NEJLEPŠÍ TEXTOVÉ EDITORY

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Textový editor zdarma se sejde mít v každém počítači, notebooku či mobilním telefonu. Můžete jej využít pro psaní poznámek nebo tvorbu či úpravu dokumentů. Stáhněte si nejlepší textový editor zdarma a používejte jej jak dlouho potřebujete.

Textový editor je program pro úpravu nebo vytváření textových dokumentů. Pod tímto pojmem většinu z nás napadne program jako Word, který je součástí Microsoft Office ale nemusí tomu tak být. Pod pojmem textový editor naleznete programy, které slouží k psaní textu, ale nedají se formátovat. Pokud nemáte v počítači právě kancelářský balík programů od Microsoftu a přemýšlíte co použít místo Wordu poradíme vám.

 

Textový editor zdarma

Vzávislosti na tom, zda potřebujete textový editor pro spisovatele zdarma, nebo jen hledáte program, kde si budete moci vytvořit textový dokument zdarma můžete si vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Můžete mít klidně i slovenský nebo český textový editor zdarma.

 


Notepad ++

Program Notepad ++ je klasický poznámkový blok, který si můžete stáhnout do počítačů s operačním systémem Windows zdarma. Možná nejde o nejlepší textový editor zdarma, ale rozhodně ho v první trojce nejlepších najdete. V tomto programu můžete otevřít více textových dokumentů najednou, můžete do něj zaznamenávat klasický text nebo zdrojové kódy. Obsahuje také řadu funkcí jako vyhledání či nahrazení textu, automatické doplňování, zálohování,...

 

Writer Plus

Pokud hledáte textový editor pro Android zdarma stáhněte si aplikaci Writer Plus. Do této aplikace si můžete rychle zaznamenat co vás zrovna napadlo, aniž byste se zbytečně rozptylovali. Tento textový editor zdarma ke stažení je výborný pro psaní poznámek, konceptů, básní, esejí či románů. Využijí ho jak spisovatelé tak i běžní lidé, kteří si potřebují sem tam něco poznamenat.

 

Dokumenty Google

Nejlepší textový editor zdarma, který si můžete stáhnout do mobilů s Androidem se jmenuje Dokumenty Google. Pokud hledáte textový editor pro iPad zdarma, zda iPhone naleznete verzi této aplikace i pro tato zařízení. Aplikace vám umožní propojení s g-mailem, Google Disk, Kalendářem a dalšími aplikacemi. Vytvářet či upravovat dokumenty můžete i offine.

Kde psát když nemám Word? Možností máte mnoho. Nejznámější textový editor Word zdarma nenajdete. Pokud si jej ale nechcete kupovat (spolu s dalšími programy) můžete mít textový editor free.

 

LibreOffice

Program LibreOffice zdarma obsahuje více kancelářských programů. Kromě klasického textového editoru zdarma získáte i program na tabulky, prezentace, výkresy a spoustu dalších.

Textový editor pro OS Mac zdarma ale i Windows už nemusíte hledat. Program LibreOffice funguje v obou operačních systémech. Pokud hledáte český textový editor stačí si jen vyhledat a stáhnout program v českém jazyce.

 

FocusWriter

Pokud potřebujete jen textový editor zdarma pro Windows 10 a žádný další program stáhněte si FocusWriter. Získáte jen program pro práci s textovými dokumenty. Pozadí programu si můžete vybrat tak, aby se vám na něm pracovalo co nejlépe. Výhodou tohoto softwaru je fakt, že jej můžete otevřít na celou obrazovku a nenechat se tak ničím rušit.

 

Textový editor online zdarma

Pokud si nechcete do počítače nebo mobilního telefonu stahovat program můžete využít i online textové editory. Jedním z nich je také AnyTextEditor. V tomto programu můžete otevírat, upravovat ale i vytvářet textové dokumenty nebo si zapisovat poznámky.

Nejpoužívanější textové editory můžete mít zdarma. Funkcemi a nástroji se mohou vyrovnat placeným programem. Ať už hledáte poznámkový blok, diář nebo textový editor, který nahradí známý Word zdarma můžete jej mít bez ohledu na to, zda jej chcete do notebooku, PC nebo mobilního telefonu.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist