Nejlepší rozšíření prohlížeče pro Chrome!

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Přemýšlíte, jak si vylepšit prohlížeč Google Chrome? Zkuste si stáhnout rozšíření prohlížeče, které mohou zlepšit práci s PC či procházení webových stránek. Poradíme vám kde rozšíření prohlížeče hledat a které z nich byste si měli stáhnout.

Internetový prohlížeč Google Chrome je nejrozšířenějším prohlížečem na světě. Pokud jej používáte i vy můžete si jej přizpůsobit svým potřebám a nárokům pomocí různých rozšíření. Doplňky Google Chrome nebo rozšíření zlepší práci s internetem, vyhledávání či prohlížení internetu. Víte, kde rozšíření prohlížeče Chrome najít a jak je stáhnout?

 

Jak přidat rozšíření do Chrome

 Rozšíření Google Chrome naleznete v Internetovém obchodu Chrome (Chrome Store). Než si některé rozšíření pro Chrome stáhnete přečtěte si jeho recenzi. To ale není jediná věc, na kterou byste se měli při výběru Google Chrome rozšíření zaměřit. Také si zjistěte, jaká povolení rozšíření vyžaduje, případně zda rozšíření nesleduje vaši aktivitu na internetu.

Jak si nainstalovat rozšíření? Jednoduše si je stáhněte a následně instalujte. Rozšíření pro Google Chrome naleznete v internetovém obchodě seřazené do skupin. Vybrat si ale z řady programů může být náročnější. Které Google rozšíření se vyplatí stáhnout?


 

Rozšíření Chrome

Google Chrome rozšíření vám mohou zjednodušit práci na počítači či prohlížení internetových stránek. Pokud přemýšlíte zda a jak stáhnout prohlížeč Google Chrome do mobilu děláte dobře. Přidatrozšíření Chromemůžete i do mobilního telefonu. Stáhnout prohlížeč Google Chrome do počítače si můžete iz naší stránky.

 

Google překladač

Nejstahovanější a nejlepší rozšíření pro Chrome, které se vám určitě sejde je Překladač Google. Rozšíření Google Překladač se vám sejde, pokud surfujete na zahraničních stránkách. S tímto rozšířením můžete překládat celé stránky, jen části článků nebo jen konkrétní slovíčka.

 

Full Page Screen Capture

Další doplněk pro Google Chrome je ideální pro pořizování snímků stránek. Stačí stránku otevřít a můžete si pořídit její záběr, který uložíte jako PDF soubor nebo obrázek.

Pracujete často s PDF formáty? Obchod Chrome má v nabídce množství rozšíření Chrome PDF. Pokud potřebujete naleznete zde program na rozdělení PDF a aj další.

 

VPN

VPN rozšíření Chrome využijete pokud chcete na internetu surfovat bezpečněji a udržet si své soukromí. Zároveň se tak můžete dostat i na stránky, které jsou zakázané. Stačí si jen nainstalovat plugin do Google Chrome a začít prohlížet stránky na internetu.

 

Vzdálený přístup k počítači

Pomocí rozšíření nebo jinak řečeno extensions Chrome můžete získat také program na vzdálený přístup k počítači. I když Chrome Remote Desktop nemá mnoho funkcí, můžete se pomocí něj připojit k jinému počítači.

Tento program funguje i v mobilním telefonu. Klidně si jej můžete stáhnout a používat pokud hledáte podobné rozšíření Chrome Android.

 

Blokování reklamy

Pokud vás reklamy na internetu stále otravují a nevíte jak se jich zbavit zkuste se s programem AdBlock. Rozšíření Chrome AdBlock blokuje reklamy a vyskakovací okna na oblíbených stránkách jako Facebook, YouTube či Twich.

 

Poznámky

Užitečné rozšíření do Chrome může být také program na poznámky (Papír). V tomto pluginu si můžete zaznamenávat vše co vás napadne nebo co si potřebujete zaznamenat. Poznámky jsou zálohovány v prohlížeči. Nemusíte si vytvářet žádné účty a poznámky se ani nesynchronizují. Budete je mít jen ve svém počítači, dokud je nesmažete.

Přidat rozšíření prohlížeče Chrome není náročné. Vyberte si program, který se vám může sejít a jednoduše si Google Chrome rozšíření stáhněte. Vybrat nejlepší rozšíření pro Chrome záleží na tom co chcete a co od prohlížeče očekáváte.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist