Nejlepší programy na střih hudby

29.10.2023 20:30  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Potřebujete zkrátit skladbu nebo píseň, kterou máte v mobilním telefonu nebo počítači? Programy na střih hudby vám s tímto problémem pomohou. Které jsou nejlepší programy nebo aplikace pro střih hudby?

Programy na střih hudebních souborů jsou stále oblíbenější. Umožní vám upravit skladby přesně podle vašich představ. Samozřejmě, že v nich naleznete více funkcí a nástrojů, ale největší využití mají právě na střih hudby. Úprava hudby je s jednoduchým vhodným programem pro stříhání hudby zdarma jednoduchá a rychlá. Víte který program na střih hudby je nejlepší ai zdarma?

Pro úpravu písniček můžete využít programů, které si stáhnete do počítače nebo využít služeb webových stránek a provést střih hudby online. Je jen na vás co využijete. Pokud potřebujete upravit audio soubor jen občas online střih hudby vám postačí. Pokud ale editaci hudby provádíte častěji, je dobré stáhnout program pro úpravu hudby zdarma.

 

Program pro stříhání hudby

Program pro úpravu hudby by se měl vyznačovat jednoduchostí a měl by mít alespoň základní funkce, které vám umožní pracovat s audio souborem. Nejlepší program pro stříhání hudby je jednoduchý s přehledným rozhraním a nejlépe pokud je zdarma. Jak editovat zvuk? Jak sestříhat zvukový záznam? Většina programů a aplikace pro stříhání audio souboru se používá opravdu jednoduše. Stačí jen označit části skladby, které chcete odstřihnout a máte to.


 

Free MP3

Přemýšlíte v čem stříhat mp3? Program pro úpravu hudby pro začátečníky Free MP3 Cutter vám umožní upravovat audio soubory ve formátu MP3. S tímto softwarem můžete rychle a jednoduše odstranit části skladby, které nechcete.

Začátek a konec části kterou chcete vystřihnout můžete nastavit v tomto programu pro úpravu hudby pomocí posuvníku. Využít jej můžete také k rozdělení audioknih či jiných větších souborů. Pokud byste chtěli využít více funkcí při úpravě hudby, můžete si vyšší verzi programu zakoupit.

 

Audacity

Další dobrý program pro střih hudby má název Audacity . Tento program na úpravu hudby zdarma obsahuje také další funkce. Obsahuje rekordér, který vám umožní nahrávat zvuk a najdete zde i nástroj pro převod formátů audio souborů. Dokonce vám umožní převést i analogové nahrávky do digitální formy.

I když jde o starší program na střih hudby zdarma stále se řadí mezi oblíbené a často používané softwary pro editaci hudby. Pokud hledáte program na stříhání hudby v češtině zdarma určitě si jej stáhněte. Najdete ho ve verzích pro počítače s operačním systémem Windows a také Mac OS.

Jak se stříhá v Audacity? Na domovské stránce programu naleznete návod jak program používat.

 

Adobe Audition

Tento editor hudby si můžete zdarma vyzkoušet. Následně si jej můžete zakoupit. Program stříhání písniček Adobe Audition obsahuje více než 50 nástrojů a funkcí pro úpravu hudby. Podporuje množství nejpoužívanějších audio formátů. Tento program pro úpravu zvuku toho dokáže opravdu hodně. Můžete s ním upravovat, mixovat, nahrávat, obnovovat zvukový obsah,...

 

FL Studio Mobile

Aplikace na střih hudby FL Studio Mobile vám umožní hudbu nejen stříhat ale i upravovat a nahrávat přímo v mobilním telefonu. Nepotřebujete tak programy na úpravu mp3 v počítači, ale můžete si hudbu upravit přímo v mobilním telefonu.

 

Music Editor

Aplikace pro úpravu hudby Music Editor je výborným nástrojem nejen pro stříhání hudby v mobilním telefonu. Tato aplikace na stříhání hudby zdarma dokáže i změnit formáty audio souborů, stříhat a také slučovat skladby a najdete v ní i rekordér pro nahrávání hudby.

 

Úprava hudby online

Pokud si nechcete do počítače nebo mobilního telefonu stahovat program pro úpravu hudby můžete využít střih hudby online zdarma. Na internetu najdete spoustu webových stránek, které vám umožní střih písniček online a nejen to.

Jednou z nich je také stránka bearaudiotool.com kde můžete audio soubory upravovat. Úprava hudby online je jednoduchá. Stačí jen nahrát nebo přetáhnout soubor, který chcete upravit na stránku a můžete se pustit do úprav. Na této stránce můžete upravovat MP3 online ale i soubory ve formátu WAV a OGG.

Ať už se rozhodnete pro program na střih hudby zdarma, stáhnete si aplikaci na stříhání hudby do mobilního telefonu nebo si zvolíte úpravu hudby mp3 online záleží jen na vás. Pokud chcete upravovat hudbu často a potřebujete více nástrojů program na stříhání hudby zdarma vám asi stačit nebude. Softwary, které mají více funkcí, si ale můžete vyzkoušet zdarma.

Střih hudby v aplikaci využijete pokud si chcete vytvořit vlastní vyzvánění a potřebujete jen jednoduchý program na oříznutí hudby. Pokud se lépe poohlédnete najdete i editory, které se zaměřují na úpravu zvuku MP3 a jiných formátů a obsahují více nástrojů.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist