NEOMEZENÁ DATA - Vyberte si nejlevnější internet!

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Neomezená data a cena jsou faktory, které bereme při výběru poskytovatele internetu v úvahu jako první. Nejlevnější internet v mobilu nebo na doma můžete mít i vy. Stačí si jen vybrat a začít surfovat.

Slogan „Neomezená data“ je často velkým lákadlem pro každého, kdo každý den surfuje na internetu. V závislosti na tom, zda hledáte neomezený internet do mobilu, nebo chcete internet na doma vybrat si můžete z více nabídek poskytovatelů internetu.

Vybrat si nejlepšího poskytovatele může být proto náročné. Cena není to jediné, na co byste měli brát ohled. Nejlevnější internet nemusí být také nejlepší. Pokrytí signálem a rychlost internetu jsou při výběru poskytovatele internetu také důležitým prvkem.

 


Neomezený mobilní internet

Internet v mobilu je dně přímo nutností. Přístup k síti máte všude kde á konkrétní operátor pokrytí. Nejste odkázáni na veřejnou Wi-fi síť a nemusíte ani sedět doma abyste se na internet dostali. Neomezená mobilní data dnes nabízejí všechny větší telefonní společnosti.

  • neomezený mobilní internet Telekom
  • neomezený internet 4ka
  • neomezený internet Orange
  • neomezený internet O2

Abyste mohli měsíčně používat neomezené množství dat je třeba v každé společnosti splnit jisté podmínky. Mít vyšší měsíční paušál vzhledem k telefonu, připlatit si balíčky služeb nebo být stálým zákazníkem. Podmínky společnosti mění aby udržely krok s konkurencí, přitáhly více zákazníků a ty stálé si udrželi, nebo odměnili. Nejlevnější mobilní internet můžete získat is dalšími balíčky služeb.

Než se rozhodnete pro podepsání vázanosti konkrétnímu operátorovi informujte a jak to je s daty v zahraničí. Pokud pojedete na dovolenou je dobré mít přístup k internetu, aniž byste museli zbytečně navíc připlácet. Neomezený internet v Německu, Čechách nebo v Polsku vám mohou ušetřit nemálo financí. Informujte se na neomezená data v EU, ale také na neomezená data v zahraničí.

 

Neomezený internet na doma

Využitím jedné společnosti můžete získat nejen neomezený internet do mobilu, ale i neomezený internet na doma. Orientovat se podle ceny a vybrat si nejlevnější internet na doma nemusí být dobrý nápad. I když většina operátorů má na Slovensku dobré pokrytí, je dobré si to ověřit.

Všímejte si i rychlosti internetu. Poskytovatel vám řekne nejvyšší možnou rychlost, která ale není garantována. Záleží to i na zatížení sítě. Internet na doma si nemusíte vybírat jen od velkých mobilních společností LTE internet na doma, nebo pevný LTE internet vám umožní také telefonovat či dívat televizi.

Zároveň s internetem můžete získat i TV. Stačí jen sledovat nabídky operátorů. Nejlevnější TV a internet – pokud chcete mít jednoho poskytovatele TV signálu ai internetu jistě si z nabídek vyberete. Ať už Telekom nebo Orange obě společnosti mají v nabídce i TV vysílání. Pokud není ve vašem místě bydliště dostupná optická síť, můžete využít nabídky operátorů a k připojení využít telefonní linku. I to má ale svá pravidla.

 

Telekem neomezená data

Telekem je jednou z největších společností nabízejících internet, volání, posílání SMS a také televizi. Pokud si v prohlížeči vyhledáte výraz Telekom internet ceník zobrazí se vám všechny aktuální nabídky operátora.

Telekem mobilní internet zná asi každý z vás. Jistě vám neunikla nabídka, ve které rozdával Telekom data zdarma. Nekonečná data Telekom ¦mohl získat každý zákazník s paušálem toto jaro. Aktivovat nekonečná data, jste si mohli v aplikaci Telekomu. které ale až tak nekonečné nebyly. Každý měsíc jste mohli díky této akci získat 1000 GB. Sledování filmů, stahování písniček, a spousta dalších možností využilo velké množství lidí. Utratit tento balíček je opravdu dost obtížné. Tento přístup na v podstatě neomezený internet Telekom byl zkouškou pro síť, která v tomto testu obstála výborně a větší nápor zvládla perfektně.

Vyznat se v nabídce paušálů Telekomu je trochu náročnější. K paušálům si můžete zakoupit různé služby. Sdílení dat Telekom je služba, která vám umožní využít data, která platíte v paušálu i na jiném zařízení než mobilní telefon. Aktivováním této služby získáte SIM kartu, která vám umožní tato data čerpat například na notebooku nebo tabletu. Podobných nabídek v Telekomu naleznete více. Zajímavá je i služba Data navíc Telekom, kterou si můžete připlatit ke svému paušálu.

 

Neomezená data ORANGE

Orange je další velkou společností, která kromě telefonování a volných minut v balíčcích orange paušál nabízí také internet a TV vysílání. Pokud vám nestačí Orange internet v mobilu můžete si internet této společnosti zavést i doma. Optická síť tohoto poskytovatele ale není dostupná všude. Máte-li zájem o optický internet Orange nemusíte se ho v případě absence sítě vzdávat. Připojení Orange internet se realizuje přes optické sítě Telekomu. Nejlepší ale uděláte pokud si Orange internet dostupnost zjistíte na internetu, nebo osobně v pobočkě.

Pokud hledáte Orange nekonečná data, nebo Orange neomezená data najdete je v mobilním internetu. Po vyčerpaných dat, která jste si předplatili formou paušálu se další data nezpoplatňují. níži se ale přenosová rychlost. Přístup na mobilní internet Orange budete mít pořád, ale bude pomalejší.

Chcete-li mít přehled o aktuálních nabídkách této společnosti informujte se. V prohlížeči zadejte výraz Orange internet ceník a vyberte si paušál, který vám bude nejvíce vyhovovat.

 

O2 neomezená data

Neomezený internet bez vázanosti můžete získat i v O2. Za pár eur můžete získat O2 neomezený mobilní internet, nebo pevný internet do domácnosti. Vybrat si můžete z nabídky různých paušálů, ve kterých kromě volných minut a SMS najdete také velký balík dat (10 GB), nebo O2 neomezená data. Tyto O2 data zdarma můžete využít pro různé aplikace.

Za povšimnutí stojí O2 neomezený paušál, který je ve třech variantách bez vázanosti. S aktivací balíčku O2 Nekonečná data získáte zdarma i přístup k některým vybraným TV kanálům. Pokud máte SIM kartu přihlášenou v síti O2 nemusíte se obávat ani vyšších poplatků pokud budete v zahraničí, O2 internet v zahraničí EU můžete využít v celé Evropské unii, aniž byste platili něco navíc.

Ať už chcete O2 neomezený internet v mobilu, nebo na doma nabídku O2 si určitě prohlédněte. Pokud si vyberete paušál, O2 data, či jinou službu bez vázanosti můžete od ní kdykoli odstoupit.

 

4ka neomezená data

Nejmladší ze zmíněných poskytovatelů 4ka nabízí volná data. Neomezená data v síti 4ka získáte s programem Svoboda Data. Tato nabídka platí pouze pro internet v mobilním telefonu. Pokud hledáte pevný internet tato společnost nabízí také ten.

4ka internet na doma získáte první měsíc používání neomezené množství dat. Čtyřka neomezený internet může být vaše i bez vázanosti. Až tak neomezený ale není. Po vyčerpání množství předplacených dat (10 nebo 15 GB) si další 4ka data můžete přikoupit. K paušálům Svoboda si můžete zakoupit i balík dat za zvýhodněnou cenu – nekonečná data. Můžete jej aktivovat kdykoli během využívání tohoto programu a následně 30 dní využívat. Na jeden měsíc tak získáte 4ka neomezený internet doma nebo v mobilním telefonu.

 

Nejlevnější neomezený internet

Vybrat si z množství nabídek poskytovatelů internetu je někdy náročné. Nejlevnější pevný internet nebo internet do mobilu nabízí (dle reklamního sloganu) každá společnost. Každou chvíli se ale jejich ceny a nabídky mění.

Aby vám neušla výhodná nabídka je dobré používat internet bez vázanosti. Pokud jiná společnost nabídne výhodnější paušál, nebo neomezená data můžete k ní kdykoliv přejít. Nejlevnější internet bez vázanosti vám dává svobodu v rozhodování se.

 

Internet na doma

U internetu na doma je důležité brát ohled na pokrytí. Optické sítě jsou téměř na celém území naší země. Pokud některý poskytovatel nemá optickou síť u vás využije k přenosu internetu síť jiné společnosti.

Nejlevnější internet na doma nemusí být i nejkvalitnější. Rychlost přenosu, množství uživatelů na stejné síti mohou způsobit problémy s internetem. Dobře uděláte pokud se sousedy zeptáte jak jsou spokojeni s internetem, a následně se rozhodnete.

 

Internet v mobilu

Moci mít přístup na internet ať jsme kdekoli je již dnes téměř samozřejmostí. Připojení na Wi fi síť v restauraci je sice zdarma, ale snižuje se bezpečné surfování na internetu.

Nejlevnější internet v mobilu získáte zároveň s paušálem. Získáte tak jistý počet volných minut na volání, volné SMS-ky ai jistý počet dat. Větší společnosti poskytují možnost, po vyčerpání dat si dokoupit další. V nabídce naleznete i paušály, které vás od internetu nestopnou když je utratíte. Sníží se jen jeho rychlost.

 
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist