Nejlepší PROGRAMY na NÁVRH INTERIÉRU zdarma!

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Návrh interiéru nemusí být jen tématem designérů. S vhodným programem v počítači si může vytvořit návrh interiéru každý. Vybrat si z řady programů na design interiéru nemusí být náročné pokud víte na co se zaměřit.

Programy na návrh interiéru v poslední době zažívají velký rozmach. Nemusíte být vystudován designér abyste si návrh interiéru mohli s jejich pomocí vytvořit sami. Stačí si jen stáhnout program pro navrhování interiéru nejlépe zdarma a začít tvořit návrh pokoje nebo celého domu.

Velkou část programů na návrh interiéru si musíte zakoupit. Jde o složitější software, který má největší uplatnění právě ve stavebnictví, architektuře, designu a pod. Vyzkoušet si je ale můžete zdarma. Ne všechny jsou ale placené a některé si můžete stáhnout zdarma. Ať už potřebujete vytvořit návrh kuchyně nebo jiného pokoje výborně v tom pomohou. Program pro design interiéru můžete používat také online. V tomto případě potřebujete jen mít neustálé připojení na internet a nic nemusíte stahovat.

 

3D návrh interiéru

Mezi ty nejlepší určitě patří 3D program pro návrh interiéru zdarma. Většinu takových programů si můžete vyzkoušet zdarma, ale najdou se i takové, které si můžete stáhnout a používat zdarma bez omezení. Jedním z nich je také Furnish 3D, který si můžete stáhnout zdarma. Naleznete v něm několik nástrojů, které využijete. S tímto softwarem nebudete potřebovat ani program pro navrhování nábytku zdarma. Konkrétní kousky si budete moci navrhnout podle svých představ.


Na internetu najdete také programy, které si nemusíte stahovat do počítače. Program pro zařízení interiéru online vám poskytne stejnou službu jako programy ke stažení.

V nabídce najdete i programy, zaměřené na konkrétní místnosti. Chcete-li změnit kuchyň nejlepší 3D návrh kuchyně získáte s programem KitchenDraw.

>

 

 

Program na rozmístění nábytku v pokoji

Vytvořit 3D návrh interiéru je v podstatě jen správné rozmístění nábytku. 3D vizualizace interiéru vám může ušetřit spoustu času i financí. Koupit pěknou postel nebo stůl je sice fajn, ale otázka je, zda se nový nábytek vejde do pokoje a jak bude navzájem ladit. 3D návrh interiéru bytu nebo domu vám s tím výborně pomůže.

Vlastní návrh interiéru je mnohem levnější než kdybyste oslovili designéra. Stačí si jen vyhledat na internetu „návrh interiéru cena“ a sami to spatříte. Přitom udělá jen totéž co vy – účelně rozloží nábytek v místnosti. Design bytu si můžete změnit i vy. Potřebujete pouze program pro navrhování interiéru a dobrý nápad.

 

3D vizualizace domu program zdarma

Navrhnout si můžete i vlastní dům. Potřebujte k tomu ale program pro vizualizaci domu. V těchto softwarech si můžete vytvořit 3D návrh domu. FloorPAD je bezplatný program, ve kterém si můžete navrhnout dům podle svých představ.

Pokud vyhledáte v prohlížeči výraz „3D vizualizace domu program“ určitě najdete více podobných programů. Pokud chcete dělat jen přístavbu a přistavit si například další patro můžete si stáhnout program pro navrhování střech, například Weto Liberta, který je určený pro projektování střech.

 

3D návrh interiéru bytu

Ať už hledáte program na design interiéru, nebo chcete vytvořit návrh interiéru online je dobré, pokud je návrh vytvořen ve 3D . Díky tomu si můžete prohlédnout pokoj z více úhlů a máte lepší představu o tom, jak bude místnost vypadat. Nemusíte zůstat při zařizování jednoho pokoje, ale vytvořit i 3D návrh bytu a následně každý pokoj zařídit.

Navrhování interiéru v těchto programech není náročné. Často jde o jednoduché a intuitivní programy. Opravdu dobrý program na interiérový design by měl mít i funkce, které vám mohou snadno měnit například barvu stěn, barvu podlahy a dokonce vám může zobrazit pokoj i při západu či východu slunce. V tomto případě je ale důležité zadat pořádné umístění okna abyste získali co nejreálnější návrh.

Program pro plánování interiéru bytu si nemusíte stahovat. Můžete také vytvořit návrh pokoje 3D online.

 

3D návrh interiéru pokoje

Program pro 3D vizualizaci pokoje, který chcete vynovit můžete mít zdarma. Můžete si v nich vytvořit návrh obývacího pokoje či jiné místnosti. Většina těchto softwarů obsahuje také knihovnu nábytku, který můžete při zařizování použít v návrhu.

Může se ale stát, že například váš program na bytový design zdarma nemá knihovnu s nábytkem, případně má ale v omezeném množství. Možná se vám sejde program na kreslení nábytku. Navrhnete si nábytek, který následně použijete ve vašem plánovači interiéru. Naštěstí většina těchto plánovačů obsahuje funkci, která vám umožní navrhnout vlastní nábytek přímo v programu.

S nákresem vámi navrženého nábytku můžete jít za truhláři, který určitě nějaký program na návrh nábytku pro profesionály mají. Jeden program pro truhláře může být například i Scalinata, ve kterém si můžete navrhnout schody do interiéru i se zábradlím. Chcete-li mít originální dřevěné zábradlí můžete si jej vytvořit v tomto softwaru a zjistit zda váš návrh dokáže truhlář vytvořit.

 

3D návrh interiéru online zdarma

Pokud si nechcete nic stahovat a chcete si navrhnout interiér můžete zkusit tzv. online design. Můžete si tak vytvořit 3D návrh online zdarma, aniž byste za to platili.

Jeden z takových programů naleznete i na stránkách společnosti IKEA. Výhodou tohoto programu je možnost použít v návrhu nábytek, který se zde i prodává. Ať už chcete vytvořit návrh pokoje IKEA, nebo vytvořit s nábytkem značky IKEA návrh interiéru celého bytu je jen na vás. Tento 3D plánovač pokoje můžete využít zdarma.

Programů na 3D návrh interiéru online zdarma naleznete několik. Dalším je také SketchUp Google, který , pokud chcete si můžete také stáhnout.

 

Nejlepší program pro návrh interiéru

Který program pro interiérový design zdarma je nejlepší těžko říci. To co vyhovuje jednomu nemusí stačit druhému. Důležité ale je, aby měl software jednoduché a přehledné rozhraní a nabídl vám možnost prohlédnout si návrh ve 3D. Mezi ty nejpoužívanější a nejznámější patří:

Program SketchUp

Pokud hledáte na internetu program na design interiéru zdarma určitě se vám zobrazí SketchUp. Můžete v něm nejen navrhovat design pokoje ale můžete v něm vytvořit návrh na dům. K tomuto CAD programu nebudete potřebovat ani kreslící program na nábytek, můžete si vytvořit nábytek na míru přímo v softwaru.

Program si nemusíte nutně stahovat. Verze SketchUp online vám umožní vizualizaci obývacího pokoje online, aniž byste si cokoliv stahovali. Nezapomeňte si ale stáhnout vytvořený návrh, podle kterého budete postupovat při zařizování pokoje reálně.

 

Program FloorPAD

Pokud hledáte program pro vizualizaci celého domu FloorPAD je něco pro vás. Jedná se o výborný software pro projektování zdarma. Návrh domu nebo vytvoření půdorysu bytu v tomto softwaru není žádný problém.

Chcete-li následně svůj návrh zařídit nepotřebujete další program na interiérový design free. Ve FloorPAD< /a> najdete také možnost interiérového designu. Kompletní a všestranný program využijí nejen studenti a pedagogové ale i realitní kanceláře či stavební společnosti, které mohou klientům nabídnout i náhled do plánů domu či bytu.

Tento program si můžete zdarma vyzkoušet na 30 dní. Následně je jeho používání již zpoplatněno.

 

Program Sweet Home 3D

SketchUp není jediný program, který si můžete stáhnout nebo jej používat i online. Dalším takovým programem je Sweet Home 3D. Pokud hledáte na návrh interiéru program zdarma Sweet Home 3D si můžete stáhnout zdarma. Jako jeden z mála programů jej najdete i ve verzi kompatibilní s počítači s OS Mac a Linux.

Sweet Home 3D je k dispozici ke stažení zdarma, ale můžete jej používat i online. Výsledný návrh můžete vidět ve 2D a 3D. Najdete v něm velkou knihovnu s nábytkem, kterou můžete bez omezení používat.

Pokud se stále neumíte rozhodnout, který program na návrh interiéru si vybrat vyzkoušejte je postupně všechny, i když to bude jen na zkušební dobu. Pokud se vám bude na něm dobře pracovat můžete si jej i zakoupit.

[wp-faq-schema accordion=1] 
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2491

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist