Spolehlivá aplikace na předpověď POČASÍ do mobilu ZDARMA!

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Hledáte nejlepší aplikaci pro předpověď počasí? Chcete vědět jaké bude počasí za hodinu, zítra nebo za týden? Předpověď počasí nebo radar počasí v mobilu vám poskytnou veškeré informace ohledně počasí. Stačí jen mít tu nejapku na počasí.

Chcete vědět jaké bude počasí? Nechcete spoléhat jen na předpověď v televizi, český hydrometeorologický ústav a předpověď počasí v rozhlase? V tom případě vám padne vhod aplikace počasí v mobilním telefonu. Aplikací pro předpověď počasí naleznete na internetu množství. Pokud ale očekáváte přesnou předpověď počasí rozhodně si vybírejte ty nejlepší aplikace.

 

Počasí aplikace

Nejlepší předpověď počasí je určitě ta, která se i splní. Ať už využijete na předpověď počasí norský radar, spolehnete se na předpověď počasí Google nebo vsadíte na předpověď počasí hydrometeorologického ústavu záleží jen na vás. Z tohoto důvodu byste si do mobilu stáhnout pouze aplikace, které získávají informace od příslušných institucí. Dobré je, pokud aplikace obsahuje nejlepší radar pro předpověď počasí. Mezi dobré aplikace, které vám poskytnou kompletní předpověď počasí do mobilu patří počasí AccuWeather. Nejde ale o jedinou aplikaci na počasí do mobilu zdarma. Předpověď počasí a radar dnes naleznete ve většině aplikací.

Předpověď počasí norská aplikace – většina lidí věří právě norským předpovědím počasí díky jejich přesnosti. Tyto aplikace nabízejí předpověď pro celý svět. Takže norská předpověď počasí pro Slovenskou republiku bude jistě ta nejpřesnější. Využít ale můžete i jiné aplikace, které vám poskytnou informace z jiných zdrojů. Předpověď počasí SHMU najdete nejen na internetu, ale také jako aplikaci na počasí zdarma do mobilu.


 

Nejspolehlivější předpověď počasí

Vědět kdy bude pršet, jak bude zítra či jak bude na dovolené v letovisku by chtěl každý z nás. Každý meteorolog vám řekne, že počasí je vrtkavé a každá předpověď se může změnit. Naštěstí dnes umí vSHMU předpověď počasí dost přesně předvídat. Pokud máte v mobilu vhodnou aplikaci na počasí můžete tak vždy vědět jak bude. Díky aplikaci můžete předpověď počasí zobrazit v mobilu vždy když to potřebujete.

 

Norská předpověď počasí

Dobré je pokud aplikace získávají aktuální informace o počasí přímo z hydrometeorologických ústavů. Jednou znejpřesnějších předpovědí počasí je tak norská předpověď počasí, aplikace kde ji najdete se jmenuje KLARA. Můžete tak získat norskou předpověď počasí pro Evropu, ale i jiné části světa. V aplikaci na předpověď počasí KLARA nechybí předpověď počasí na pár dní dopředu ale ani dlouhodobá předpověď počasí. Předpověď je v ní zobrazena v grafech, které ocení hlavně profesionálové. Tato aplikace pro předpověď počasí je ale jen ve verzi pro Android. Výraz Klara počasí iOS byste hledali zbytečně.

Norské předpovědi počasí jsou ty nejlepší. Přesnou předpověď počasí z Norska naleznete iv dalších aplikacích. Norský radar předpovídá počasí také v aplikaci s krátkým názvem Yr. Tato aplikace je již pro laiky přijatelnější a srozumitelnější. Animace odpovídají aktuálnímu počasí a vy se rychle a jednoduše dozvíte jaké počasí vás čeká. Pokud hledáte nejlepší počasí pro iOS tuto aplikaci najdete také vApp Store .

 

Meteo radar předpověď

Nejpřesnější předpověď počasí pro Android může být pro každého jiná. Pokud ale sáhnete po app Počasí Meteo Radar určitě neuděláte špatně. Tuto aplikaci pro sledování počasí si můžete stáhnout do mobilu zdarma. V této app na počasí najdete také předpověď počasí na radaru. Můžete tak sledovat například směr bouřkové fronty.

 

Počasí&radar

Pokud hledáte radar předpověď počasí máme pro vás další nabídku. Mobilní program Počasí&radar je další výbornou aplikací na počasí pro Android.

Android počasí bez reklam – tato aplikace sice obsahuje reklamy, které chcete-li můžete zrušit. Stačí si stáhnout vyšší verzi této aplikace – Počasí&radar Pro apk. Tuto verzi si už ale musíte zakoupit.

 

Windy předpověď počasí

Nejlepší radar počasí má také název Windy. Na internetové stránce vám zobrazí aktuální mapu a vy umíte z ní vyčíst vše potřebné. Zjistíte tak nejen jestli bude pršet, ale i rychlost a směr větru, teplotu a kvalitu ovzduší.

Tento radar počasí naleznete ke stažení i ve formě aplikací. Pokud do prohlížeče zadáváte výrazy jako „počasí iPhone“ nebo „< strong>počasí Android“ naleznete v Google Play a také App Store  Radar Windy předpověď počasí ke stažení zdarma.

Aplikace na předpověď počasí

Stáhnout aplikaci počasí do mobilního telefonu není náročné. Aplikací na počasí ke stažení je mnoho. Abyste ale měli opravdu nejlepší aplikaci pro předpověď počasí  měla by obsahovat pár užitečných funkcí. Takže, nejlepší počasí do mobilu by vám mělo zobrazit radar, předpověď na pár dní dopředu, dlouhodobou předpověď počasí (alespoň na 10 dní dopředu). Kromě toho byste se z ní měli dozvědět jaké bude počasí kdekoli na světě, ne jen v lokalitě, kde se právě nacházíte. Nejpřesnější předpověď pro naše území dostanete, pokud navštívíte předpověď počasí Český hydrometeorologický ústav. Ten vám ale neřekne jaké bude počasí v jiných koutech světa.

To ale není všechno. Pokud si stáhnete počasí do mobilu měli byste zjistit i jaká bude rychlost a směr větru, jaký bude tlak, množství srážek či sněhu. Předpověď počasí Nejlepší předpověď počasí iPhone ale také nejlepší předpověď počasí Android vám může zobrazit i množství pylu v ovzduší, ukázat množství znečištění vzduchu a posílat vám výstrahy. Abyste měli co nejpřesnější předpověď vždy v mobilu měli byste být připojeni na internet. Jen tak může každá appka na počasí získávat aktuální údaje o počasí.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2416

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2026

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist