypalovacích programů očekáváte více funkcí, můžete sáhnout po placených vyšších verzích. Tento program na vypalování DVD Windows 10 naleznete také ve dvou vyšších verzích, které jsou ale již placené.

 

CDBurnerXP

Pokud vám výše zmíněné programy nevyhovují můžete si stáhnout zdarma program CDBurnerXP. Jedná se o výbornou náhradu za program na vypalování CD Nero. Tento program na vypalování CD zdarma je vhodný i pro vypalování DVD a podporuje také formáty ISO. Můžete jej zároveň využít i pro změnu formátů souborů (z WAV na MP3).

 

Burn4Free

Poslední výborný vypalovací program free má název Burn4Free. Malý a nenáročný program zvládnou používat i začátečníci. Ať už chcete vypálit CD, DVD nebo Blu-ray s tímto programem to bude hračka. Prostřednictvím tohoto vypalovacího softwaru můžete vytvářet kvalitní audio CD z MP3, FLAC nebo WMA.

Na výběr máte z velkého množství vypalovacích programů free. Pokud chcete od tohoto programu více (nástroje pro konverzi, možnost vypalovat ISO obrazy, úprava zvuku,...) najdete je většinou ve vyšších (placených) verzích programů. Pokud se ale dobře ohlédnete, najdete potřebné nástroje iv některých bezplatných programech.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2416

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist