Nejlepší VÁNOČNÍ a NOVOROČNÍ přání 2022 - vtipné sms, zamilované Messenger přání

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Chcete poslat originální vánoční přání? Nevíte jak poslat novoroční přání zdarma? Pokud i vás každý rok zaplaví spoustu přání a přání připravte se na to v předstihu. Připravte si vlastní přání už teď.

Co nevidět jsou zde největší svátky roku Vánoce a Nový rok. Vánoční přání, novoroční přání,... i když vám v tomto období v jednom kuse zvoní mobil nejste jediní. Posílání vtipných, milých ale i zamilovaných zpráv hlásí v tomto období pravidelně rekordy. Není divu, že telekomunikace jsou nejednou přetížené. Posílání novoročních sms nebo vánočních blahopřání se v posledních letech omezilo hlavně na sms zprávy.

 

Vánoční přání sms

Posílání pohlednic s vánočním přáním je už dávno minulostí, i když stále jsou lidé, kteří na pohlednice nedají dopustit. Ale vraťme se ksms-kám. Vánoční sms přání může mít různý charakter. Určitě jste už i vy dostali nejedno srandovní vánoční přání. Podobné můžete poslat i vy.

Pokud vás ale nic vtipného nenapadá a nechcete posílat zprávy, které jste obdrželi můžete si na Google vánoční přání najít. Na internetu najdete veselá vánoční přání i v cizích jazycích. Stačí se jen poohlédnout na internetu. Vyhledejte v Google výraz „vánoční přání text“ a jeden si vyberte.


 

Novoroční přání sms

I novoroční přání sms mohou být vtipné. Platí to samé jako o Vánocích. Množství vtipných textů pro tuto příležitost naleznete na internetu. Vánoční a také novoroční blahopřání ale nemusí být jen vtipné. Existují také erotické vánoční (novoroční) přání a také formální.

Pokud jste už někdy dostali firemní vánoční přání jistě víte, že má úplně jiný charakter než ty, které posíláte přátelům či rodině. Novoroční přání formálně by mělo mít jistou dávku serióznosti. Vtipná silvestrovská přání nejsou práv zde vhodná. Pokud posíláte přání obchodním partnerům do zahraničí je dobré poslat jim ho v jazyku jakým mluví. Novoroční přání v angličtině nebo novoroční přání v němčině není těžké napsat.

Vzory novoročních přání formálních, pracovních, ale i těch vtipných naleznete na internetu.

 

Vánoční přání

Posílání sms přání k Vánocům není jediný způsob, jak někomu popřát pěkné svátky. Existuje několik programů a aplikací, se kterými si můžete vytvořit vlastní přání a rozeslat jej známým a přítelům přes email, komunikační aplikace nebo i poštou.

V mobilní aplikaci Canva můžete rychle a jednoduše vytvořit přání, přidáte vlastní text a vytvoříte si tak originální a krásné vánoční přání.

Chcete-li být opravdu originální zkuste si vytvořit vánoční foto přání. Nejlepší je pokud na to použijete vlastní fotku se zimní atmosférou do které doplníte text a odešlete ji. K úpravě fotografie a doplnění textu můžete použít více editorů fotek. Zdarma si můžete stáhnout program GIMP nebo Picasa.

Pokud jste si vytvořili originální novoroční přání můžete jej vytisknout a poslat podobně jako pohlednici.

 

Vánoční přání zdarma

Místo psaní textu do sms můžete posílat i vánoční přání obrázky. Poslat je můžete přes komunikační aplikace v mobilním telefonu nebo v počítači. Pokud nemáte vhodný obrázek můžete si vánoční přání online také vytvořit.

 Na internetu jsou stránky, které vám umožní vytvořit vánoční a také novoroční přání online. Vyberete si pohlednici (obrázek), který chcete poslat, vyplníte potřebné údaje (mailovou adresu, jméno, adresáta, text,...) a jednoduše ji pošlete. Taková výroba vánočního přání online je většinou zdarma. Dejte si ale pozor, zdarma můžete použít jen pár pohlednic.

Nevíte jak oživit vánoční přání na messengeru? Vánoční básnička se vám zdá nudná? Zkuste poslat vánoční přání gif . Soubory s koncovkou gif jsou krátké animace, které mohou oživit každé jedno přání. Krátké animace s vánoční nebo novoroční tématikou naleznete na internetu.

Pokud jste již vytvořili vtipná novoroční přání a chcete zorganizovat i silvestrovskou oslavu měli byste k přání připojit i pozvánku, kterou si můžete vytvořit v mobilním telefonu. Stačí, když máte staženou aplikaci Pozvánka – vytvořit pozvánku.

Ať už chcete poslat krátké novoroční přání nebo vtipné vánoční přání přes sms určitě může být jedinečné a originální. Pokud máte v mobilu uloženy vánoční sms přání 2022 není dobré je posílat i letos. Buďte letos popředu připravte si silvestrovská přání či humorná vánoční přání již v předstihu.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2489

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist