Sledování filmů online / Stahování filmů ZDARMA (Kde a Jak)

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

S filmy na internetu se dnes setkal už asi každý. Jak však filmy sledovat, stahovat či naopak nestahovat vám prozradíme v následujících řádcích. Zároveň jsme si pro vás připravili náš seznam filmů pro vyplnění volného času.

 S filmy na internetu se dnes setkal už asi každý. Jak však filmy sledovat, stahovat či naopak nestahovat vám prozradíme v následujících řádcích. Zároveň jsme si pro vás připravili náš seznam filmů pro vyplnění volného času. 

Stahování filmů

Stáhnout film je dnes jednoduché. Důležitější je, jakou cestu si vyberete. Například stahování filmů z Rapid share není legální. I když existují chytré způsoby, jak obejít zákon, nebudeme je rozebírat. Jde o hrubé porušení autorských práv, proto si povíme o webech a službách, které se řídí heslem „zaplať a stahuj filmy... nebo si je prohlédni online“. Zjednodušeně řečeno, budeme analyzovat legální stránky pro stahování filmů, tedy takové, kde download filmů pro vás nepředstavuje žádnou hrozbu.

 

Filmy ke stažení do mobilu

Filmy do mobilu se stahují v závislosti na tom, jaký operační systém používáte. Stahování filmů na mobil přes Filmy a TV Google Play je pro uživatele operačního systému Android. Filmy Apple uživatelů osloví právě přes iTunes. Nemusíte se však omezovat mobilem. Sledování filmů si můžete užít také na počítači, kde funguje jak iTunes, tak i Google Play. Filmy ke stažení zdarma najdete, ledaže jde o filmy, na které se buď nevztahuje autorské právo, nebo takové, které označujeme jako nezávislé a studentské filmy, tzv. filmy ke stažení zdarma. Free filmy. Musíte se tedy smířit s tím, že pokud nechcete okrádat producenty o peníze, je třeba za filmy platit. Cena filmů Google Play se pohybuje od 2 do 7 EUR. Filmy Apple a celkově cena filmů iTunes je srovnatelná s Googlem. Rozdíl je jedině v operačním systému, který používáte.

 


Program na stahování filmů

Zde se dostáváme k základní logice koncového uživatele. Filmy zdarma legální cestou nedostanete. Jedině, pokud by šlo o výše zmíněné starší filmy. Stahování filmů přes torrenty je zákonem zakázáno, protože filmy jsou vázány autorským právem. Torrenty proto nemůžeme doporučovat. Běžné zkratky, které zadáváme do vyhledávače, jako například "free filmy CZ", "free filmy SK" nebo "filmy sk", nás dovedou na stránky, které svůj obsah pravděpodobně nemají krytý autorským právem. pochybného charakteru, se budete muset také konfrontovat se značným množstvím reklamy.Mezi takové weby patří například Filmbot.Namísto zbytečného riskování a porušování autorských práv je lepší najít jiné způsoby, jak se dostat k vizuální zábavě.Navíc, i kdybyste se rozhodli vydat cestou digitálního pirátství, tak si budete zbytečně lámat hlavu s kompatibilitou pochybných video formátů a výběrem přehrávače filmů. Proto si raději podívejte film online formou. 

 

Sledování filmů online

V dnešní době streamovacích služeb je sledování filmů online přes známé služby jistotou. Ty jsou relativně levné, a tak máte za pár eur měsíčně přístup k obrovské filmové a seriálové databázi. Většina titulů jsou filmy s CZ dabingem a v poslední době se rozšiřuje i seznam filmů s SK dabingem. Nesmíme však zapomínat na fakt, že každá služba má svůj vlastní seznam titulů. Proto pokud chcete koukat například Stranger Things, tak si musíte předplatit Netflix. Na Game of Thrones musíte navštívit HBO GO. Cena HBO GO je 4,99 eur za měsíc. Cena Netflixu 7,99 eur za měsíc. Sledování filmů HBO GO vás vyjde levněji, avšak Netflix má nepochybně širší databázi. Stahování filmů Netflix síce umožňuje, což však zrealizujete jen přes aplikaci, navíc jde jen o vybrané tituly. Stejné je to iv případě HBO GO. Vybrané filmy či seriály si můžete stáhnout a uschovat maximálně na 30 dní. Podrobnější srovnání obou služeb, naleznete na  https://fontech.startitup.cz/nejlepsia-volba-pro-slovaka-porovnali-sme-netflix-a-hbo-go/ Chcete volný čas trávit i poslechem hudby a nevíte, kde stahovat nebo poslouchat hudbu online, přečtěte si náš článek Hudba a poslouchej)  

 

Sledování filmů na Youtube

Filmy zdarma na YouTube, to je další z možností, jak sledovat obsah online. Tyto tituly jsou však nahrané bez vědomí autora, nebo se jedná o dobrovolné free streamování. Například ruské studio Mosfilm má vlastní kanál a k dispozici stovky starých sovětských filmů, které si každý může prohlédnout zdarma. Také je není problém stáhnout. I když je seznam dostupných titulů omezen, při troše snahy si každý najde nějaké ty dobré filmy ke stažení. Youtube však nabízí také mnoho nejnovějších filmů za přijatelnou cenu. Ceny jsou srovnatelné s Google play a iTunes.

 

Nejlepší filmy – náš výběr

A nakonec vám přinášíme náš výběr nejfilmů, abyste se kromě rozhodování, jakou streamovací službu používat, nemuseli zabývat i tímto hledáním.

 

Filmy podle skutečné události

  • Náš výběr: First man

Jeden z nejlepších filmů roku 2018 dokumentuje vesmírnou misi Neila Armstronga, prvního člověka, který vkročil na měsíc. Amerického astronauta ztvárňuje Ryan Gosling.

  • Čestné uznání si zaslouží filmy Mnichov od Stevena Spielberga, Titanik od Jamese Camerona a Zodiac od Davida Finchera.

 

Válečné filmy

  • Náš výběr: Šindlerův seznam

Černobílý příběh o Šindlerových Židech zpracoval již zmiňovaný Steven Spielberg. Tento americký režisér se zasloužil io snímku „Zachraňte vojína Ryana“, který je také prvotřídním válečným filmem.

  • Čestné uznání si zaslouží film Apokalypsa od Francise Forda Coppoly z roku 1979 a také novější film, 1917 od Sama Mendese.

 

>

Akční filmy

  • Náš výběr: Pulp Fiction

I když by se tento titul hodil spíše na seznam starých DVD filmů ke stažení, kultovní počin Quentina Tarantina i po tolika letech zůstává absolutně TOP.

  • Čestné uznání si v tomto případě zaslouží klasiky jako série Smrtonosná zbraň a Smrtonosná past.

 

Nejlepší filmy 2019

  • Náš výběr: Parazit

První jihokorejský film, který si vysloužil Oscara, je nekompromisním pohledem na problematiku sociálních vrstev.

  • Čestné uznání získávají filmy Rocketman, The Irishman nebo poslední díl Avengerů.

[wp-faq-schema accordion=1]  
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist