PING test a jak jej udělat?

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Ping test vám umožní otestovat rychlost připojení internetu, funkčnost webové stránky a také připojení na jiný server. Díky testu zjistíte rychlost přenosu dat mezi dvěma síťovými zařízeními.

Chcete-li vědět co je Ping test, je dobré vědět co je Ping. Ping je program pro testování spojení a připojení k jinému síťovému zařízení. Zjistí, zda je konkrétní zařízení dosažitelné (funkční).

Program odešle z vašeho počítače malé množství dat a čeká na odezvu. Čím je čas kratší tím lepší spojení máte. Co je ping už víme. Chcete-li zjistit jak na tom připojení je udělejte si test pingu.

 


Co je to PING test

Nejde vám internet? Nedostáváte odpověď od přítele na messengeri, nebo vám nefunguje tiskárna? Zkuste si provést test pingu. Zkontrolujete tak nejen připojení počítače k ​​síti, ale také připojení jiných síťových zařízení k vašemu počítači. V případě problémů s připojením můžete udělat: ping test router, ping test Wifi, ping test net, ping tet server a další. Můžete také otestovat funkčnost webové stránky – ping test website. Například PHP ping test vám ukáže, zda webová stránka odpovídá a tedy funguje.

Spuštěním testu zjistíte jak rychlé je připojení, najdete problémy s připojením ai čas odezvy. Pokud je z vaší strany test proběhl v pořádku a ping je v nízkých hodnotách problém s připojením není u vás. Připojení zařízení může být optické, kabelové, mobilní nebo bezdrátové. Ze všech měření je nejlepší optické a kabelové. Nejpomalejší připojení je mobilní. To je důvod, proč nejednou hledáte signál na mobilním telefonu. Ping test vám pomůže zjistit jak na tom jsou s rychlostí přenosu dat vaše zařízení.

Nevíte jak zjistit ping? Test můžete provést prostřednictvím

  • ping test příkazový řádek
  • stáhnout si ping test program
  • využít některé webové stránky a provést ping test online

Pomocí příkazové řádky můžete kdykoliv provést ping test Windows. Příkazový řádek ping můžete použít i v jiných operačních systémech.

 

PING tester

Měření ping můžete provést prostřednictvím různých aplikací. Do prohlížeče zadejte výraz ping test software, nebo ping test program a zobrazí se vám spousta nabídek ke stažení ale i množství stránek, kde probíhá ping test online.

Internet ping test, Ping test LoL, Ping Test metr, nebo Ping test csgo je jen pár z nich. Záleží jen na vás, kterou použijete. Jednou z těch nejznámějších je Speedtest ping. Můžete navštívit jejich stránku, nebo si stejnojmennou aplikaci stáhnout. Zadáte do políčka svou IP adresu – Ping test IP address ao pár vteřin znáte výsledek .

Výsledek testu vám ukáže nejen rychlost přenosu dat, ale i rychlost odezvy, který je v milisekundách. Čím je číslo ms ping test nižší tím lepší připojení máte a naopak. Čím vyšší je delší doba přenosu dat.

 

Příkaz PING

Rádi hrajete hry? Na kvalitě připojení si v tom případě dáte jistě záležet. Pokud máte nějaké problémy příkaz ping vám může pomoci odhalit v čem je problém. Ping test cmd je způsob, jak se můžete dozvědět jak na tom s připojením jste.

Nemusíte vyhledávat výrazy jako Test your ping. Můžete si zjistit hodnotu ping i sami v počítači přes příkazový řádek. Po změření zjistíte zda je chyba v počítači, routeru, Wifi, nebo v počítači či serveru, na který se chcete připojit.

Hodnota pingu pod 50 je výborná pro hraní multiplayerových her. Rychlost přenosu dat a čas odezvy jsou rychlé – téměř okamžité. Čím je ale číslo vyšší tím déle čekáte na odpověď z jiného serveru či na připojení. Abyste zjistili, zda je chyba u vás, nebo někde jinde určitě přijde vhod provést test pingu. Může vám to vysvětlit proč hra nejde, proč čekáte dlouho na odpověď na Messengeru apod.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist